مقالات آموزشی

آیا ضرورتی دارد که طراحان وب سایت کد نویسی را بیاموزند؟

مفید بود؟

شما به عنوان یک طراح در سال 2010 ممکن بود بسیار با این سوال مواجه شوید که آیا کدنویسی بلد هستید یا خیر. در صورتی که نمی دانستید چگونه باید کدنویسی کنید، همه دیدگاه منفی نسبت به کار شما پیدا می کردند. اما اکنون در سال 2015 هستیم و بسیاری از مسائل نسبت به آن زمان تغییر کرده است. شما این روزها می توانید یک طراح وب سایت باشید و کدنویسی نیز بلد نباشید. اما همچنان کارهای بسیار عالی ارائه دهید.

ابزاری که در دنیای دیجیتال امروز در دسترس طراحان قرار دارد می تواند به سادگی Drag و Drop کردن برای شما طراحی کند. جالب تر آنکه کدهای بدست آمده از این برنامه ها به طرز شگفت انگیزی مرتب و صحیح هستند. همین مساله باعث می شود که نیاز مبرمی برای یاد گیری کد وجود نداشته باشد. اما هنوز افرادی هستند که با این موضوع ارتباط برقرار نکرده اند و نیاز به داشتن دانش در رابطه با کدنویسی برایشان بسیار مهم می باشد.

به صورت کلی می توان چنین گفت که در دنیای امروز، بهتر آن است که طراح وب سایت حداقل با دانش پایه کدنویسی آشنایی داشته باشد. دلیل را می توان اینگونه بیان کرد: این روزها نیاز به طراحان وب سایت به شدت افزایش یافته است. این مساله باعث شده تا هر فرد به صورت تخصصی بر روی یک موضوع تمرکز نماید. بنابراین بیشتر شاهد تیم طراحی وب سایت می باشیم. بنابراین شما برای برقراری ارتباط با یک توسعه دهنده وب باید اصطلاحات مربوط به او را بشناسید. همیشه داشتن دانش پایه در زمینه های گوناگون به شدت می تواند به شما کمک کند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.