مقالات آموزشی

توجه به طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان

مفید بود؟

طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان ؛ مقدمه

کارت ویزیت یعنی همان کارت های دوست داشتنی اطراف ما که اطلاعات تماس کسب و کارهای مختلف را حمل می‌کنند تا در مواقع نیاز با این اطلاعات تماس برقرار کنیم. و نیازی به معرفی خاصی ندارند.

حتما یکی از آنها را دیده‌اید یا خودتان برای کسب و کارتان سفارش داده و یا در جیبتان یکی دارید در هر صورت چیزی که اهمیت دارد این مسئله است که کارت ویزیت ها از بهترین راه های اشتراک گذاری اطلاعات تماس شما با دنیای بیرون است و هنوز هم نقش مهمی را در رشد کسب و کار ها ایفا می‌کنند.

طراحی کارت ویزیت تاسیسات راه خوبی برای جذب مخاطبین است. لوله کشی ساختمان یکی از مشاغلی است که هر کسی در انتهای ساخت و ساز یک ساختمان یا خانه به آن نیاز خواهد پیدا کرد. و یا هر کسی برای تعمیر یا بازسازی لوله کشی ساختمانش نیازمند لوله‌کشان ساختمان است. اگر شما یک لوله‌کش ساختمان هستید که بصورت مستقل فعالیت می‌کند یا شرکتی فعال در تاسیسات ساختمان و لوله کشی ساختمان دارید.

نکته‌ای مهم در این صنعت این است که به فکر طراحی کارت ویزیت  باشید چرا که مشتریان دائم به اطلاعات تماس مهم شما نیاز دارند و برای جلب نظر آنها و بیشتر کردن مشتریان خود حتما به طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان نیاز دارید. در این مقاله می‌خواهیم در مورد اهمیت طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان و فواید آن صحبت کنیم. اگر این بحث را جالب می‌بینید پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید.
(پیشنهاد می کنیم جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر کارت ویزیت به لینک زیر مراجعه کنید)
نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

چرا طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان مهم است؟

دلیلش خیلی ساده است چون این کمترین توقعی است که یک مشتری از یک لوله کش مسئول دارد! شما با طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان نشان می‌دهید فرد مسئولی هستید! مخصوصا اگر از روش های نو تکنولوژی نیز به سود خود بهره ببرید مثلا اگر یک گروه لوله کشی ساختمان تشکیل داده‌اید و هر کدام از شما مسئول بخشی است یک وبسایت ساده با مدیریت خودتان نیز ‌می‌توانید داشته باشد و آدرسش را روی کارت ویزیت قرار دهید تا اعتبار کار شما صد برابر شود!

حتی اگر از تکنولوژی و روش های مدرن را دوست ندارید بازم وقتی در پایان کار لوله کشی کارت ویزیت خود را به مشتری می‌دهید این نشان از مسئولیت پذیری شما و اعتبار بالای کارتان است چرا که مشتری می‌تواند در صورت هرگونه مشکل از شما سوال کند یا دوباره شما را برای تعمیرات صدا بزند.
و فکر می‌کنید زمانی که دوست یا یکی از آشنایان همان مشتری به یک لوله کش ساختمان نیاز پیدا خواهد گرفت مشتری شما اطلاعات چه کسی را می‌دهد؟

مسلما کارت ویزیت یک لوله کش مسئول را به فردی که لوله کش نیاز دارد می‌دهد و چه چیزی بهتر از این نوع بازاریابی که در کشور ما به شدت کاربرد دارد!

در کشور ما معمولا مردم با استفاده از بازاریابی دهان به دهان یا همان بازاریابی ارجاعی بی نهایت مهم است! در این نوع بازاریابی مردم از طریق پیشنهاد یک دوست، فامیل، فرد مشهور و یا اطرافیان اقدام به خرید یک محصول یا استفاده از یک سرویس می‌کنند. یک کارت ویزیت زیبا و معتبر می‌تواند باعث شود هر کسی در صورت نیاز شما را به فردی دیگر معرفی کند!

 

کارت ویزیت یک لوله کش یا شرکت لوله کشی ساختمان چگونه باید باشد؟

بصورت کلی طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان باید نشان دهنده احترام شما به مشتری و اطلاعاتی درست باشد در انتخاب رنگ برای آن سخت گیر باشد و فکر کنید که چه رنگی بیشترین تاثیر را روی مشتریان می‌گذارد و نکته مهمتر اینکه اصلا از چندین رنگ استفاده نکنید چرا که سادگی یک اصل بسیار مهم در طراحی کارت ویزیت است.

(مراجعه به لینک زیر می تواند برای شما مفید باشد)
بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا

در کارت ویزیت مرتبط به یک کسب و کار معمولا باید حتما بخش جلویی آن شامل لوگوی آن کسب و کار، نام و شعارشان باشد که اگر یک شرکت لوله کشی ساختمان تاسیس کرده‌اید شما نیز باید همین کار را برای بخش جلویی کارت ویزیت انجام دهید اما اگر یک لوله کش مستقل از هر شرکتی هستید و طراحی کارت ویزیت شخصی است پس صفحه اول کارت ویزیت باید شامل تصویری از خودتان، نام، تخصص و یک ایمیل شخصی باشد. این بهترین اطلاعات برای بخش جلویی کارت ویزیت های شخصی است که البته باز هم به خلاقیت خود شما بستگی دارد که چه اطلاعاتی اضافه کنید.

