مقالات آموزشی

بررسی تاثیر آگهی رایگان تبلیغاتی در اینترنت

مفید بود؟

امروزه در اینترنت ثبت آگهی رایگان تبلیغاتی برای معرفی محصولات و کالاها و ارائه خدمات در سایت‌های تبلیغاتی اینترنتی رو به افزایش است و شاهد پیشرفت و استقبال زیادی از سمت صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان در این زمینه است. ثبت آگهی در سایت‌های تبلیغاتی با وجود استقبال تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار باعث شده است.

تا روش‌های تبلیغاتی متنوع زیادی در سایت‌ها رونمایی شوند و بازاریابان و فعالان در این زمینه فعالیت چشمگیری از خود به نمایش بگذارند. باید بگوییم که آگهی رایگان تبلیغاتی یکی از روش‌های به روز و پرکاربرد در زمینه معرفی محصولات و همچنین برند‌سازی کالاها در بازار بزرگ تجارت شده است و برای کسانی که قصد دارند برای اولین بار کسب و کاری را راه اندازی کنند روش جذابی به چشم می‌خورد و از نظر صرف هزینه نیز بسیار مناسب است.

سایت‌های آگهی رایگان تبلیغاتی کدامند؟

امروزه سایت‌های تبلیغاتی رایگان زیادی در اینترنت در حال فعالیت هستند و این امکان را به تمام کسانی که در بازار فعالیت می‌کنند و صاحب کسب و کاری هستند و در این حیطه فعالیت می‌کنند مانند تولیدکنندگان و بازاریابان، که درواقع محصولات خود را به راحتی در معرض دید افراد قرار دهند و کالا و خدمات خود را از این طریق معرفی کرده و برند‌سازی کنند. در حقیقت باید گفت وجود این سایت‌ها برای پیشرفت و رونق در کسب و کار تاثیر بسزایی داشته است و رقابت را میان صاحبان مشاغل به طور چشمگیری جذاب کرده است.

امکان درآمدزایی

تبلیغات در این سایت‌ها امکان درآمدزایی برای برخی از افراد نیز ایجاد کرده است که از روش‌های مختلف به این امر می‌پردازند. باید بگوییم که تعداد سایت‌هایی که آگهی رایگان تبلیغاتی را منتشر می‌کنند زیاد هستند و خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار مخاطبین قرار میدهند. همانطور که اشاره کردیم تعداد سایت‌های آگهی تبلیغاتی بالا است و باید در انتخاب یک سایت معتبر دقت داشت و در واقع هر سایتی مناسب پخش آگهی تبلیغاتی نیست و باعث پیشرفت در آن نمی‌شود.

از سایت‌های موفق و با کیفیت که مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است رایامارکتینگ است که از استانداردهای یک سایت با کیفیت برخوردار است. در ادامه نیز به برخی از سایت‌های معتبر که در حال خدمات رسانی به مخاطبین هستند و به صورت رایگان آگهی رایگان تبلیغاتی منتشر می‌کنند اشاره خواهیم کرد.

نکات قابل توجه در مورد ثبت آگهی رایگان تبلیغاتی در سایت‌های تبلیغاتی

نکاتی که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت تاثیر بسزایی بر اثر بخشی آگهی شما خواهد داشت و رعایت این نکات برای خوب دیده شدن آگهی رایگان تبلیغاتی شما نتیجه بهتری خواهد داشت.
1. قبل از ورود به سایت و استفاده از خدمات و امکانات سایت ثبت نام کنید و باید بگوییم ثبت نام و عضویت در این سایت‌های آگهی رایگان تبلیغاتی  به صورت رایگان است. و در تمام سایت‌های تبلیغاتی، ثبت آگهی تبلیغاتی شما به صورت رایگان صورت می‌گیرد و در مدت کوتاهی بعد از بررسی آگهی تبلیغاتی شما طبق قوانین در نظر گرفته برای سایت آن را منتشر میکنند.
2. استفاده از جملات جذاب و کاربردی در متن آگهی خود استفاده کنید تا جذابیت متن را برای خواننده بالا ببرد و او را به ترغیب خواندن کامل آگهی به صورت کامل صورت پذیرد.

3. برای بالا بردن تعداد بازدید کنندگان آگهی خود را با در نظر گرفتن زمان مشخص و سر زدن به سایت بروز رسانی کنید این کار باعث می‌شود تعداد مخاطبین شما بیشتر شود.
4. عنوان و موضوع آگهی را با کلمات کلیدی مرتبط انتخاب کنید و از کلمات کلیدی نیز در متن استفاده کنید.
5. در اختیار گذاشتن لینک و یا آدرس ایمیل که با انتخاب آن کاربر و مخاطبین بتوانند به راحتی با شما در تماس باشند و ارتباط برقرار کنند . این کار باعث تعامل بیشتری بین شما و مخاطبین می‌شود و ایجاد اعتماد‌سازی می‌کند.
5. تلاش کنید متن یا محتوای تهیه شده برای آگهی تبلیغاتی کوتاه و مفید باشد، منظور از کوتاه از زیاده گویی پرهیز کنید.

