مقالات آموزشی

استراتژی ها کارکردهای محتوای سایت در سال ۲۰۱۴

مفید بود؟

در سال 2014 شاهد تکنیک های متفاوتی در زمینه ایجاد محتوای سایت مشاهده کرده ایم. در این جا به برخی از موارد موفق که احتمال می رود استفاده از آن ها افزایش یابد اشاره خواهیم کرد.

در سال 2014 شاهد تکنیک های متفاوتی در زمینه ایجاد محتوای سایت مشاهده کرده ایم. در این جا به برخی از موارد موفق که احتمال می رود استفاده از آن ها افزایش یابد اشاره خواهیم کرد.
تکنیکی که در صدر جدول ما قرار دارد و احتمالاً جایگاه خود را در آینده نیز حفظ خواهد کرد، استفاده از المان های بصری می باشد. به کار بردن تصاویر جذاب و گیرا و همچنین ویدیو های مرتبط به شدت طبق آمار تا 93% محتوای وب سایتی مانند فیسبوک را تشکیل می دهد. دلیل این موضوع آن است که انسان به طور کلی موجودی بصری می باشد و با دیدن می تواند ارتباط بهتری با محیط برقرار کند. از طرف دیگر، در دنیای مدرن امروز افراد دیگر توجه زیادی به مطالب و محتوای طولانی نمی کنند، اما در صورت وجود المان های تصویری توجه آن ها به مطلب ارائه شده نیز بیشتر جلب می شود.
استفاده از استراتژی H.U.G.E به مفهوم مطالب مفید (Helpful) – منحصر به فرد (Unique) – مطالب موثق (Genuine) – جلب کننده عواطف (Emotionally engaging). در صورتی محتوای شما دارای این 4 خصوصیت نباشد، قادر به داشتن محتوای موفقی نخواهید بود.
استفاده از محتوای به روز و بسیار جدیدی که برای مدت زمان طولانی کاربردی و مفید باشد. محتوای سایت شما نباید منقضی شده باشد. در صورتی که مطلب جدیدتری نسبت به آنچه شما قصد ارائه آن را دارید، وجود دارد بهتر است محتوای خود را تغییر داده و آن را به روز کنید.
استفاده از این تکنیک ها در سراسر دنیا رو به افزایش می باشد. شما باید همیشه همگام با تکنولوژی و جریان روز در دنیا حرکت کنید تا بتوانید فرد و یا سازمان موفقی باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.