مفید بود؟

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و مخاطب پسند از ملزومات تجارت آنلاین محسوب می شود. هدف طراحی سایت فروشگاهی فراهم کردن شرایط خرید آسان برای کاربران است.

 

26 . VIACopenhagen


طراحی سایت فروشگاهی این سایت به گونه ای است که صفحه اصلی سایت شرکت به صورت پیوسته حرکت نمی ‌کند. اما زمانی که به پایین صفحه می ‌روید به طور کامل تغییر می ‌کند.
 این صفحه، برجسته و چاپی است که گویی هر محصول از صفحه نمایش بیرون می ‌آید. طرح رنگ خنثی که در این سایت به کار رفته، بسیار شگفت انگیز است.

27. ROC


شرکت 
ROC یک وب سایت فروشگاهی است که به فروش هدفون‌های بی سیم می‌ پردازد. طراحی سایت این شرکت شلوغ است اما نکته جالب آن است که چگونه تصاویر، محصولات و متن در این طراحی پرازدحام، خود را نشان می ‌دهند.

تصاویر ساده و شفاف هستند و موجب می‌شوند که محصولات به درستی نمایش داده شده و بر کیفیت بالای آنها تاکید شود. زمانی که روی هر محصول کلیک می ‌کنید، مستقیماٌ به صفحه اطلاعات مربوط به محصول، به همراه توصیفات آن محصول، هدایت می‌ شوید.

28. BuffyComforters


تصویر پس زمینه سایت موجب می ‌شود که کاربر بخواهد روی مبل خود را رها کرده و زیر لحاف آرام بگیرد.
 این شرکت ادعا می‌کند که ارائه دهنده پفکی ترین، نرم ترین و سبک ترین روکش های تختخوابی است و وب سایت شرکت این موضوع را بیشتر باورپذیر می‌سازد. این وب سایت به آسانی محصولات را به فروش می ‌رساند.

29. 450GSM

این سایت یک وب سایت فانتزی ندارد و اتفاقا این فانتزی نبودن برای هر کسب و کار بسیار کاربردی و ایده آل است. طراحی این سایت به گونه ایست که شما نیازی به مراجعه بیش از حد به سایت نداشته باشید. در ضمن هدایت در صفحات آن ساده و آسان است.

30. Only/Once


طراحی چشم انداز صنایع دستی در این سایت، بی نظیر است. در 
طراحی سایت فروشگاهی این سایت، صنایع دستی مختلف در شبکه ای منظم چیده شده‌اند و مرور آن را آسان می ‌سازند. استفاده از صفحه سفید پیرامون هر محصول، به سایت حس تمیزی و منظم بودن می ‌دهد. تصاویر موجود در سایت، جذبه، شخصیت و داستان هر قطعه را انتقال می دهند.

31. Aesop


شرکت 
Aesop درطراحی سایت فروشگاهی خود، بر زیبایی و طبیعی بودن روند مراقبت از پوست تمرکز می ‌کند. این وب سایت از تصاویر نزدیک محصول و بسته بندی آن استفاده می نماید. این وب سایت فروشگاهی، مثال خوبی از نحوه نمایش محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، به شیوه ای پیچیده است.

32. MAKR


صفحه اصلی این وب سایت برای شرکت 
MAKR صفحه ای خاص، اما برای کاربر، صفحه ای تعاملی است. یکی از ویژگی ‌های بارز در طراحی سایت ، تغییر رنگ محصولات چرمی‌ مختلف در زمان حرکت نشانگر بر روی آنها می باشد. این سایت تنها ویترینی از محصولات و رنگ‌های مختلف نیست، بلکه برای جلب توجه کاربر طراحی شده است.

33. 42:54


شرکت 42:54 از رنگ‌های روشن به نفع خود استفاده می‌کند.
 در طراحی سایت فروشگاهی این وب سایت، مشکلی در استفاده از رنگ‌های پس زمینه برجسته و شناور ندارد. اما توجه شود که طراحی کلی وب سایت فروشگاهی، به طور کلی بسیار سبک می ‌باشد. رنگ‌های شاد، اکسنت کوچکی هستند.

34. فقط شکلات!


