مقالات آموزشی

توجه به انواع روش تبلیغات رایگان در سایت‌ها

مفید بود؟

امروزه شروع در هر کسب و کاری نیاز به معرفی محصولات و خدمات و همچنین کالاها را به افراد دارد. و امروز این معرفی به اشکال مختلف در جریان است. یکی از روش‌های پرطرفدار و جذاب تبلیغات رایگان در سایت‌ها است.سایت‌هایی که در زمینه تبلیغات فعالیت قوی دارند و دارای مخاطبین بسیار بالا و پربیننده است.

شرکت‌ها و تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار با در نظر گرفتن بودجه خود در جستجوی مدل‌های گوناگون تبلیغاتی هستند تا بازدهی بیشتری را در دنیای تجارت و جذب افراد داشته باشند و به تبع فروش و رونق در کسب و کار خود. تبلیغات رایگان در سایت‌ها از بهترین روش‌ها در این زمینه است که به هر کسب و کاری پیشنهاد می‌شود.

روش تبلیغات رایگان در سایت‌ها را توضیح دهید

یکی از روش‌هایی که برای پیشرفت در هر شغلی بسیار مهم است و باعث رونق در کسب و کار می‌شود تبلیغات است. در واقع تبلیغات کمک می‌کند تا هر شخصی که در کسب و کاری مشغول است یا تصمیم دارد که شروع کسب و کاری را داشته باشد بسیار تاثیر گذار است. حال باید بگوییم که این تبلیغات چه به روش سنتی باشد چه به روش تکنولوژی روز دنیا باشد موثر خواهد بود.

روش‌های مختلف تبلیغاتی

موضوع مورد بحث ما در این مقاله تبلیغات رایگان در سایت‌ها است که روشی بسیار پر بازده برای کسب و کار‌های امروزی به شمار می‌آید و در روش‌های مختلف تبلیغاتی در میان صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان و همچنین بازاریابان مورد توجه قرار گرفته است. این روش از روش‌های پرطرفدار و همچنین جذاب برای جذب افراد بیشتر برای کسب و کارها در میان صاحبان کسب و کار و تولیدکنندگان و شرکت‌ها جا افتاده است.

 

امروزه اگر کسی قصد داشته باشد برای اولین بار کسب و کاری را راه اندازی کند و در بازار محصولات و خدمات خود را عرضه کند بهترین پیشنهادی که می‌توان به این شخص کرد تا در این دنیای بزرگ تجارت حرفی برای گفتن داشته باشد، معرفی محصولات خود از  روش تبلیغات رایگان در سایت‌ها است.

تبلیغات برای معرفی محصولات

تبلیغات برای معرفی محصولات و برند کردن کالا و معرفی بیشتر خدمات نقش بسزایی دارد و این امر مهمی در فعالیت‌های بازار به شمار می‌آید بر همین اساس سایت‌هایی که در اینترنت و در این زمینه فعالیت می‌کنند بسیار زیاد هستند. البته باید توجه داشت که استفاده از هر سایتی نمی‌تواند بازدهی بالایی برای معرفی محصول و یا مناسب با کسب و کار شما باشد.

کیفیت بالا و خدمات رسانی به مشتری

انتخاب سایت برای این جریان نیز مهم است. اکنون به یکی از سایت‌هایی که فعالیت موفقی در این راستا دارد و به صورت بهینه و استاندارد در سایت خود فعالیت می‌کنند رایامارکتینگ را معرفی می‌کنیم. در واقع این سایت با کیفیت بالا و خدمات رسانی به مشتری در حال فعالیت است. و از کادری مجرب و مهارت دیده برخوردار است. در ادامه سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند و در بین سایت‌های دیگر بیشتر بازدهی دارند و مطرح هستند معرفی خواهیم کرد.

روش‌های مختلف تبلیغات رایگان در سایت‌ها

1. تبلیغات بنری:

از روش‌های تبلیغاتی موفق نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی است. که به نمایشی و یا بنری در فضای مجازی معروف است. در این روش سایتی که تبلیغ کننده است تبلیغات را به صورت بنری طراحی کرده و در راستای موضوع تبلیغی در سایت‌های پربازدید به نمایش گذاشته می‌شود. و از این طریق معرفی محصول و کالا و خدمات صورت می‌گیرد. استفاده از تبلیغات بنری هدف بلند مدت را در پی دارد و برای برند‌سازی محصول تاثیر بسزایی دارد.

2. تبلیغات کلیکی:

در این روش از تبلیغات با ورود به سایت و عضویت در سایت، طبق قرارداد با هر بار کلیک بر روی لینک در نظر گرفته شده و یا بنر تبلیغاتی هزینه مورد نظر طبق کلیک‌های انجام شده محاسبه می‌گردد. باید بگوییم این روش تبلیغاتی یک در آمد زایی نیز می‌باشد و مخاطبین از این روش می‌توانند به کسب در آمد بپردازند. یکی از مزایای این روش از تبلیغات این است که با هر کلیکی که توسط کاربر بر روی لینک تبلیغاتی صورت می‌گیرد پخش آن تبلیغ در سایت‌های زیادی میسر می‌شود و باعث بیشتر دیده شدن آگهی مورد نظر می‌شود.

