مفید بود؟

برای سایت خود نقشه تهیه نمایید

همانطور که میدانید برای طراحی هر سایتی باید مشتری و کاربر هدف اول باشد. بنابراین میتوان به صورت خلاصه چنین بیان کرد که طراحی سایتی به موفقیت دست پیدا میکند که مشتری و کاربر آن از خدمات سایت رضایت داشته باشد. یکی از موارد مهمی که برای کسب این رضایت به شما کمک میکند نقشه سایت خواهد بود. به مشتریان خود کمک کنید تا به راحتی آنچه را که می خواهند پیدا نمایند. کاربر شما نباید پس از چندین بار کلیک کردن بر روی لینک های گوناگون متوجه شود که کمپانی شما چه خدماتی ارائه میدهد. در صورتی که یک نقشه برای سایت خود تهیه نمایید به راحتی قادر خواهید بود تا نشان دهید اطلاعات مورد نیاز کاربر هر یک در کجا قرار گرفته است و چه مراحلی باید طی شود تا مشتری به خواسته خود دست پیدا کند. شما میتوانید در صفحه خانه خود، ابزار و خلاصه هایی قرار دهید که کاربر به راحتی و در چند لحظه قادر به تشخیص هویت کمپانی شما شود.
برای مثال میتوانید با استفاده از هایپرلینک ها در متون خود، کاربران را به راحتی به سوی مطالب مرتبط در سایت خود منتقل نمایید و فرد دیگر مجبور به جستجو برای یافتن مطالب مربوط نباشد.
شما میتوانید به سایت خود به عنوان یک بزرگراه نگاه کنید. در صورتی که همه چیز در این مسیر واضح و قابل دید باشد و همچنین آسفالت این جاده سالم و مرتب باشد، مسلماً افراد آن را نسبت به مسیرهای دیگری که دارای دید صحیح نیستند ترجیح خواهند داد. Webone تیم کاملی از طراحان وب باتجربه دارد که تمام دوران کاری خود را صرف طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی کرده اند. عملکرد فوق العاده و برجسته آنان با مشتریان، باعث شده هر کسب و کاری که برای طراحی سایت جدید به ما مراجعه کرده به نتایج درخشانی برسد. حالا، ما قصد داریم به شما هم برای رسیدن به چنین نتایجی کمک کنیم.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.