مزایای آگهی رایگان تبلیغاتی در اینترنت

از مزایای قابل توجه در آگهی رایگان تبلیغاتی این است که بر ارزیابی آگهی نظارت مستقیم داریم و می‌توانیم به راحتی نتایج آن را بررسی کنیم. و باید بگوییم تبلیغات اینترنتی نقش بسزایی در شناخته شدن آگهی تبلیغاتی و دیده شدن با جذب مخاطبین را دارد. در ادامه به مزایایی که آگهی تبلیغاتی در سایت‌های تبلیغاتی دارند اشاره خواهیم داشت.
1. دسترسی راحت و آسان
2. به صرفه بودن و در واقع صرفه جویی در هزینه
3. هدف قرار دادن مخاطبین
4. دسترسی به اطلاعات کامل
5. نظارت آنلاین بر آگهی و بروز رسانی آن
6. فروش در محصولات و خرید در محصولات افزایش می‌یابد
7. رتبه سایت با هر بار بازدید بازدیدکنندگان بالا می‌رود.
8. سایت به صورت مداوم مطرح می‌شود و در واقع همیشگی می‌شود. و این کار توسط جستجوی مخاطبین انجام میشود.

ویژگی‌های آگهی رایگان تبلیغاتی در سایت‌های تبلیغاتی رایگان

1. یکی از عوامل مهم ویژگی یک سایت تبلیغاتی برای ثبت آگهی دسته‌بندی در این محیط است. این شرایط برای مخاطبین جستجو را راحتر می‌کند و این امکان را به مخاطب می‌دهد تا راحت‌تر به موضوع خود دسترسی داشته باشد.
2. جستجوی پیشرفته از موارد قابل توجه است و از مهم‌ترین وظایف یک سایت به نظر می‌رسد. این مورد به جستجو سریع و رفع نیاز مخاطب برای دسترسی آسان به موضوع مورد نظر است. و زمان دسترسی به موارد در حال جستجو را سریعتر می‌کند.
3. از نکات دیگر که جزو ویژگی‌های یک سایت موفق می‌توان نام برد ثبت آگهی توسط خود مخاطبین به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کردن با خریدار و یا حتی فروشنده‌ها. این شرایط زمانی امکان پذیر است که ثبت نام در این سایت‌ها انجام شده باشد.

آگهی رایگان تبلیغاتی در سایت‌های رایگان اینترنتی

ثبت آگهی رایگان در اینترنت توسط سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند به صورت گسترده در حال افزایش است و خدمات اینترنتی رایگان را در دسترس مخاطبین خود قرار داده‌اند. و شرایط خوب دیده شدن را برای آگهی تبلیغاتی فراهم کرده‌اند و این موقعیت را برای جذب مخاطبین زیاد و تبلیغات آگهی مورد نظر ایجاد کرده‌اند. یکی از شرایط مناسبی که در سایت‌های ثبت آگهی رایگان می‌توان مشاهده کرد، ثبت آگهی توسط خود شخص به صورت مستقیم است

خدمات سایت

قبل از آن ثبت نام در سایت باید انجام شود و شخص می‌توان از خدمات سایت بدون هزینه و به صورت رایگان استفاده کند و محصول خود را از این طریق معرفی کند. ثبت آگهی در این سایت‌ها به پیشرفت و ترافیک سایت نیز کمک می‌کند و میزان بازدید کنندگان را نیز بالا می‌برد. در ادامه برای آشنایی بیشتر به برخی از سایت‌های تبلیغاتی رایگان اشاره خواهیم داشت.
1. سایت شهر24
2. سایت تبلیغ کار
3. سایت پرشین آگهی
4. سایت رز تبلیغ
5. سایت نیازدون
6. سایت آگهی 747
7. سایت پیام سرا
8. سایت آیدوو
9. سایت پارسو
10. سایت تاپ نیاز
11. سایت ابر آگهی
12. سایت لونو
13. سایت تیفا
14. سایت نیاز 118
15. سایت کارنیاز
16. سایت دی آفر
17. سایت آگهی ایران
18. سایت دیجی آنلاین
19. سایت آگهی نما
20. سایت مجری
21. سایت آگهی ناجی
22. سایت آگهی 90
23. سایت سود آور
24. سایت شیپور
25. سایت سود ایران
26. سایت ویستا

27. سایت پالیز
28. سایت هفته بازار
29. سایت آگهی روز
30. سایت شهر آگهی
31. سایت پیک طلایی
32. سایت دستفروش
33. سایت درج آگهی
34. سایت نیاز نما
35. سایت رز تبلیغ
36. سایت نبض روز
37. سایت زیباشهر
38. سایت آگهی سنتر
39. سایت نیازمندیها
40. سایت نیو آگهی

امکانات یک آگهی رایگان تبلیغاتی در اینترنت کدامند؟

1. ارسال مستقیم آگهی تبلیغاتی توسط آگهی دهنده و در معرض دید مخاطبین قرار دادن آگهی
2. محدودیتی در اطلاع رسانی به مخاطبین وجود ندارد
3. تولید و پخش سریع آگهی با صرف هزینه خیلی کم در کوتاه‌ترین زمان
4. نظارت مستقیم و بدون واسطه بر آگهی تبلیغاتی توسط خود شخص و استفاده از نرم افزارهای به روز که دسترسی آسان به اینترنت و آگهی
5. امکان برقراری ارتباط با مخاطبین و پاسخ به سوالات و انتقادات آنها

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.