مفید بود؟

اگر به دنبال یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید در اصفهان هستید، شرکتی که در ساخت اپلیکیشن در اصفهان جز حرفه ای ها باشد، باید بگوئیم که این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید. ما افراد متخصص در حوزه طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان را گرد هم آورده ایم؛ تا با طراحی زیبا، کدنویسی قدرتمند و رعایت استانداردهای جهانی، اپلیکیشن مورد نظر شما را طراحی کنیم.

 سفارش اپلیکیشن اندروید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

ویژگی های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران

ما در وبتو، در حوزه طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید برای هر نوع کسب و کاری، از کوچک گرفته تا بزرگ ترین بیزینس ها مشغول فعالیت هستیم. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان لازم است که به ویژگی های بسیار مهمی در ارتباط باآن شرکت توجه نمائید که در این بخش ازمقاله به ذکر آنها پرداخته ایم.

تماس مستقیم
با کارشناسان ما

اگر برای شروع یا رونق کسب و کار خود می خواهید اپلیکیشن طراحی کنید و می خواهید با ویژگی های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن آشنا شویدتا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، اول “رزومه کاری” آن شرکت را بررسی کنید.

تعهد کاری

شرکتی که بتوان آن را به عنوان بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان در نظر گرفت، لازم است که حتما به تمام گفته های خود عمل نماید و در نهایت هر آنچه از سوی شرکت به مشتری قول داده شده است، رعایت شود. یک شرکت متعهد می تواند قابل اعتماد باشد.

استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده

اگر یک اپلیکیشن اندروید بخواهد از کارآیی بالایی برخودار باشد و شما هنگام کار با آن مدام با مشکل مواجه نشوید، لازم است که به طور دقیق و حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده باشد. طراحی و ساخت حرفه ای یک اپلیکیشن اندروید تنها توسط مهندسان، متخصصان و برنامه نویسان با تجربه، باهوش و کاردان امکان پذیر است.

رزومه قوی

نمونه کارهای یک شرکت این اطمینان را به شما می دهد که تیم برنامه نویسی تا چه میزان می تواند چالش های پیش رو را پشت سر بگذراند. همچنین با پشتیبانی و مارکتینگی که شرکت ارائه می دهد؛ آشنا خواهید شد.

این سه مورد از مهم ترین مزایای طراحی نرم افزار اندروید در اصفهان می باشد که حتما قبل از انتخاب یک شرکت ساخت اپلیکیشن در اصفهان باید به آن ها توجه داشته باشید.
“در حقیقت تنها شرکتی می تواند کار خود را به درستی انجام دهد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید که از مزایای یک شرکت معتبر در زمینه طراحی اپلیکیشن در اصفهان، برخوردار باشد.”

این روزها طراحی اپلیکیشن به توسعه کسب و کارها، کمک زیادی خواهد کرد. اما اگر توسط یک تیم متخصص اجرا نشود؛ شما را با مشکلات زیادی روبرو خواهد کرد. به طور مثال حجم بالای اپلیکیشن، تعداد دفعات دانلود را کاهش می دهد. همچنین اگر برندینگ احساسی در طراحی رعایت نشود؛ بعد از مدتی به کسب و کار شما لطمه وارد می کند.
برای طراحی اپلیکیشن نیاز هست که یک طرح دمو یا نسخه اولیه تهیه شود تا شما درک بهتری از نسخه نهایی اپلیکیشن مورد نظرتان داشته باشید.
این نکته را هم مد نظر داشته باشید که اولین موردی که کاربر را جذب می کند؛ طراحی گرافیک زیبا و کاربرپسند بودن اپلیکیشن می باشد. اگر تیم طراحی اپلیکیشن تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند؛ می توانند در این زمینه پیشنهادات ارزنده ای برای شما داشته باشند.
از طرفی شما ایده های زیادی دارید؛ نکته مهم آن است که دپارتمان طراحی اپلیکیشن به درستی ایده های شما را پیاده سازی کند و با خلاقیت بالا بتواند این ایده ها را پخته تر کند. همچنین بعد از اجرا، وارد مهم ترین بخش می شویم؛ تست برنامه. تیم برنامه نویسی در این مرحله باید تا آنجایی که می تواند تمامی باگ ها را پیدا و رفع کند تا کاربران زمان اجرای برنامه با مشکلی روبرو نشوند. پشتیبانی بخش مهمی از فرآیند طراحی اپلیکیشن است که فقط در شرکت های متعهد این اتفاق رخ می دهد.

فرایند طراحی نرم افزار اندروید

به طور کلی طراحی و توسعه یک اپلیکیشن اندروید طی فرایند خاصی صورت می گیرد که شامل مراحل زیر می باشد :

  • ایده پردازی های شما و نیازها و درخواست های شما
  • گسترش و توسعه اپلیکیشن اندروید در جلسات مشاوره ای
  • پروپزال نویسی نهایی برنامه
  • Wireframing برنامه اندروید
  • فاز طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن
  • فاز تست برنامه
  • فاز پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن
  • انتشار برنامه در بستر های داخلی و خارجی (گوگل پلی, کافه بازار)

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.