مقالات آموزشی

نحوه کار ysense و علت مناسب بودن آن برای کسب درآمد آنلاین

مفید بود؟

آیا می‌خواهید از نحوه کار ysense اطلاعات کسب کنید؟ysense یکی از وب‌سایت‌های قابل اطمینان است که بابت تکمیل نظرسنجی‌ها، تماشای فیلم، پاسخ به سؤالات و معرفی سایت به دوستان خود و انجام سایر کارهای ساده به شما پول پرداخت می‌کند.

نحوه کار ysense

ما در این مقاله نحوه کار ysense و کسب درآمد از آن را که بررسی می‌کنیم. البته این سایت قبلاً با عنوان ClixSense شناخته می‌شد. اگر در مورد این وب‌سایت کسب درآمد آنلاین، اطلاعات داشته باشید، می‌توانید آن را بهتر درک کنید و به صورت آنلاین از آن درآمد کسب نمایید. همچنین اگر با نحوه کار ysense آشنا هستید با مطالعه این مقاله ممکن است اطلاعات جدیدی را به دست آورید.

 چرا سایت ysense برای کسب درآمد آنلاین مناسب است؟

یکی از راحت‌ترین شیوه های کسب درآمد آنلاین، ثبت نام در وب‌سایتی است که بابت انجام کارها و وظایف در آن، به شما پول پرداخت می‌شود. این کارها بسیار ساده هستند، به عنوان مثال پر کردن فرم‌های نظرسنجی، انجام بازی‏ها و معرفی سایت به دوستان خود. اما معمولاً برای کسب درآمد در چنین سایت‌هایی سه مشکل اساسی وجود دارد که احتمالاً موجب انصراف افراد برای عضویت و شروع کسب درآمد در آن‌ها می‌شود.

 

اولین مشکل اعتماد است

وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که با وعده انجام کار و هدر دادن وقت افراد، از آن‌ها کلاهبرداری می‌کنند. این مشکل اساسی موجب دلسرد شدن افراد برای عضویت در این نوع سایت‌ها می‌شود. یکی از سایت‌های قابل اعتماد برای کسب درآمد ysense است. این سایت فعالیت خود را از سال 2007 به نام ClixSense آغاز کرده است. تاکنون در سایت ysense،  بیش از 34 میلیون دلار به هزاران نفر پرداخت شده است. این سایت در میان 8000 وب‌سایت مشابه پرطرفدار در جهان، دارای رتبه الکسا است. این رتبه به معنای آن است که تعداد زیادی از افراد به آن اعتماد دارند.

سایت امکان کسب درآمد آنلاین 

یکی دیگر از مسائل مرتبط با سایت‌های پرداخت کننده پول این است که اکثر آن‌ها فقط به کشورهایی مانند آمریکا، استرالیا، کانادا و بریتانیا خدمات ارائه می‌دهند. بنابراین عامل دیگری که باعث تمایز سایت ysense از سایر سایت‌های مشابه شده است این است که این سایت امکان کسب درآمد آنلاین را برای مردم نیجریه، هند، کنیا، آفریقای جنوبی، بلژیک، چین و سایر کشورها فراهم کرده است.

سایت‌های کسب درآمد آنلاین

سومین مشکل هنگام استفاده از سایت‌های کسب درآمد آنلاین این است که پس از صرف وقت و تلاش زیاد برای انجام کارها، همیشه به سختی می‌توان از آنها پول دریافت کرد. شما با آشنایی از نحوه کار ysense می‌توانید به راحتی پول خود را دریافت کنید.

 

در این سایت وقتی درآمد شما به 10 دلار رسید، در عرض 5 روز پول به حساب بانکی تایید شده شما واریز می‏شود.وقتی شما نحوه کار ysense را یاد گرفتید می‌توانید از طریق آن به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. برای کسب درآمد با سایت ysense باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ثبت نام کنید

پس از پر کردن فرم ثبت نام، ایمیل شما بررسی می‌شود. سپس باید روی لینک validation کلیک کنید. پس از کلیک بر روی لینک validation در صندوق ورودی ایمیل خود، می‌توانید وارد صفحه خود در ysense شوید.

شما نباید اطلاعات نادرست را ثبت کنید. زیرا هنگام دریافت پول دچار مشکل خواهید شد. در حال حاضر سایت ysense هیچ اپلیکیشنی ندارد. بنابراین برای بازدید و ثبت نام در این سایت باید از مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود استفاده کنید.