3. تبلیغات ایمیلی:

این روش از قدیمی‌ترین روش‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود که در گذشته شرکت‌ها متن آگهی را به صورت جمعی به تمام آدرس مخاطبین ارسال می‌کردند. امروزه نیز از این روش استفاده می‌شود و مورد علاقه خیلی از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی نیز هست.

4. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی:

در این روش از تبلیغات دسترسی به تمام برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی (Social Networks) که در حال حاضر در بین مردم شناخته شده و دارای محبوبیت است وجود دارد و در این محیط به راحتی می‌توان تبلیغات رایگان را انجام داد و باید گفت در این روش بازدهی بالایی را می‌توان مشاهد کرد. شبکه‌های اجتماعی در بین افراد مورد علاقه واقع شده و دنبال کننده‌های بسیاری را دارد.

5. تبلیغات موتور جستجو

6. تبلیغات موبایلی

7. تبلیغات اپلیکیشنی

8. تبلیغات ویدیویی

9. تبلیغات رپورتاژ آگهی

10 . تبلیغات ایمیلی

11. تبلیغات پیامکی

نکات قابل توجه در تبلیغات رایگان در سایت‌ها باید در نظر گرفت

1. برای تبلیغات رایگان در سایت‌ها استفاده از روش‌های گوناگون تبلیغاتی

2. متن آگهی را مرتبط با کالا و خدمات انتخاب کنید و هردو در یک راستا باشند تا در تبلیغات رایگان در سایت‌ها موفق عمل کنید.

3. از سایت‌های اینترنتی مناسب در ارتباط با موضوع آگهی خود انتخاب کنید.

4. انتخاب نوع تبلیغاتی که انجام می‌هید در جذب مخاطب موثر است، خلاقیت در روش تبلیغاتی جذاب داشته باشید.

5. برای تبلیغات خود ارزشیابی در نظر بگیرید و نظرات کاربران را برای آگاهی از موفقیت و یا اینکه نا موفق بودید را بدانید و این کار برای آینده تبلیغاتی شما بسیار کمک کننده است.

6. برای تبلیغات رایگان در سایت‌ها از روش‌های مختلف استفاده کنید تا برای همه اقشار جذاب باشد و فقط محدود به افراد خاص و یا سلیقه‌های خاص نشود.

شرایط درج آگهی و تبلیغات رایگان در سایت‌ها

1. ثبت نام و عضویت برای تبلیغات رایگان در سایت‌ها را می‌توان به صورت رایگان انجام داد. در واقع بعد از ورود به سایت برای استفاده از امکانات و درج آگهی تبلیغاتی باید ثبت نام صورت پذیرد.

2. استفاده از لینک و یا آدرس ایمیل برای راه ارتباطی بین شما و کاربران یک امر مهم است که باید انجام شود.

3. انتخاب یک متن کوتاه و پر محتوا برای جذب و ترغیب خواننده به خواندن ادامه متن آگهی بیشتر می‌شود.

4. تقسیم‌بندی و دسته‌بندی آگهی‌ها یکی از مواردی است که در جذب مخاطب موثر است چونکه دچار سردرگمی نمیشود و راحت‌تر به جستجوی موضوع مورد خود می‌پردازد و دسترسی آسان تری دارد.

5. بازدید از آگهی ارسال شده در سایت تبلیغاتی در تایم‌های مشخص و فاصله‌های کم و بروز رسانی آگهی برای بیشتر دیده شدن آگهی و جذب مخاطبین بیشتر

6. انتخاب کلمه کلیدی مرتبط با عنوان آگهی و موضوع آگهی و استفاده از کلمات کلیدی در مت

لیست اسامی برخی از سایت‌های تبلیغاتی رایگان در ایران

1 _ سایت ایفروش

2 _ سایت ویستا

3 _ سایت پیام سرا

4 _ سایت درج آگهی

5 _ سایت نوین تبلیغ

6 _ سایت نیازپرداز

7 _ سایت آگهی آریا

8 _ سایت نیازمندیها

9 _ سایت آگهی ۲۴

10 _ سایت لوکوپوک

11 _ سایت پست آگهی

12 _ سایت نیازمندی‌های شهر

13 _ سایت ایران تجارت

14 _ سایت آفتاب

15 _ سایت آگهی چی

16 _ سایت نیازمندیها

17 _ سایت درج آگهی

18 _ سایت نت موج

19 _ سایت سانیاز

20 _ سایت تبلیغات سبز

21 _ سایت ایران آگهی

22 _ سایت کافه نیاز

23 _ سایت آناد

24 _ سایت نون روز

25 _ سایت فری تاپ

26 _ سایت جابینجا

27 _ سایت گوگل آگهی

28 _ سایت نیو آگهی

29 _ سایت  کلیدور

30 _ دایرکتوری‌های رایگان

31 _ گزارشات رایگان

32 _ اشتراک گذاری

33 _ انتشار پادکست

34 _ سایت امور

35 _ سایت سنگریز

36 _ انجمن‌های اینترنتی

37 _ سایت سل فری

38 _ سایت نیازبان

39 _ سایت تجاری

40 _ سایت پیک یک

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.