مقالات آموزشی

توجه به آموزش استفاده از نرم افزار گوگل ترندز به صورت کامل

مفید بود؟

ما باید یک مقاله ای را تولید کنیم که خیلی سریع در گوگل ثبت شود و همه افراد وارد سایت شوند. نرم افزار گوگل ترندز این کار را به خوبی برای ما انجام می‌دهد.
ممکن است از خود سوال بپرسید که نرم افزار گوگل ترندز چیست و چگونه کار می‌کند. در این مقاله، به طور کامل به این ابزار دم دستی حرفه ای می‌پردازیم و به شما خواهیم گفت که نرم افزار گوگل ترندز چیست.
همه افراد، اخبار را دنبال می‌کنند، روندهای مختلف را در اینستاگرام دنبال می‌کنند، شایعات و هر چیز دیگری وجود داشته باشد، اکثرا برای ما جذاب هستند و دوست داریم بیشتر راجع به آن بدانیم.

نرم افزار گوگل ترندز

اما چگونه می‌توان از نرم افزار گوگل ترندز استفاده کرد و چه فایده ای برای ما دارد؟ نرم افزار گوگل ترندز به ما کمک می‌کند تا روندها را در سریع ترین زمان ممکن به دست آوردیم و موج سواری کنیم.
شما با وارد شدن به ابزار گوگل ترندز، می‌توانید ببینید که چه چیزی در اینترنت در حال رشد است و شما در همان زمینه اقدام به تولید محتوا کنید.

بهینه سازی گوگل 

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که در سطح وب فارسی، نمی توان از ابزار گوگل ترندز استفاده کرد زیرا گوگل بهینه نشده است و در سطح فارسی ضعیف است.
اما این اشتباه است! شما می‌توانید به راحتی برای وب فارسی نیز از نرم افزار گوگل ترندز استفاده کنید و نتیجه بگیرید. دوست دارید درباره چه چیزی بنویسید؟ کافی است تا موضوع مورد نظر خود را در گوگل وارد کنید تا گوگل برای شما نتایج را لیست کند.

درباره گوگل ترندز

نرم افزار گوگل ترندز در واقع یک تولید کننده محتوا برای شما است و نام عنوان محبوب و همچنین چندین لینک برای اینکه از آن الگو بگیرید، برای شما قرار داده است، چه چیزی بهتر از این؟
بسیاری از افراد سودجو، به وبمستران تازه کار رقم‌های بالایی پیشنهاد می‌دهند تا اقدام به ارائه عنوان مطالب کنند. این اشخاص، کمتر وقتی پیش می‌آید که مشتری داشته باشند و از همین جهت، سعی می‌کنند تا با کسب درآمد از شما، حساب مالی خود را پر کنند.

 

 

خدمات رایا مارکتینگ

شرکت رایا مارکتینگ، یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه ثبت سفارش تولید محتوا متنی، تولید محتوا صوتی، پادکست، اینفوگرافیک، دیتا اینتری و… است که می‌تواند به صورت رایگان به شما مشاوره حرفه ای ارائه دهد.
شما با استفاده از خدمات رایا مارکتینگ، می‌توانید برای کسب و کار خود / وب سایت خود اقدام به ثبت سفارش تولید محتوا کنید و نویسندگان مجرب و حرفه ای اقدام به یافتن نام عنوان سئو شده، توضیحات متا حرفه ای و… کنند و در کنار آن نیز یک مقاله کامل و حرفه ای را دریافت کنید.

 اپلیکیشن بر روی گوشی

وقتی صحبت از نرم افزار گوگل ترندز می‌شود، منظور این نیست که شما یک اپلیکیشن بر روی گوشی خود نصب کنید و وارد آن شوید.نرم افزار گوگل ترندز، در واقع یک نرم افزار سطح وب است که باید با استفاده از وب سایت، اقدام به وارد شدن به سایت کنید.

تنظیمات  ابزار گوگل ترندز

ناگفته نماند، نرم افزار گوگل ترندز در سطح زبان انگلیسی و هندی، بسیار بسیار حرفه ای عمل می‌کند و تمام نیازهای شما را رفع می‌کند. در سطح فارسی نیز هیچ کم و کاستی ندارد، اما نیاز به بهتر شدن دارد. ولی همانطور که ذکر شد، شما می‌توانید به راحتی از نرم افزار گوگل ترندز استفاده کنید.در ادامه، برای شما یک مثالی از نرم افزار گوگل ترندز خواهیم زد.

