مفید بود؟

اگر به دنبال آموزش سئو رایگان و حرفه ای باشید، با یک سرچ کوتاه در اینترنت با این حقیقت روبه‌رو می‌شوید که بیشتر اطلاعات موجود در اینترنت توسط نویسندگان مختلف، در زمان‌های مختلف و برای صنایع مختلف نوشته شده است و عملا کمکی به آموزش شما نمی‌کنند. شما باید خودتان دوره مورد نظر را پیدا کنید. می‌پرسید چگونه؟ باید منبعی موثق و معتبر را پیدا کنید که براساس جدیدترین به روزرسانی‌های سئو نوشته شده باشد. این منبع می‌تواند سایت‌های معتبر انگلیسی‌زبان باشد یا وب‌سایتی فارسی مانند وبتو که اطلاعاتی دقیق را از موثق‌ترین رفرنس‌های دنیا گردآوری می‌کند تا به به‌روزترین تغییرات و اطلاعات در حوزه سئو دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو و شغل های مرتبط با سئو از جمله تحلیلگر سئو با دیگر مقالات دیگر وبتو همراه باشید. در صورتی که خواهان کسب اطلاعات درباره سئو تضمینی سایت هستید با کارشناسان ما در شرکت سئو سایت وبتو تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل را در رابطه با قیمت سئو نحوه ارائه خدمات آموزشی در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

راهنمای مطالعه متن
  • دوره آموزش سئو رایگان چیست؟
  • دوره آموزش رایگان سئو در کارآموزی با وبتو
  • مطالب مورد بحث در کارآموزی سئو رایگان وبتو

 

 

دوره آموزش سئو رایگان چیست؟

یک مثال قدیمی هست که می‌گوید: پنیر رایگان در تله‌ی موش است.

به‌طورکلی بهره‌مند شدن از هر چیز رایگانی به این معناستکه شما خدمت یا محصولی را بدون پرداخت هزینه دریافت کنید. رایگان بودن درباره‌ی بحث آموزش کمی پچیده‌تر از دریافت سایر خدمات و محصولات رایگان است. این‌که چیزی را بدون پرداخت پول یاد بگیرید اتفاقاً خوب است و در نگاه اول از نظر مالی می‌تواند برای شما مفید هم باشد. اما ما آموزش رایگان سئو را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که وقت زیادی دارند. چرا؟

وقتی کسی کنار شما نباشد تا مسیر آموزش چیزی را به شما نشان دهد، یعنی وقتی معلمی نداشته باشید که بخواهید از او یاد بگیرید، سه حالت وجود دارد:

  1. ممکن است به مقصد برسید.
  2. ممکن است به مقصد نرسید.
  3. ممکناست دیر به مقصد برسید.

دقیقا به همین دلیل است که ما معتقدیم خودآموزی یا آموزش سئو رایگان برای بیشتر آدم‌ها منطقی نیست. به‌هرحال هرکدام از ما به جز یاد گرفتن سئو دغدغه‎ها و روزمرگی‌های خودمان را داریم که باید به آن‌ها بپردازیم و این باعث می‌شود تا زمان کافی برای آموزش سئو را نداشته باشیم. اما وقتی معلمی باشد که مسیر را به ما نشان دهد، عملاً این زما برای ما از نصف هم کمتر می‌شود و صدالبت هکه کیفیت آموزش هم بالاتر می‌رود. در صورتی که مشتاق کسب اطلاعات درباره سئو سایت هستید با کارشناسان وبتو تماس بگیرید، مشاورین ما با کمال میل اطلاعاتی کامل در زمینه قیمت سئو و جزئیات آن در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

دوره آموزش رایگان سئو در کارآموزی با وبتو

وبتو به شما پیشنهاد می دهد تا به جای بیهوده گشتن به دنبال دوره آموزش سئو رایگان، راهی عملی را در پیش بگیرید و در دوره‌های کارآموزی ما شرکت کنید. در این دوره، ما صفر تا صد سئو را به صورت رایگان شما آموزش می‌دهیم و در ازای آن شما را در پروژه‌های عملی سئو شرکت می‌دهیم. به این ترتیب شما آموزش سئو مبتدی را در کنار بزرگ‌ترین سئوکاران ایران و در یک شرکت سئو حرفه‌ای می‌گذرانید و اندوخته‌های خود را به صورت عملی هم وارد کار می‌کنید. بدیهی است که در این دوره کارآموزان سئو حقوقی را بابت کار خود دریافت نمی‌کنندو این حقوق به حساب آموزش کامل سئو توسط ما به ایشان گذاشته می‌شود. دوره کارآموزی تا زمانی که شما اصول سئو رابه‌طور کامل یاد بگیرید ادامه پیدا می‌کند و بعد از آن می‌توانید به عنوان یکی از اعضای تیم وبتو به عنوان سئوکار حرفه‌ای و با دستمزدی فوق‌العاده با کا همکاری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پر کردن فرم استخدام می‌توانید به صفحه استخدام کارآموز سئو مراجعه فرمایید.

