مفید بود؟

تعداد صفحه های سایت خود را کاهش دهید

همانطور که می دانید در طراحی سایت یکی از گزینه های بسیار مهمی که در نظر گرفته می شود، سادگی می باشد. در صورتی که سایت اصولی اما ساده باشد به راحتی می تواند مخاطب خود را جذب کند. حال این سوال پیش می آید که چه مواردی باعث می شود این سادگی در طراحی وجود داشته باشد. سهم بزرگی از این موضوع در ارتباط با تعداد صفحه ها و مکان هاییست که بازدیدکنندگان سایت می توانند به ان سر بزنند. شما می توانید با کاهش تعداد صفحه های سایت خود و حذف کردن صفحه های غیر ضروری یا حتی گردآوری چندین صفحه در یک صفحه و مانند آن این ساده سازی را به انجام رسانید.
برای انجام صحیح این کار، خود را به جای بازدیدکننده سایت قرار دهید. اگر شما برای اولین بار به صفحه ای مانند صفحه های سایت خود سر می زدید، گزینه های کلیدی که به دنبال آن می گشتید چه مواردی بودند؟ اطمینان داشته باشید، صفحه هایی را ارائه دهید که ضروری هستند، نه بیشتر. هنگامی که تعداد صفحه های سایت شما کاهش پیدا کند، نه تنها برای کاربر ساده تر خواهد بود تا محتوای مورد نظر خود را پیدا کند، بلکه منوی مسیریابی شما نیز ساده تر می شود.
همه ما با سایت هایی مواجه شده ایم که گزینه های بسیاری در منوی مسیریابی خود ارائه می دهند. در چنین سایت هایی نمیدانیم از کجا شروع کنیم چرا که میزان انتخاب ما به قدری زیاد می باشد که ما را گیج می کند. بنابراین با ارائه صفحه های کمتر، سایتی کاربر دوست تر در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.