وارد کردن کلمه بیت کوین در گوگل ترندز

ببینید، ما در نرم افزار گوگل ترندز، اقدام به وارد کردن کلمه بیت کوین کردیم. چه تنظیماتی در ابزار گوگل ترندز وارد کردیم؟
اول اینکه در قسمت Countries یا کشورها، مشخص کردیم که تمامی کشورها نتایج را نشان دهد.
چرا این گزینه را انتخاب کردیم، به این دلیل که ممکن است یک شخصی، با وی پی ان در سطح اینترنت اقدام به گردش کند. برای مثال یک شخص وی پی ان ترکیه را بر روی سیستم خود تنظیم می‌کند. ممکن است هزاران نفر این کار را انجام دهند، بنابراین اگر ما فقط یک کشور را مشخص کنیم، این افراد به راحتی از دایره ما خارج خواهند شد و دسترسی به آن افراد نخواهیم داشت.

انتخاب ایرانیان

در گزینه بعدی، در نرم افزار googlel trends مشخص کردیم که در چه بازه زمانی، نتایج را به ما نشان دهد. ما در این قسمت، 12 ماه / یک سال را انتخاب کردیم ببینیم که انتخاب ایرانیان در این زمینه به چه صورت بوده است.
در گزینه بعدی، مشخص کردیم که چه موضوعی قصد داریم تا مسئله را کاوش کنیم. همانطور که پیش تر ذکر شد، شما می‌توانید با وارد کردن موضوع، اقدام به دریافت موضوع محتوا کنید.

شما یک وبمستر هستید

گزینه بعدی، Web Search است. نرم افزار گوگل ترندز یک خوبی دارد، این است که به ما اجازه می‌دهد تا مشخص کنیم برای چه پلتفرمی مانند وب یا یوتیوب، اقدام به جستجو کنیم. آیا شما یوتیوبر هستید؟ به راحتی می‌توانید از گوگل ترندز استفاده کنید تا موضوعات را به دست آورید. آیا شما یک وبمستر هستید و برای سایت اقدام به تولید محتوا می‌کنید؟ می‌توانید از نرم افزار گوگل ترندز برای این کار استفاده کنید تا موضوعات محبوب و در حال رشد اینترنت را به دست آورید.به پایین تر بروید، و آمار زیر را مشاهده خواهید کرد.

آمار بیت کوین در گوگل ترندز

در این قسمت، شما مشاهده خواهید کرد که یک کلمه کلیدی مانند “بیت کوین”، در کدام یک از کشورها محبوب است.کلمه کلیدی بیت کوین، در وهله اول، در ایران بسیار محبوب است و پس از آن، افغانستان و کشورهای دیگر که در این لیست مشاهده می‌کنید.

کلمه کلیدی Bitcoin

توجه کنید که به این معنی نیست که بیت کوین صرفا در ایران محبوب است، منظور این است که کلمه کلیدی “بیت کوین” که به زبان فارسی هم نوشته شده است، در ایران محبوب است. وگرنه اگر شما در نرم افزار گوگل ترندز کلمه کلیدی Bitcoin را وارد کنید، کشورهای خارجی برای شما لیست خواهد شد.
این می‌تواند به شما کمک کند تا بدانید که آیا کاربران یک کلمه کلیدی خاص، از وی پی ان استفاده می‌کنند یا نه. علاوه بر این، می‌توانید سطح محبوبیت آن را بررسی کنید.

تولید محتوا توسط گوگل ترندز

همانطور که ذکر شد، نرم افزار گوگل ترندز به شما کمک می‌کند تا موضوعات محبوب را پیدا کنید و برای سایت خود اقدام به تولید محتوا کنید.
پایین ترین نقطه صفحه گوگل ترندز، موضوعات تولید محتوا را برای شما ارائه می‌دهد.
Related queries به شما کلمات کلیدی محبوب که در حال ترکیدن در سطح اینترنت فارسی است را به شما نشان می‌دهد.

 اقدام به تولید محتوا کنید

قیمت ترون، قیمت روز اتریوم، قیمت لحظه ای ترون، خرید بیت کوین از صرافی و…. از کلمات کلیدی محبوب وب فارسی هستند. چرا نباید در رابطه با این موضوعات اقدام به تولید محتوا کنید؟ پس عجله کنید!
قسمت بعدی در نرم افزار گوگل ترندز، Related topics یا موضوعات مرتبط ذکر می‌شود. ایرانی کارت نام یک صرافی ایرانی است. پروتکل بیت تورنت، مرتبط با بیت کوین است. Meli Exchange نام یک صرافی است و… این‌ها باعث می‌شود تا دید شما نسبت به سایت خود گسترده کنید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.