مفید بود؟

اگر به دنبال یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران هستید، شرکتی که در ساخت اپلیکیشن در تهران جز حرفه ای ها باشد، باید بگوئیم که این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید. ما افراد متخصص در حوزه طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران را گرد هم آورده ایم؛ تا با طراحی زیبا، کدنویسی قدرتمند و رعایت استانداردهای جهانی، اپلیکیشن مورد نظر شما را طراحی کنیم.

 سفارش اپلیکیشن اندروید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

ویژگی های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران

ما در پدیده تجارت، در حوزه طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید برای هر نوع کسب و کاری، از کوچک گرفته تا بزرگ ترین بیزینس ها مشغول فعالیت هستیم. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان لازم است که به ویژگی های بسیار مهمی در ارتباط باآن شرکت توجه نمائید که در این بخش ازمقاله به ذکر آنها پرداخته ایم.

تماس مستقیم
با کارشناسان ما

اگر برای شروع یا رونق کسب و کار خود می خواهید اپلیکیشن طراحی کنید و می خواهید با ویژگی های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن آشنا شویدتا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، اول “رزومه کاری” آن شرکت را بررسی کنید.

تعهد کاری

شرکتی که بتوان آن را به عنوان بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان در نظر گرفت، لازم است که حتما به تمام گفته های خود عمل نماید و در نهایت هر آنچه از سوی شرکت به مشتری قول داده شده است، رعایت شود. یک شرکت متعهد می تواند قابل اعتماد باشد.

استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده

اگر یک اپلیکیشن اندروید بخواهد از کارآیی بالایی برخودار باشد و شما هنگام کار با آن مدام با مشکل مواجه نشوید، لازم است که به طور دقیق و حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده باشد. طراحی و ساخت حرفه ای یک اپلیکیشن اندروید تنها توسط مهندسان، متخصصان و برنامه نویسان با تجربه، باهوش و کاردان امکان پذیر است.

رزومه قوی

نمونه کارهای یک شرکت این اطمینان را به شما می دهد که تیم برنامه نویسی تا چه میزان می تواند چالش های پیش رو را پشت سر بگذراند. همچنین با پشتیبانی و مارکتینگی که شرکت ارائه می دهد؛ آشنا خواهید شد.

این سه مورد از مهم ترین مزایای طراحی نرم افزار اندروید در اصفهان می باشد که حتما قبل از انتخاب یک شرکت ساخت اپلیکیشن در اصفهان باید به آن ها توجه داشته باشید.
“در حقیقت تنها شرکتی می تواند کار خود را به درستی انجام دهد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید که از مزایای یک شرکت معتبر در زمینه طراحی اپلیکیشن در اصفهان، برخوردار باشد.”

این روزها طراحی اپلیکیشن به توسعه کسب و کارها، کمک زیادی خواهد کرد. اما اگر توسط یک تیم متخصص اجرا نشود؛ شما را با مشکلات زیادی روبرو خواهد کرد. به طور مثال حجم بالای اپلیکیشن، تعداد دفعات دانلود را کاهش می دهد. همچنین اگر برندینگ احساسی در طراحی رعایت نشود؛ بعد از مدتی به کسب و کار شما لطمه وارد می کند.
برای طراحی اپلیکیشن نیاز هست که یک طرح دمو یا نسخه اولیه تهیه شود تا شما درک بهتری از نسخه نهایی اپلیکیشن مورد نظرتان داشته باشید.
این نکته را هم مد نظر داشته باشید که اولین موردی که کاربر را جذب می کند؛ طراحی گرافیک زیبا و کاربرپسند بودن اپلیکیشن می باشد. اگر تیم طراحی اپلیکیشن تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند؛ می توانند در این زمینه پیشنهادات ارزنده ای برای شما داشته باشند.
از طرفی شما ایده های زیادی دارید؛ نکته مهم آن است که دپارتمان طراحی اپلیکیشن به درستی ایده های شما را پیاده سازی کند و با خلاقیت بالا بتواند این ایده ها را پخته تر کند. همچنین بعد از اجرا، وارد مهم ترین بخش می شویم؛ تست برنامه. تیم برنامه نویسی در این مرحله باید تا آنجایی که می تواند تمامی باگ ها را پیدا و رفع کند تا کاربران زمان اجرای برنامه با مشکلی روبرو نشوند. پشتیبانی بخش مهمی از فرآیند طراحی اپلیکیشن است که فقط در شرکت های متعهد این اتفاق رخ می دهد.

فرایند طراحی نرم افزار اندروید

به طور کلی طراحی و توسعه یک اپلیکیشن اندروید طی فرایند خاصی صورت می گیرد که شامل مراحل زیر می باشد :

  • ایده پردازی های شما و نیازها و درخواست های شما
  • گسترش و توسعه اپلیکیشن اندروید در جلسات مشاوره ای
  • پروپزال نویسی نهایی برنامه
  • Wireframing برنامه اندروید
  • فاز طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن
  • فاز تست برنامه
  • فاز پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن
  • انتشار برنامه در بستر های داخلی و خارجی (گوگل پلی, کافه بازار)

طراحی اپلیکیشن اندروید در شرکت پدیده تجارت

استفاده از برخی اپلیکیشن های تلفن همراه بسیار مفیدو کاربردی است؛ به علاوه از لحاظ بصری، کاملاً جذاب و سرگرم کننده هستند. اما بر عکس استفاده از برخی برنامه های اندرویدی خسته کننده است و پس از اندکی جستجو در برنامه متوجه خواهید شد که آن اپلیکیشن تقریباً بی فایدهاست. به نظر شما چه ویژگی هایی،این دو نوع اپ را از یکدیگر متفاوت می کند؟
بعضی ویژگی هاو عناصر موجود در برنامه ها ضروری است و باید در طراحی اپلیکیشن اندروید لحاظ شود که این باعث می شود آن برنامه از کاربران رتبه بالاتری را دریافت کند. در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی ها را خواهید خواند.