در بخش پشتی کارت ویزیت باید اطلاعات تماس شرکت لوله کشی یا اطلاعات تماس شخصی شما قرار گیرد و اگر برای یک شرکت لوله کشی ساختمان است بهتر است مکان شرکت، شماره تلفن رند، آدرس وبسایت، آدرس ایمیل اختصاصی و آدرس شبکات اجتماعی شرکت قرار گیرد

اما اگر مربوط به یک لوله کش مستقل است فقط اطلاعاتی همچون شماره تلفن (همیشه در دسترس باشد)، آدرس مکان ها طرف قرار داد (یا آدرس هایی که می‌شود آنها را آنجا پیدا کرد)، یک آدرس ایمیل و آی دی تلگرام (تلگرام پیام رسانی به شدت مهم در کشور ماست) باید در قسمت پشتی طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان قرار گیرد البته باز هم نسبت به وضعیت خود و اطلاعاتی که دوست دارید با مشتری به اشتراک بگذارید باید این قسمت را پر کنید اما توصیه های ما نیز مهم است و اگر همان اطلاعات را قرار دهید کارت ویزیتتان اعتبار بالایی خواهد داشت.

1. اشتراک گذاری اطلاعات تماس شما

مهمترین مزیت طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان این است که اطلاعات شرکت یا خود شما را در میان مردم پخش می‌کند و اگر طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای باشد این نشان می‌دهد شما یا شرکتتان دقیق، کاردرست و حرفه‌ای هستید که می‌شود به شما برای انجام کارهای مهم اعتماد کرد به خصوص اگر شعاری زیبا یا جملاتی از شرح کسب و کارتان روی کارت ویزیت باشد!

پس حتما روی طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان حساسیت به خرج دهید و فقط به یک چاپخانه سفارش کارت ویزیتی عادی را ندهید! بلکه خودتان تمام متن و عناصر کارت ویزیت را انتخاب کنید و از شرکت طراحی گرافیک یا چاپخانه همان را بخواهید.

2. اشتراک گذاری نکات مثبت کار شما

در طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان می‌توانید بصورت خلاصه مزیت های کارتان را بیان کنید و یا حتی قیمت رقابتی تعیین کنید که تکلیف نهایی مشتری برای تماس گرفتن یا نگرفتن با شما مشخص شود. یک کارت ویزیت زیبا با جنس خوب مدت های در جیب یا میز کار افراد باقی می‌ماند و این باعث می‌شود با توجه به اطلاعات و مزیت هایی از کارتان که در پشت کارت ویزیت قرار داده اید در زمان لزوم اولین گزینه برای تماس شما باشید.

3. پدید آوردن احساس اعتماد در مشتری

مردم عصر ما به سادگی به کسی اعتماد نمی‌کنند و همیشه دنبال مدارکی هستند که کار شما را تایید کند یک لوگو، کارت ویزیت یا تراکت زیبا می‌تواند هر بیننده‌ای را قانع کند که شما به مشتری اهمیت می‌دهید و فقط به دنبال پر کردن جیب خود نیستید! این احساس اعتماد برای شما وفاداری می‌سازد و در بازاریابی ارجاعی به کمک شما می‌آید.

مسلما شما برای کسب و کار یا شخصی که به درستی برای کارش برند سازی یا بازاریابی کرده است احترام قائلید و احساس می‌کنید که حتما فردی لایق است که همه چیز را جدی می‌گیرد و از کنار مسئله‌ای به راحتی عبور نمی‌کند!

بجای نوشتن اطلاعات تماستان رو دیوارهای شهر (اغلب دیده می‌شود برخی از افراد که کار های خدماتی می‌کنند اطلاعات تماس خودشان را روی دیوار می‌نویسند که نه تنها موجب آلودگی دیوار شده است بلکه این روزها مردم به این تبلیغات توجه‌ای نشان نمی‌دهند) یا روی برگه کاغذ برای مشتری خیلی بهتر است اگر یک کارت ویزیت خاص و شیک را به او هدیه دهید تا در مواقع نیاز اطلاعات تماس شما را داشته باشد.

اطلاعات تماس خود را به روشنی و درستی در پشت کارت ویزیت بیاورید چرا که مهمترین فایده کارت ویزیت برای شما اشتراک گذاری اطلاعاتتان با مردم است

سخن پایانی

در این مقاله از طراحی کارت ویزیت لوله کشی ساختمان و برخی از فواید آن صحبت شد تا جایی که امکان داشت از اهمیت آن گفتیم و از اینکه یک کارت ویزیت خوب چگونه باید باشد حرف زدیم نکته‌ آخر اینکه در کل مهم نیست که کارت ویزیت را برای چه صنعتی می‌خواهید بلکه مهم این است که طراحی آن را جدی بگیرید و به آن به عنوان ابزار بازاریابی مهم اعتماد کنید چرا که کارت ویزیت ها قرار نیست کنار بروند و حتی با خلاقیت ها جدید و جنس های از چوب یا آهن نیز امروزه در دسترس هستند و در آخر اینکه اگر یک لوله کش ساختمان بسیار خوب هستید باید بدانید فقط این کافی نیست و باید اطلاعات تماس خودتان را برای مشتریانی که سوال دارند، مشکلی دارند، می‌خواهند شما را به کسی دیگر معرفی کنند یا دوباره کاری به شما بسپارند، بگذارید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.