طراحی سایت فروشگاهی که متعلق به شرکت شکلات سازی دانمارکی می ‌باشد، فضای کافی را برای درخشیدن محصولات شرکت فراهم کرده است. زمانی که به پایین صفحه حرکت می ‌کنید، تخته شکلات جدیدی در وسط صفحه ظاهر می ‌شود و هر تخته شکلات زمینه، رنگ و نام جذابی دارد. به طوری که طراحی این وب سایت فروشگاهی با سایر سایت ها قابل مقایسه نیست.

35. Dimension Volumes


منحصر به فردترین مطلب در خصوص طراحی سایت فروشگاهی برای شرکت
 Dimension Volumes، نوشتههای برجسته آن است. فونت بزرگ، توجه شما را به خود جلب کرده و در تمام سایت یک بعد را به وجود آورده و خودنمایی می ‌کند. فونت استفاده شده، فقط کمی ‌از آنچه در فضای اینترنت استفاده می ‌شود، بزرگتر است. این کارباعث شده است که وب سایت بیشتر دیده شود.

36. Teenageengineering


این سایت
 یکی از بهترین وب سایت های فروشگاهی دررشته مهندسی است. ظاهر طراحی سایت آن دقیقاً همان چیزی است که از یک وب سایت مهندسی انتظار دارید، در عین حال حس جوانی و مدرن بودن نیز در آن مشاهده می‌ شود. فونت با پس زمینه مشکی و سفید آن قابل توجه می ‌باشد.

37. VIPP


این شرکت به فروش اقلام خانگی مینیمال می پردازد. طراحی وب سایت آنها با مینیمالیست (کمینه گرا) همراه است. محصولات سازماندهی زیبایی دارند و در نمایی خسته کننده نمایش داده نمی‌شوند. این سایت نشان می‌دهد که پرداختن به موارد اصلی، همراه با ویژگی‌های بصری کمتر نیز، خوب است.

38. Staud


استاود مثال دیگری از طراحی وب سایت فروشگاهی است که از رنگ‌های روشن استفاده می‌ کند.
 تصاویر، محصولات و همچنین پس زمینه‌ ها رنگی هستند. متن در سرتاسر سایت، سیاه و سفید است و توازن در این بخش رعایت شده است.

39. Verk


شرکت 
Verk در طراحی سایت فروشگاهی خود و در صفحه اصلی سایت ، بیشتر بر هدف، مهندسی و استاندارد سطح بالای محصولات تمرکز می‌ کند. این سایت مستقیماً به بخش فروش محصولات خود نمی ‌پردازد. آنها به جای صحبت درباره رتبه آخرین فروش محصولات خود، به بیان کیفیت و نقطه قوت محصولات می پردازند. این تاکتیک به مشتری نشان می‌دهد که شرکت Verk به هر یک از بازدیدکنندگان خود اهمیت می‌دهد.

40. Obscura


شرکت 
Obscura تمام تصاویر محصولات خود را در یک طراحی شبکه ای منحصر به فرد، به همراه مطالب مهم بالای هر تصویر سازماندهی کرده است. صفحه اصلی کمترین میزان متن را داشته و زیبا است. متن و اطلاعات در شبکه همبرگری در سمت چپ به خوبی پنهان شده‌اند.

41. CharlotteStone


این وب سایت مثالی از فروشگاه تجاری کفش زنانه با طراحی سایت بسیار سبک می ‌باشد. رنگ ‌های اصلی که در این سایت مشاهده می ‌کنید، صورتی روشن، زرد و سفید هستند که با الگوهای نرمی ‌همراه شده ‌اند. طراحی سایت فروشگاهی ، به خوبی با محصولی که تصمیم به فروش آن را دارند، همخوانی دارد. این وب سایت بسیار زنانه و جذاب است و فونت انتخابی نیز با ظاهر وب سایت تناسب دارد.

42. Marina May


اگر در زمینه کاری خود به تخصص نامه نگاری و تصویر نگاری نیاز دارید، می ‌توانید انتظار داشته باشید که تکنیک‌های مشابهی را در این وب سایت مشاهده کنید.
 این سایت فونت‌های زیبا، رنگ‌ های روشن و تصاویر دیدنی دارد. طراحی پس زمینه درهر بخش از وب سایت مشاهده می‌ شود.