از کجا باید سفارش طراحی اپلیکیشن را شروع کنیم؟

زمانی که پروژه شما ثبت می شود؛ دپارتمان طراحی اپلیکیشن یک جلسه مشاوره برای شما تنظیم می کند تا درخواست های شما آنالیز و بررسی شود. پس از آن پروپوزال برنامه نوشته می شود که در صورت تائید به فاز اجرا می رود.

سفارش طراحی اپلیکیشن

امکان جستجو در برنامه برای کاربر وجود داشته باشد

هنگام طراحی و ساخت یک اپلیکیشن اندروید ، موضوعی که مد نظر قرار می دهیم این است که حتما یک نوار جستجو برای کاربران در نظر بگیریم تا کاربران بتوانند محتوای مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند.
معمولا آیتم های زیاد و مفیدی هنگام طراحی برنامه تلفن همراه در نظر گرفته شده و پیاده سازی می شود ، اما همه این امکانات و آیتم ها اگر به راحتی در دسترس کاربران تلفن همراه قرار نگیرد آن برنامه به سرعت به یک برنامه غیر کاربردی و دست و پا گیر تبدیل می شود که غیر قابل استفاده است. اکثر برنامه های درجه یک دارای عملکرد جستجوی اختصاصی هستند تا برای کاربران این امکان را فراهم کنند که بتوانند از طریق کلمات کلیدی گزینه ای را که مد نظر دارند بیابند و از آن استفاده کنند.

قابلیت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

قطعا می دانید که امروزه شبکه های اجتماعی به بهترین و راحت ترین راه های ارتباطی برای کاربران در سراسر دنیا تبدیل شده اند. یک اپلیکیشن اندروید که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد، باید از این قابلیت برخوردار باشد که بتوان از طریق آن داده ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

ریسپانسیو بودن

طراحی اپلیکیشن اندروید باید به گونه ای باشد که با هر دستگاه با سایز صفحه نمایش مختلف قابل انطباق باشد. به این معنا که وقتی سایز صفحه نمایش تلفن همراه تغییر کند و یا آن اپلیکیشن روی تبلت نصب شود، کل جزئیات و محتوای برنامه کاربردی در صفحه نمایش داده شود. به این خاصیت ریسپانسیو بودن برنامه کاربردی گفته می شود.

وجود نسخه های مختلف برای دستگاه های مختلف تلفن همراه

طراحی اپلیکیشن اندروید باید برای نسخه های مختلف سیستم عامل اندروید پاسخگو و قابل استفاده باشد. به عبارت دیگر در دستگاه های تلفن همراه با مدل های مختلف و ورژن های متفاوت اندروید، بتوان از آن اپلیکیشن استفاده کرد.

استفاده آسان و راحت بدون نیاز بیش از حد به کیبورد

هنگام استفاده از یک اپلیکیشن اندروید که به طور حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده است، کمتر از سایر برنامه های کاربردی به استفاده از صفحه کلید نیاز است و بیشتر آیتم های آن از طریق صفحه لمسی گوشی قابل دسترسی است

امکان ثبت بازخورد توسط کاربر

گاهی اوقات کاربران نیاز دارند که مطالبی را با کمپانی سازنده اپلیکیشن مطرح نمایند و مشکلات خود را بازگو کنند. در این صورت لازم است که آن برنامه کاربردی این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده باشد تا بتوانند بازخورد و نظرات خود را ثبت نمایند
امکان ثبت بازخورد توسط کاربر چند مزیت دارد :

بیشتر بخوانید

امکان استفاده از اپلیکیشن به صورت آفلاین

اپلیکیشن اندروید باید به گونه ای طراحی شده باشد که قابلیت استفاده از آن، در صورتی که شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید نیز امکان پذیر باشد. البته این ویژگی باید با توجه به مسئله حفاظت داده ها و امنیت، در نظر گرفته شود.
اما به طور کلی ممکن است در مکانی که اینترنت وجود ندارد، شما به استفاده از این اپ نیاز پیدا کنید؛ در این صورت اگر این قابلیت وجود داشته باشد می توانید حداقل برخی کارها را با استفاده از آن انجام دهید.

هزینه ساخت اپلیکیشن در تهران

این سوال خیلی از عزیزان است که قیمت طراحی نرم افزار اندروید در اصفهان چقدر است و برای طراحی و ساخت اپ اندروید لازم است که چه میزان هزینه کنند؟
دوستان عزیز! کاملا مشخص است که تعرفه ها و قیمت های طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن اندروید با توجه به نوع برنامه کاربردی، زمینه کاربرد آن، نیازهای مشتری و امکاناتی که قرار است در اپلیکیشن لحاظ شود، می تواند متفاوت باشد.
بنابراین هزینه طراحی اپلیکیشن در اصفهان پس از اتمام جلسه مربوطه با مشتری به طور دقیق مشخص خواهد شد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.