مقالات آموزشی

برترین ابزارهای به کاربردن برای تحقیق کلمه کلیدی

مفید بود؟

بررسی کردن تعداد کلمه هایی که در گوگل سرچ می شود را تحقیق کلمه کلیدی می گویند. با استفاده از این تحقیق شما می توانید متوجه شوید که کاربران تان به دنبال چه چیزی می باشند. حتی متوجه می شوید که کدام یک از موضوعات برای کاربران اهمیت بیشتری دارند. شما با به کار بردن بهترین کلمات کلیدی در متن خود می توانید سئو وب سایت را تقویت کنید. در صورتی که سئو وب سایت قوی باشد شما می توانید رتبه وب سایت تان را بالاتر ببرید.

بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین مواردی به شمار می رود که اگر به آن اهمیت ندهید، نمی توانید مشتریان بیشتری برای کسب و کار اینترنتی خود به دست آورید. برای تحقیق کلمه کلیدی می توانید از ابزارهای متنوع استفاده نمایید. هر یک از ابزارهایی که برای جستجوی کلمات کلیدی به کار برده می شوند، دارای ویژگی های خاصی هستند.

کار کردن با آنها بر اساس استاندارد خاصی می باشد که باید به خوبی آن را بشناسید. اگر بهترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود انتخاب کنید، می توانید موفقیت وب سایت تان را روز به روز بیشتر کنید. سرچ بهترین کلمات کلیدی را بشناسید تا بتوانید با استفاده از آنها سئو وب سایت تان را تقویت نمایید. برخی از بهترین ابزارهایی که برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد را در ادامه معرفی می کنیم.

بهترین ابزارهای مورد استفاده برای تحقیق کلمه کلیدی

برخی از اصلی ترین و مهمترین برنامه ها و ابزارهایی که برای تحقیق کلمه کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از :

1. برنامه الکسا

الکسا یکی از بهترین و محبوب ترین ابزارهای دیجیتال به شمار می رود که برای پیدا کردن کلمه کلیدی گزینه مناسبی است. این ابزار می تواند با هر یک از دیگر ابزارهایی که برای جستجو هستند رقابت کند. شما با استفاده کردن از این برنامه می توانید مناسب ترین زاویه را برای بررسی کردن مسائل پیدا کنید و تولید محتوای حرفه ای انجام دهید.

الکسا به عنوان قدرتمندترین ابزاری شناخته می شود که کمک می کند کاربران بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنند. با استفاده از الکسا می توانید محتوای موفق را به خوبی بشناسید. موضوعات محبوب را این برنامه به شما معرفی می کند تا از آنها بهره برداری نمایید. با استفاده از الکسا می توانید محتوای رقیب خود را بررسی کنید تا بهترین محتوای وب سایت او را بشناسید.

الکسا کمک می کند که شکاف کلمه کلیدی به خوبی مشخص شود. شما با استفاده از الکسا می توانید ترافیک وب سایت تان را بالاتر ببرید. کلمات کلیدی که رتبه گرفتن با آنها آسان می باشد را با این برنامه به خوبی شناسایی می کنید. کلمات کلیدی با استفاده از این برنامه تجزیه و تحلیل می شوند.

2. کی ورد تول برای پیدا کردن کلمه کلیدی

کی ورد تول یکی از ابزارهای رایگان برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی می باشد. این برنامه کلمات بسیار زیادی که مربوط به موضوعتان می باشد را به شما پیشنهاد می دهد. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با استفاده از این ابزار می توانید عصاره ای از کلمات پیشنهادی گوگل را مشاهده نمایید.

اگر نسخ رایگان این برنامه را مورد استفاده قرار دهید، می توانید در یک ثانیه بیشتر از 750 کلمه کلیدی را پیدا کنید. تحقیق کلمه کلیدی با استفاده از این برنامه بسیار آسان می باشد. این برنامه یکی از بهترین ابزارها برای تبلیغ کنندگان به شمار می رود. هدف اصلی تولید این برنامه برای سئو وب سایت است.

با اینکه این برنامه یکی از برنامه های قوی و مناسب می باشد، ولی باید بدانید که امکان دارد از این برنامه اطلاعات عالی و سودمندی را کسب نکنید. در صورتی که شما می خواهید بهترین برنامه را برای بازاریابی محتوای خود انتخاب کنید باید بدانید که کی ورد تول بهتر از کی ورد پلنر می باشد. لیست کلمات کلیدی در این برنامه به صورت پی دی اف می باشد.

 

3. برنامه اچرفس

یکی از دیگر برنامه هایی که برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد، این برنامه می باشد. این برنامه می تواند بهترین و مهمترین اطلاعات را در مورد کلمات کلیدی به شما ارائه دهد. این برنامه اولین بار برای تحلیل کردن بک لینک مورد استفاده قرار گرفت. اما به مرور زمان کاربرد آن بیشتر شد و برای کاربری های متنوع آن را مورد استفاده قرار دادند. در صورتی که شما بهترین کلمات کلیدی را با استفاده از این برنامه انتخاب کنید، می توانید افراد زیادی را جذب وب سایت خود نمایید.

ahrefs یکی از برنامه های کاربردی می باشد که با بسیاری از دیگر برنامه ها شباهت دارد. اما یکی از تفاوت هایی که این نرم افزار با دیگر نرم افزارها دارد، این است که کلمات کلیدی جدید را معرفی می کند. شما برای تحقیق کلمه کلیدی جدید می توانید این برنامه را مورد استفاده قرار دهید. دیتابیس مربوط به این برنامه تنها مخصوص گوگل نمی باشد، بلکه در بسیاری از دیگر برنامه ها می توانید این دیتابیس را مورد استفاده قرار دهید.

4. پیدا کردن کلمه کلیدی با ماز

هر یک از کارشناسانی که محتوای انگلیسی تولید می کنند، باید با برنامه ماز آشنا باشند. ماز یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های سئو شناخته می شود که کار کردن با آن بسیار آسان است. اگر شما به دنبال پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب برای محتوای انگلیسی هستید باید بدانید که این برنامه بسیار کاربردی می باشد و به دردتان می خورد. ماز می تواند در کمترین بازه زمانی، بهترین کلمه کلیدی را برای وب سایت به شما معرفی کند.

شما می توانید یک لیست کلمه کلیدی در این برنامه ایجاد کنید و آن را مدیریت نمایید.  با استفاده کردن از این برنامه می توانید کلمات کلیدی مناسبی را پیدا کنید تا ترافیک وب سایت تان افزایش یابد. ماز یکی از بهترین ابزارهای هوشمند به شمار می رود. زمانی که شما عبارت های تکراری را برای وب سایت خود به کار بگیرید، نمی توانید سئو وب سایت را تقویت نمایید. با استفاده از برنامه ماز تنها کلمات کلیدی را پیدا می کنید که کاربردی هستند.

 

5. سمراش

سمراش یکی از دیگر ابزارهایی است که برای تحقیق کلمات کلیدی

به کار برده می شود. این نرم افزار یکی از برنامه هایی می باشد که لیست طولانی از کلمات کلیدی را به شما ارائه می دهد. تبلیغات به ازای هر کلیک با استفاده از این برنامه انجام می شود. شما می توانید با این برنامه کمپین های خود را مدیریت کنید. برای تحلیل کردن رقبا جهت تقویت کلمات کلیدی وب سایت خود بهتر است که از این برنامه استفاده نمایید. بازاریابی محتوا با این برنامه به صورت اصولی انجام می شود. کلمات کلیدی ارگانیک را با استفاده از این برنامه می توانید پیدا کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.