 

 2. اطلاعات خود را به روز رسانی کنید

در مرحله بعدی باید تمام اطلاعات خود را به روز رسانی کنید. شما باید اطلاعات پروفایل نظرسنجی خود را تکمیل کنید تا بتوانید به نظرسنجی‌های سایت ysense دسترسی داشته باشید.

برای انجام این کار لازم است:

  •  در منوی سایت که در بالای صفحه قرار دارد، روی Survey کلیک کنید.
  •  سپس روی Survey profile کلیک کنید. برای ویرایش پروفایل حتماً طبق دستورالعمل‌ها عمل نمایید.

 پرداخت پول 

تمام اطلاعات را به طور صحیح وارد کنید. در این بخش می‌توانید شیوه پرداخت خود را تعیین کنید. ysense در حال حاضر روش‌های متعددی برای پرداخت پول به شما دارد. به عنوان مثال روش‌های Paypal، Skrill و Tango در این سایت به عنوان روش‌های پرداخت وجود دارند. ما شیوه های Skrill و Payoneer را توصیه می‌کنیم. شما پس از ثبت اطلاعات حساب بانکی خود در این ابزارها و تأیید اطلاعات هویتی خود، می‌توانید پس از کسب اولین 10 دلار، وجه را به حساب خود منتقل کنید.

3. درنهایت می‌توانید نظرسنجی‌ها را کامل کنید

اگر می‌خواهید از طریق سایت ysense به صورت آنلاین درآمد کسب کنید، باید تلاش و وقت کافی صرف کنید تا اکثر نظرسنجی‌های آن را انجام دهید. شما فقط با تکمیل پروفایل نظرسنجی و تأیید حساب بانکی خود می‌توانید از این طریق درآمد کسب کنید. در غیر این صورت این امر امکان‌پذیر نخواهد بود. شما با انجام نظرسنجی‌ها می‌توانید از 0.2 دلار تا 4 دلار و حتی بیشتر درآمد کسب نمایید. پس از کامل کردن یک نظرسنجی، بلافاصله مبلغ به حساب شما واریز می‌شود.

موقعیت مکانی ثبت شده در پروفایل شما

اکثر اوقات ممکن است شرایط انجام نظرسنجی را نداشته باشید. اما نباید نگران نباشید. مجدداً پروفایل خود را بررسی کنید. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است اجازه نظرسنجی را نداشته باشید. امکان دارد موقعیت مکانی شما یا با موقعیت مکانی ثبت شده در پروفایل شما متفاوت باشد.

 

به همین دلیل دچار مشکل می‏شوید. اما نگران نباشید. پس از چندین بار تلاش و تصحیح پروفایل خود می‌توانید به نظرسنجی‌ها دسترسی داشته باشید.شما قبل از شروع انجام کار نظرسنجی، باید مطمئن شوید که پروفایل نظرسنجی شما در سایت ysense تکمیل شده است.

 سایر راه‌های کسب درآمد از سایت ysense

برای کسب درآمد بیشتر از ysense لازم است روش‌های Figure Eight Tasks، cash offers را انجام دهید و برنامه affiliate و معرفی سایت ysense برای عضویت دوستان خود را در آن اجرا کنید. برای معرفی این ysense به دوستان خود، باید لینک ارجاع خود را کپی کرده و آن را برای دوستان خود به منظور عضویت آن‌ها بفرستید. همچنین باید نحوه کار ysense را برای آن‌ها توضیح دهید.

 نظرسنجی‌ها و کارهای موجود درسایت

اگر اعضای فعال معرفی شده توسط شما بیشتر باشد، درآمد شما بیشتر خواهد شد. شما باید به این نکته توجه کنید که اگر افراد دعوت شده توسط شما فعال نباشند، ysense به شما مبلغی پرداخت نخواهد کرد. دوستان عضو شده شما باید حداقل 10 روز فعال باشند و نظرسنجی‌ها و کارهای موجود درسایت را انجام دهند تا شما درآمد کسب کنید.نکته پایانی در مورد کسب درآمد آنلاین از ysense این است که شما می‌توانید در صفحه اصلی حساب کاربری خود گزینه Games را انتخاب کنید تا از این طریق نیز درآمد خود را افزایش دهید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.