مقالات آموزشی

معرفی سایت هایی جهت ارائه خدمات در ایران و نرم افزارهای مهم آفیس

مفید بود؟

سایت هایی جهت ارائه خدمات هم در ایران و هم در دنیا ساخته شده اند. وب سایت هایی که بعد از نیازسنجی کاربران دست به کار شده اند تا به آنها خدمات ارائه دهند. این خدمات بخش گسترده ای را شامل می شود. فروشگاه های آنلاین و وب سایت های آموزشی در این دسته جای می گیرند. روز به روز بر تعداد این وب سایت ها افزوده می شود. وب سایت هایی که خدمات بسیار متنوعی را به کاربرانی از همه دنیا ارائه می دهند. در ادامه به معرفی چند وب سایت پرداخته شده است.

نتفلیکس  سایتی جهت ارائه خدمات

نتفلیکس (Netflix) از سایت هایی جهت ارائه خدمات محسوب می شود. این وب سایت طرفداران بسیار زیادی در تمام دنیا دارد که روزانه به آن سر می زنند. این وب سایت ارائه خدمات خود را از سال 1997 آغاز کرده است. ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک شرکت ارسال پستی دی وی دی شروع کرد. ولی امروزه یکی از مهم ترین وب سایت های خدماتی در دنیا در حوزه اشتراک ویدئو است.

 

وب سایت برای ارائه فیلم و تماشای فیلم 

ویدئوهای این وب سایت امروزه میلیون ها بازدیدکننده دارد. تنها یکی و دو کشور در دنیا هستند که اجازه دسترسی به این وب سایت به آنها داده نشده است. جذاب ترین سریال ها امروزه به سفارش نتفلیکس ساخته می شوند.
بعد از آن وب سایت های دیگری مشابه این وب سایت برای ارائه فیلم و تماشای فیلم به صورت آنلاین ساخته شده اند. حتی در ایران هم وب سایت هایی برای تماشای آنلاین فیلم و سریال وجود دارد. سایت هایی جهت ارائه خدمات که بابت تماشای فیلم و سریال از تماشاگرانشان هزینه دریافت می کنند.

مایکروسافت آفیس نوعی وب سایت ارائه خدمات

مایکروسافت آفیس (Microsoft Office) هم وب سایت ارائه خدمات به کاربران است. نرم افزارهای مهم آفیس مانند ورد و اکسل سال ها است که برای نصب روی رایانه ها در دسترس هستند. این وب سایت اجازه کار با نرم افزارها را به صورت آنلاین هم امکان پذیر کرده است.

نرم افزارهای مهم آفیس

با داشتن حساب کاربری می توان به این وب سایت وارد شد و از ابزارهای مورد نظر استفاده کرد. نسخه های آنلاین این نرم افزارها از واقعی آنها سبک تر هستند. در کشورهای دیگر این وب سایت طرفداران زیادی پیدا کرده است و تعداد زیادی کاربر هر روزه از آن بازدید می کنند و از امکاناتش بهره مند می شوند.

معرفی سایت هایی جهت ارائه خدمات

Intuit و Zoom Video Communications و Twitch هم سایت هایی جهت ارائه خدمات هستند. وب سایت Intuit از سایت های پردرآمد به شمار می رود. آمارها نشان داده است که این وب سایت مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است. خدماتی که این وب سایت ارائه می دهد از نوع مالی و حسابداری هستند. شرکت ها و سازمان ها می توانند از خدماتی که این وب سایت در حوزه مالیات و حسابداری ارائه می دهد بهره ببرند.

وب سایت Zoom Video Communications

وب سایت Zoom Video Communications یک سرویس ابری است. سرویسی که در تمام دنیا از آن استفاده می شود. نوع خدماتی که این وب سایت ارائه می دهد شامل خدمات تلفنی، گفت و گوهای آنلاین و آموزش آنلاین می شود. یعنی کاربران می توانند برای استفاده از چنین سرویس هایی به این وب سایت مراجعه کنند. زمان استفاده از این سرویس تا 40 دقیقه برای صد نفر است.

ذخیره کردن تماشا 

برای استفاده از سرویس هایی با زمان طولانی و تعداد افراد بیشتر باید هزینه پرداخت شود. این شرکت توانسته است درآمد خوبی را از سال 2011 به دست آورد.
وب سایت Twitch هم از سایت هایی جهت ارائه خدمات است. این سایت در کشور امریکا در دسته پربازدیدترین ها است. در واقع یک سرویس خدمات پخش آنلاین بازی به شمار می رود. این شرکت ابتدا مستقل بود، اما بعدها آمازون آن را خرید و در حال حاضر از زیرمجموعه های آن است. کاربران این وب سایت می توانند ویدئوها را به شکل آنلاین یا حتی بعد از ذخیره کردن تماشا کنند.

معرفی برخی دیگر از سایت هایی جهت ارائه خدمات

Github و PayPal و Booking از دیگر سایت هایی جهت ارائه خدمات معرفی شده اند. وب سایت Github به کار کاربرانی می آید که در زمینه کدنویسی فعالیت می کنند. این وب سایت خدمات میزبانی کد به برنامه نویس هایی از همه دنیا ارائه می دهد. برنامه نویس ها می توانند هم کدهای خود را ذخیره کنند و از این وب سایت به عنوان یک منبع بزرگ کد که از پیش نوشته شده و آماده هستند استفاده کند. خدمات وب سایت PayPal در زمینه پرداخت است.

 

 کسب و کارها

در واقع، صاحبان کسب و کارها برای دریافت مبالغ به صورت آنلاین از درگاه هایی که این وب سایت ارائه می دهد استفاده می کنند. به علاوه این که کارت های اعتباری هم به کاربران می دهد. خدمات این وب سایت به جزء جدایی ناپذیر کسب و کارها تبدیل شده است.

وب  سایت Booking

وب  سایت Booking

هم از سایت هایی جهت ارائه خدمات است. خدمات این وب سایت از نوع سفر است. این وب سایت به شکل تخصصی در حوزه رزرو آنلاین هر نوع اقامتگاهی فعالیت می کند. این وب سایت بیشتر از 30 سال است که فعالیت خود را شروع کرده است. کمتر کسی در دنیا است که با دنیای وب آشنایی داشته باشد و اسمی از این وب سایت به گوشش نخورده باشد.

 سایت هایی جهت ارائه خدمات در ایران

سایت هایی جهت ارائه خدمات در ایران هم راه اندازی شده اند. این وب سایت ها تأمین کننده نیاز کاربران ایرانی هستند. امکان استفاده از همه وب سایت هایی که در بالا معرفی شده اند در ایران وجود ندارد. به همین دلیل هم نسخه ایرانی آنها که پاسخگوی کاربران ایرانی باشد ساخته شده اند.

رزرو آنلاین بلیط 

این وب سایت ها و خدماتشان بخش گسترده ای را در بر می گیرد؛ از رزرو آنلاین بلیط گرفته تا فروش انواع محصولات. حتی وب سایت هایی برای نمایش فیلم و سریال هم در ایران وجود دارد که در طی این سال ها طرفداران زیادی هم پیدا کرده اند. دیگر کمتر کسی است که برای خرید بلیط سفر به این وب سایت ها مراجعه نکند. وب سایت هایی که بر تعداد آنها افزوده می شود و هدف آنها تأمین آسایش و آرامش بیشتر کاربران است.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.