مقالات آموزشی

بهره بردن از میانبرهای ایموجی شخصی در قسمت نظرات توسط اینستاگرام

مفید بود؟

اینستاگرام از میانبرهای ایموجی شخصی برخوردار است که در قسمت بالای صفحه کلید قرار دارد و شما می توانید هنگام نوشتن نظرات از آنها استفاده کنید.
این ویژگی به شما کمک می کند تا بتوانید نظرات خود را سریع تر ارسال کنید زیرا می توانید به جای اینکه متنی را بنویسید، از ایموجی ها استفاده کنید که روشی رایج در اینستاگرام می باشد.
به گفته این شرکت، تمام ایموجی های موجود در اینستاگرام برحسب علایق کاربران می باشند و هر شخصی می تواند ایموجی دلخواه خود را انتخاب کند.

 

در اینجا من تصویری از ایموجی های “دلخواه” خود را برای شما فراهم کرده ام که با نمونه هایی که در اینستاگرام موجود هستند، کاملا متفاوت است.

 

من فکر می کنم که اینستاگرام، ایموجی هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را در اختیار کاربران قرار می دهد.

پیشنهاد می کنیم مقاله

آنچه باید درباره خرید در استوری ها و قسمت خریدهای جدید در با استفاده از اینستاگرام بدانید

را مطالعه نمایید

برحسب تجربه ای که من کسب کرده ام، آنها تفاوت زیادی با آنچه که در قسمت مورد علاقه (favorites) صفحه کلید معمولی ظاهر می شوند دارند.
همچنین باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تنها زمانی که می خواهید نظر خود را ارسال کنید، می توانید از میانبرهای ایموجی استفاده کنید. زمانی که می خواهید متنی را به پست یا استوری خود اضافه کنید و یا هنگامی که می خواهید پیامی را در پیام های مستقیم ارسال کنید، نمی توانید از این ایموجی ها استفاده کنید.
شما می توانید از میانبرهای ایموجی شخصی در آخرین نسخه اینستاگرام توسط گوشی های iOS و android استفاده کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.