مقالات آموزشی

بررسی اینستاگرام رقیب اسنپ چت را برای خارج از ایالت متحده راه اندازی کرد | برنامه bolt

مفید بود؟

هفته پیش، اطلاعاتی مطرح شد که نشان می‌داد اینستاگرام در حال کار روی برنامه bolt است. این برنامه به عنوان رقیب اسنپ چت شناخته می‌شود. امروز با انتشار این برنامه برای کشورهایی به جز آمریکا، صحت این اطلاعات تایید شد.

البته تنها سنگاپور، آفریقای جنوبی و نیوزیلند قادر هستند از این برنامه در نسخه‌های اندروید و آی او اس استفاده کنند. متاسفانه اگر در یکی از این سه کشور نباشید، هنوز نمی‌توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید.

برآوردهای TechCrunch

طبق برآوردهای TechCrunch، این سه کشور به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند، انتخاب شده‌اند. در ادامه با برخی از این ویژگی‌ها آشنا می‌شویم:

  •  استفاده فراوان از  INSTAGRAM
  •  وجود جامعه‌هایی که تعامل زیادی دارند
  •  نفوذ بالای آخرین نسخه اندروید ( نسخه ساندویچ بستنی)
  •  جمعیت انگلیسی زبان

 

نحوه استفاده از برنامه bolt

اینستاگرام هنوز آمادگی کامل برای انتشار برنامه bolt در ایالات متحده را ندارد. به همین دلیل این ویژگی را در چند کشور منتخب راه اندازی کرده تا قبل از سراسری کردن آن، مشکلات آن را برطرف کند.چون که bolt می‌خواهد به یک بازار خیلی شلوغ وارد شود، تلاش خواهد کرد تا با تمرکز روی سرعت ارسال عکس و فیلم به کاربران، تمایز خود را نشان دهد.

نحوه کار با برنامه بولت اینستاگرام

این برنامه با اتصال به مخاطبین تلفن همراه شما کار خواهد کرد. شما می‌توانید  از آنجا 20 فرد مد نظر خود را انتخاب کنید. پروفایل 20 نفری که انتخاب شده‌اند،  در یک ردیف در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. باقی نمای صفحه را دوربین شما اشغال خواهد کرد. جهت ارسال عکس به یکی از مخاطبین خود، کافی است روی صورت آن ضربه بزنید. به همین راحتی عکس ارسال خواهد شد. ویدیو نیز به همین صورت ارسال می‌شود، با این تفاوت که برای ارسال ویدیو باید انگشت خود را روی عکس مخاطب نگه دارید.

اشتراک گذاری سریع عکس و فیلم

دقت کنید که عکس و فیلم در این برنامه بدون ویرایش ارسال می‌شوند، اما می‌توانید قبل از فرستادن، برای آن‌ها کپشن بنویسید. بعد از ارسال کاربران می‌توانند با ارسال پیامک، تصویر و یا حتی فیلم به شما واکنش نشان دهند.

مانند اسنپ چت، عکس ها و فیلم‌ها در این برنامه زمان دار هستند. توضیحات برنامه به شما یاد می‌دهد که چگونه می‌توانید با کشیدن آن‌ها را برای همیشه حذف کنید.آیا اشتراک گذاری سریع عکس و فیلم برای برنامه bolt کافی است که با رقبای سرسختی مانند اسنپ چت رقابت کند؟با درج نظرات خود بگویید آیا این برنامه برای شما جالب است یا نه.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.