43. Bacca


این سایت 
، استندهای لپ تاپ چوبی دست ساز می‌فروشد. طراحی وب سایت این شرکت پر ازعناصر طراحی عالی است. اولین عنصرچشمگیر آن، رنگ‌ها و گرافیک جذابی است که در انتهای صفحه اصلی مشاهده می ‌کنید. دومین عنصر، کیفیت تصاویر استندها است. دقت شود که استندها به تنهایی نشان داده می‌شوند و در پس زمینه چیزی نشان داده نمی ‌شود. این کار به برجسته شدن محصول کمک می‌کند.

44Umbra Shift


این عجیب نیست که صفحات اصلی وب سایت ها همیشه پر از اطلاعات و تصاویر مختلف باشند.
 اما شرکت Umbra Shift رویکرد کاملاٌ متفاوتی را در پیش گرفته است. صفحه اصلی این شرکت بسیار کوتاه بوده که احساس ازدحام کمتری را القا می‌کند. این کار به مشتری کمک می‌کند که حس راحتی بیشتری داشته باشد.

1-OK.45


سایت 
1-OK از هر لحاظ منحصر به فرد می‌باشد. محصولات آن زیبا و خاص هستند طراحی سایت فروشگاهی آن بسیار شبیه به محصولات و بازتاب دهنده طراحی محصولات است. یک عنصر طراحی که می توان به آن اشاره کرد، صفحه فرود ناپدید شونده است. پس از عبور از صفحه نمایش اصلی سایت ، می‌توانید مجدداً به آن صفحه بازگردید. این کار، روش خوبی برای جلب نظر کاربران است.

46. ReadOnlyMemory

این سایت، کتاب هایی در خصوص بازی‌های ویدئویی منتشر می ‌کند و بنابراین معقول و منطقی به نظر می ‌رسد که ظاهر وب سایت شبیه به بازی‌های ویدئویی باشد. مانند خود شرکت، این سایت ترکیبی از طراحی ‌های بازی‌ های ویدئویی و کتاب است. این سایت سیستم شبکه مانند با بلوک‌های بزرگ، برای سازماندهی محصولات است.

47GoodMoods


این سایت
 یکی از جذاب ترین وب سایت‌ها از نظر زیباشناختی است. این سایت ترکیبی عالی از جسارت و در عین حال نرم و لطیف است. این سایت از تصاویر زیبای سبک زندگی بهره می‌ برد. پالت رنگ این سایت، ماهیت آرامش بخش دارد.

48. Really Well Made


وب سایت شرکت 
Really Well Made به خوبی ساخته شده است. اگر به دنبال نمونه طراحی سایت فروشگاهی خوب دربه کارگیری نحوه استفاده از خبرخوان ‌های رسانه‌ های اجتماعی در سایت هستید، قطعا این سایت مثال خوبی از این نوع می ‌باشد. این شرکت، خبرخوان اینستاگرام خود را در سمت راست صفحه اصلی به نمایش می ‌گذارد واین، روشی عالی برای ایجاد اعتماد مشتری است.

این وب سایت آخرین مورد از برترین طراحی‌های وب سایت فروشگاه های تجارتی در سال 2018 می‌باشد. آیا توانستید از این ایده‌ها الهام بگیرید؟

فقط این نکات را به خاطر بسپارید: هدف این مطالب، مربوط به اینکه چگونه می خواهیم سایت را نگاه کنیم نیست. بلکه هدف از ارائه این مطالب آن است که ظاهر سایت برای مشتریان به گونه ای طراحی شود که در نهایت خرید آنها آسان تر صورت پذیرد. اگر می خواهید آسان ترین مسیر را در این راه طی کنید ، می توانید به سادگی از یک پلتفرم فروشگاهی استفاده کنید و از تم های عالی آنها استفاده کنید.

مطالب مرتبط

نکاتی در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی

انتخاب تصاویر مناسب برای بنر در طراحی وب سایت

ده نمونه ازبهترین ها در طراحی سایت مدارس در دنیا (قسمت دوم)

راهکار های طراحی سایت اینترنتی در سال 2018

شش روند طراحی سایت اینترنتی برای سال 2018

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.