مقالات آموزشی

روش موثر تولید کننده محتوا اینستاگرام

مفید بود؟

با پست های محصول خودنمایی کنید. تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا از محصولات شما احتمالاً یکی از ساده ترین (و مورد انتظارترین) مکان ها برای شروع در اینستاگرام خواهد بود. به اشتراک گذاری محتوایی که محصولات شما را با شکوه کامل نشان می دهد، مطمئنا به شما کمک می کند تا فروش را افزایش دهید و کسب و کار خود را در اینستاگرام ارتقا دهید.

آیا می توانید یک تولید کننده محتوا در اینستاگرام باشید؟

بنابراین، یک خالق محتوای اینستاگرام چیست و چگونه می توانید یکی شوید؟ یک تولید کننده محتوای اینستاگرام کسی است که محتوای اینستاگرامی را تولید می کند که به طور خاص برای مخاطبان خود پاسخگو باشد. به عنوان مثال، اگر یک کاربر اینستاگرام دستور العمل های گیاهخواری را منتشر کند که برای مخاطبان وگان آنها طراحی شده است، می توانیم او را یک تولید کننده محتوای اینستاگرام در نظر بگیریم.

مقالات مرتبط: اصول تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

از ویژگی‌های محتوای حرفه‌ای اینستاگرام:

 

_1برای اینستاگرام اهداف تعیین کنید

محتوای اینستاگرام بی نقص کسب و کار دیگری ممکن است برای شما کارایی نداشته باشد. این به این دلیل است که ایجاد محتوای مناسب برای کسب و کار شما با شفاف سازی آنچه می خواهید انجام دهید شروع می شود.

مخاطبان خود را افزایش دهید: با هشتگ های اینستاگرام محتوای جذابی را ارسال کنید که به گسترش دسترسی شما و به دست آوردن فالوورهای بیشتر کمک می کند.

مخاطبان هدف خود را بشناسید و محتوایی ارسال کنید که احساس واقعی و اعتماد را افزایش دهد.

مشارکت بیشتر داشته باشید: سؤال بپرسید، به دنبال کنندگان الهام بخشید و آنها را به تعامل دعوت کنید تا نظرات و لایک های بیشتری دریافت کنید ترافیک وب سایت را افزایش دهید: محتوایی ایجاد کنید که علاقه را برانگیزد و دنبال کنندگان را تشویق کند که روی پیوند بیوگرافی شما کلیک کنند یا روی استوری های شما تند به بالا بکشند.

ایجاد فروش بیشتر: یک لینک خرید در بیو اینستاگرام خود اضافه کنید یا خرید اینستاگرام را راه اندازی کنید تا بتوانید محصولات را در پست ها و استوری های خود برچسب گذاری کرده و تبلیغ کنید.

_2تقویم بازاریابی خود را مرور کنید

اکنون می دانید که می خواهید در اینستاگرام به چه چیزی برسید. اما برای رسیدن به این اهداف چه چیزی باید پست کنید؟ از تقویم بازاریابی شرکت خود به عنوان یک چارچوب استفاده کنید. مواردی از این قبیل را یادداشت کنید:

1.       عرضه محصول یا خدمات جدید

2.       رویدادهای آنلاین یا آفلاین

3.       فروش و تخفیف فصلی

4.       تعطیلات و جشن ها

5.       محتوای جدید مانند پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی یا مطالعات موردی

این رویدادها را در تقویم اینستاگرام خود بنویسید و ایده‌های محتوایی متمرکز بر هدف را برای ابتکارات بازاریابی خود ایجاد کنید. مراقب باشید که زمان کافی برای پست کردن چندین قطعه محتوا که منجر به رویدادهای مهم می شود، بگذارید. عرضه یک محصول بزرگ ممکن است هفته ها تیزر را به جای یک پست مجزا تضمین کند.

_3در مورد تم های محتوای اینستاگرام تصمیم بگیرید

ابتکارات بازاریابی شرکت شما ممکن است به بسیاری از پست های اینستاگرام شما اطلاع دهد، اما لازم نیست هر پست اینستاگرام روی رویدادها، محصولات یا فروش متمرکز شود. به طور طبیعی، فالوورهای شما احتمالاً از آهنگ های مداوم خسته می شوند.

چگونه باید بقیه تقویم اینستاگرام خود را پر کنید؟

برخی از مضامین محتوای مرتبط با کسب و کارتان را انتخاب کنید. سپس آنها را در تقویم اینستاگرام خود مداد کنید و مراقب باشید که انواع مختلف محتوا را در طول هفته یا ماه اضافه کنید.

4_مخاطبان خود را در اینستاگرام بشناسید

اگرچه صفحه اینستاگرام شما باید تماماً در مورد تجارت شما باشد، اما مخاطبان شما ستاره واقعی محتوای شما هستند. پس از همه، شما می خواهید محتوای شما با دنبال کنندگان شما صحبت کند و از آنها بخواهید که درگیر شوند، ذخیره کنند، کلیک کنند و در نهایت تبدیل شوند.

بنابراین چگونه محتوایی را ایجاد می کنید که مخاطبان شما می خواهند ببینند؟

با شناختن آنها شروع کنید. Instagram Insights را در برنامه یا Facebook Business Manager باز کنید و به تجزیه و تحلیل مخاطبان بروید. در آنجا می‌توانید محدوده سنی، جنسیت و مکان دنبال‌کنندگان خود را ببینید—همه آماری که می‌تواند به شما در ایجاد محتوای مرتبط‌تر کمک کند.

اضافه کردن هشتگ به پست های اینستاگرام

قبل از ارسال محتوای اینستاگرام، آخرین قطعه پازل را اضافه کنید: هشتگ. با افزودن هشتگ های اینستاگرام، می توانید دسترسی پست های خود را افزایش دهید، به این معنی که می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید و تعامل بیشتری داشته باشید.

پست‌های اینستاگرام تا 30 هشتگ را پشتیبانی می‌کنند و استوری‌ها حداکثر تا 10 هشتگ را پشتیبانی می‌کنند. می‌توانید از صفر تا حداکثر تعداد هشتگ‌ها را در هر قسمت از محتوا اضافه کنید. خب چندتا باید اضافه کنید؟ اعداد مختلف را تست کنید تا ببینید چه چیزی به شما نتایج مطلوب می دهد.

مهم نیست که چند عدد را وارد کنید، بهتر است از ترکیبی از انواع هشتگ اینستاگرام استفاده کنید:

1.       هشتگ های مارک دار: نام یا شعار شرکت خود را درج کنید.

2.       هشتگ های کمپین: عبارتی مرتبط با کمپین بازاریابی را مشخص کنید.

3.       هشتگ های رویداد: تعطیلات و رویدادهای فصلی را برجسته کنید.

4.       هشتگ های عبارت یا کلیدواژه: آنچه را که پست شما نشان می دهد، توصیف کنید.

5.       هشتگ های مکان: مکان یا منطقه خدماتی کسب و کار خود را مشخص کنید.

6.       هشتگ های ویروسی: از اصطلاحات محبوب استفاده کنید تا دامنه دسترسی خود را بیشتر گسترش دهید.

مقاله بیشتر: ترفند های مهم در تولید محتوا

نتیجه

محتوای رسانه های اجتماعی کسب و کار شما نباید یک فکر بعدی باشد. با کمی آمادگی، می‌توانید یک برنامه محتوای اینستاگرام ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد تصویر برند خود را بهبود ببخشید، جامعه‌ای درگیر بسازید و به اهداف بلندپروازانه‌تری برسید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.