مطالب مورد بحث در کارآموزی سئو رایگان وبتو

مقدمه‌ای بر بهینه سازی موتورهای جستجو
هر تخصصی دارای اصول منحصر به فرد خودش است و سئو نیز از این قاعده مستثنی نیست. اصول بهینه سازی موتورهای جستجو شامل سئو داخلی، سئو خارجی، سئو محلی، بهینه سازی برچسب‌ها، لینک‌های داخلی و لینک‌های خارجی، کلمات و عبارات کلیدی، محتوای کاربردی و موارد دیگر می‌شود. آموزش سئو رایگان و حرفه‌ای تمامی موارد ذکر شده را به شما آموزش می‌دهد.

اصول بهینه سازی موتورهای جستجو
پس از یادگیری اصول سئو رایگان و حرفه‌ای، شما می‌توانید از روش‌های کاربردی و مناسب سئو برای بهینه سازی وب سایت برای جستجو در گوگل استفاده کنید. در این صورت سایت مورد نظر شما در موتور جستجو قابل سرچ شده و در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت و این دقیقا هدف اصلی سایت است که قرار است از طریق سئو به آن دست پیدا کند.

بهینه سازی وب سایت برای جستجو
یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذرا در سئو تضمینی سایت، محتوای سایت است. هر چه محتوای سایت آموزشی‌تر، کاربردی‌تر، مرتبط‌تر و سرگرم‌کننده‌تر باشد، احتمال بازگشت مجدد کاربر به شدت افزایش می‌یابد. شما به وسیله آموزش سئو رایگان و حرفه‌ای می‌آموزید که چه محتوایی برای سایت مورد نظر لازم است و چگونه باید از کلمات و عبارت کلیدی در محتوای تولید شده استفاده کنید که گوگل نیز سایت شما را مرتبط با نیاز کاربر شناسایی کند.

 

محتوای پیشرفته و روش‌های استفاده از رسانه‌های اجتماعی
یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذرا در سئو سایت محتوای سایت است. هر چه محتوای سایت آموزشی‌تر، کاربردی‌تر، مرتبط‌تر و سرگرم‌کننده‌تر باشد، احتمال بازگشت مجدد کاربر به شدت افزایش می‌یابد. شما به وسیله آموزش سئو رایگان و حرفه‌ای می‌آموزید که چه محتوایی برای سایت مورد نظر لازم است و چگونه باید از کلمات و عبارت کلیدی در محتوای تولید شده استفاده کنید که گوگل نیز سایت شما را مرتبط با نیاز کاربر شناسایی کند.

گزارش نویسی پروژه

گزارش نویسی پروژه که آخرین مطلب آموزش سئو رایگان و حرفه‌ای است به شما می‌آموزد که چطور گزارش ماهانه کمپین‌های سئو و میزان کارایی استراتژی‌ها و روش‌های سئو استفاده شده در سایت را برای کارفرما تهیه کنید. با توجه به اینکه سئو یک فرایند زمان‌بر است گزارش نویسی نوعی تخصص در سئو به شمار می‌رود که شما می‌توانید از طریق آموزش سئو رایگان و حرفه‌ای به آن دست پیدا کنید.

این را بدانید که بهترین دوره آموزش سئو در ابتدا، دوره‌ای است که در آن شما خود را براساس آموزه‌های بزرگان سئو تعلیم می‌دهید و با چالش‌های آن روبه‌رو می‌شوید. وبتو منبعی معتبر برای شماست تا به کمک آن آموزش سئو مبتدی را شروع کنید و با مبانی آن آشنا شوید. پس از فراگیری اصول سئو سایت انگلیسی و فارسی به صورت اولیه، آماده‌اید تا مباحث پیشرفته‌تر را یاد بگیرید و به صورت کارآموز وارد بازار کار شوید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.