مقالات آموزشی

ارسال محتوای ویدیویی با مدت زمان طولانی در اینستاگرام

مفید بود؟

گزارش شده است که اینستاگرام قصد دارد ویژگی را راه اندازی کند و در اختیار کاربران قرار دهد که با استفاده از این ویژگی بتوانند یک محتوای ویدیویی با مدت زمان طولانی ارسال کنند.
در حقیقت با استفاده از این ویژگی می توانید یک محتوای ویدیویی به طور استثنایی طولانی ارسال کنید؛ یک محتوای ویدیویی که با ویدیوهای یک دقیقه ای که در حال حاضر در اینستاگرام ارسال می شوند، قابل مقایسه نمی باشند.
مجله وال استریت (Wall Street Journal) اشاره کرده است که احتمال می رود که اینستاگرام در همین روزها این امکان را به کاربران بدهد تا بتوانند ویدیوهایی که مدت زمان آنها بیشتر از یک ساعت می باشند را ارسال کنند. با این وجود، در این مرحله راه اندازی این ویژگی هنوز قطعی نمی باشد.

مطابق با گفته های افرادی که در رابطه با این موضوع آشنایی کامل دارند، در حال حاضر کمپانی فیس بوک متعلق به اپلیکیشن به اشتراک گذاری عکس و ویدیو می باشد و در حال راه اندازی یک ویژگی جدید است که با استفاده از این ویژگی می توان ویدیوهای طولانی مدت را ارسال کرد. یکی از افراد این گونه اظهار کرده است که ویدیوهایی که مدت زمان آنها بیشتر از یک ساعت می باشند، در مقایسه با وسعت آن، بیشتر روی طولانی بودن مدت زمان متمرکز می شوند. تا به حال، اینستاگرام این امکان را به کاربران نداده است تا بتوانند ویدیوهایی را ارسال کنند که مدت زمان آنها بیشتر از یک دقیقه باشد.

مردم این گونه اظهار می کنند که این برنامه ها فعلا فقط در حال بررسی می باشند و قابل تغییر هستند.

یکی از افراد که با این موضوع آشنایی کامل داشته است، این گونه اظهار کرده که در هفته های اخیر، اینستاگرام مباحثی را با تولید کنندگان محتوا و منتشر کنندگان داشته است که در این گفتگو در رابطه با ایجاد ویدیوهایی برای این سکو که از مدت زمان طولانی برخوردار می باشند، بحث شده است. شخص دیگری نیز اشاره کرده است که اگر راه اندازی این ویژگی قطعی شود، مطمئنا در اپلیکیشن اینستاگرام انجام خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم مقاله

اشتراک گذاری استوری های ذکر شده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟

را مطالعه نمایید.

نظریه ارسال محتوای ویدیویی با مدت زمان طولانی در اینستاگرام چندان دور از ذهن و واقعیت نمی باشد.
در حال حاضر، ویدیوهای زنده ای که شما در استوری های اینستاگرام قرار می دهید، از لحاظ مدت زمانی می توانند تا یک ساعت باشند و سپس تا مدت 24 ساعت در دسترس کاربران قرار می گیرند و کاربران می توانند در این مدت آنها را تماشا کنند.
ممکن است که اینستاگرام از ویدیوهای زنده، داده های کافی را به دست آورد که نشان دهنده علاقه و اشتیاق کاربران برای مشاهده ویدیوهای طولانی مدت در این سکو می باشند.
به علاوه این ویژگی، اینستاگرام را از رقبای خود مانند اسنپ چت (Snapchat) تفکیک می کند، زیرا اسنپ چت در حال حاضر تنها روی ویدیوهای کوتاه مدت و زودگذر متمرکز شده است.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.