مفید بود؟

 مقاله سفید چیست؟

در اصل ، اصطلاح مقاله سفید به عنوان خلاصه نویسی برای اشاره به یک گزارش رسمی دولت مورد استفاده قرار می گرفت، که نشان می دهد ماهیت سند معتبر و آموزنده است. نویسندگان معمولاً وقتی از موضع خاصی بحث می کنند یا برای حل مشکلی پیشنهاد می کنند، مخاطبان خارج از سازمان خود را مطرح می کنند و از این ژانر استفاده می کنند. امروزه، مقالات سفید به ابزار های محبوب بازاریابی برای شرکت ها به ویژه در اینترنت تبدیل شده اند از آنجا که بسیاری از مشتریان بالقوه برای یافتن اطلاعات در وب جستجو می کنند، شرکت ها نیز بر این آمده اند که از کاغذهای سفید برای فروش اطلاعات یا محصولات جدید استفاده کنند تا به عنوان راه حلی که نیازهای این مشتریان را تأمین کند، استفاده می کنند.

پیشنهاد می شود مقاله بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا و خدمات تولید محتوا را نیز بخوانید.

هدف یک مقاله سفید

به طور معمول، مقالات سفید حاوی اطلاعات بسیار مفیدی است که برای کسب‌ و کار نیاز است و هدف از نگارش آن درک یک مشکل خاص و تصمیم‌ گیری صحیح در مورد یک مشکل است که حاوی اطلاعاتی است که به فرآیند انتخاب در مورد خرید یک محصول یا دریافت یک خدمت کمک می کند. وقتی از آن برای اهداف تجاری استفاده می شود، می تواند بر روند تصمیم گیری مشتریان فعلی و احتمالی تأثیر بگذارد. شرکت رایا مارکتینگ این افتخار را دارد که اگر به مقاله سفید با این شرایط نیاز دارید را برایتان مهیا نماید و نیاز شما مشتریان را برطرف کند.

خوانندگان می خواهند چه نوع مشکلاتی را حل کنند؟

مخاطبان یک مقاله سفید می توانند عموم مردم یا شرکت های متعددی باشند که به دنبال راه حل برای مشکلات یا نیازهای خود هستند. معمولا، برخلاف زمانی که یک گزارش خلاصه برای مشتری خود می نویسید که مخاطب خود را زیاد نمی شناسید. و با این حال، برای ترغیب مخاطب خود ، باید بر روی نیازهای او تمرکز کنید. اگر بتوانید به حل مشکلاتی که خوانندگان شما می خواهند بپردازید، آنها مقاله سفید شما را برای یافتن راه حل حتما می خوانند. در غیر این صورت ، ممکن است مقاله سفید شما خوانده نشود. همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است مهم است که بر علایق خوانندگان خود تمرکز کنید تا منافع خود:
مقاله سفید خدمات حمل و نقل جدید شرکت ABC را معرفی می کند.
در عوض: در این مقاله سفید نحوه انتخاب یک شرکت خدمات حمل و نقل متناسب با نیازهای شما مطرح شده است.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.