مقالات آموزشی

انجام خدمات جامع دولوپر اکانت اپل

با توجه به تحریم های بی سابقه ای که برای کشور ایران از طرف کشور آمریکا لحاظ شده در بخش برنامه نویسی و توسعه اپ های آی او اس مشکلات فراوانی ایجاد شده.به عنوان مثال قبلا می توانستیم بصورت مجازی اقدام به ثبت دولوپر اکانت اپل و خرید کارت نماییم که در حال حاضر این امکان نیز فراهم نیست .برای همین مورد خیلی از برنامه ها و اپلیکیشن ها با مشکلات عدم توسعه برنامه خود در اپل مواجه هستند.در حالت عادی شما باید از طریق کشور دیگری این پروسه را انجام دهید. بر فرض محال هم در صورت گرفتن کارت واقعی و ساخت حساب شما باید با روال ثبت و خرید اکانت دولوپری اپل هم آشنا باشید که همین مورد هم تخصص خاص خود را نیاز دارد.

شما می‌توانید اکانت دولوپر اپل را به صورت رایگان ایجاد کنید، اما با افتتاح چنین حسابی کمپانی اپل تنها به شما اجازه دسترسی به بخش کوچکی از امکانات یک توسعه دهنده (Developer) را می‌دهد و مهم‌ترین اشکال آن این است که شما نمی‌توانید اپلیکیشن iOS خود را در اپ استور اپل قرار بدهید.

برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست.
اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.

اما ما در شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن پدیده تجارت با استفاده از تجربیات خود قادریم به شکلی کاملا قانونی تمامی خدمات صفر تا صد دولوپر اکانت اپل را بطور کامل برای شما عزیزان انجام دهیم.

این موارد شامل :

1-ایجاد و راه اندازی حساب اکانت اپل (اپل ایدی) (Apple ID)

2-ایجاد و راه اندازی حساب دولوپر اکانت اپل (apple developer account )

3-اختصاص یک عدد سیم کارت کانادایی جهت احراز هویت به مدت یک سال.

4-اختصاص یک حساب ارزی احراز هویت شده متعلق به شخصی ساکن کانادا به مدت یک سال.

5-قرار داد با یک بانک ایرانی جهت دریافت پول از کاربران بصورت ریالی .

در صورتی که اپلیکیشن اندروید شما طراحی شده نیاز به خرید دولوپر اکانت جهت منتشر کردن نرم افزار روی App Store دارید حتما با ما تماس بگیرید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.