مفید بود؟
راهنمای مطالعه متن
 • سئو تضمینی سایت چیست؟
 • سئو تضمینی وب سایت وبتو
 • در سئو تضمینی از چه روش هایی استفاده می شود؟
 • تعریف درست سئو تضمینی
 • مراحل اجرای سئو استاندارد
 • پونه مدیا: ارائه دهنده خدمات سئو استاندارد

سئو تضمینی سایت چیست؟

کسانی که در حوزه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنند همیشه با سؤالی تکراری از جانب مشتری ها مواجه می شوند. مشتری به ما مراجعه می کند و می پرسد: آیا سئو تضمینی انجام می دهید؟ سئو تضمینی یکی از پردرخواست ترین خدماتی است که برای آن به ما مراجعه می کنند. اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه به این سوال پاسخ دهیم که آیا پونه مدیا خدمات سئو تضمینی سایت را ارائه می کند یا نه، باید بگوییم: «بله و خیر!»

قبل از این که به طور مفصل به این سؤال جواب دهیم، لازم است عبارت سئو تضمینی را کمی بیشتر بررسی کنیم. تضمین همیشه دو وجه دارد:

 1. تضمینی که مد نظر مشتری است.
 2. تضمینی که ما می دهیم.

گاهی پیش می آید که صاحب یک برند تجاری به ما مراجعه می کند و می گوید که سئو تضمینی می خواهد. وقتی کمی با او صحبت می کنیم، می فهمیم که نگاه او به سئو سایت، استراتژی های آن و روند نتیجه گیری از آن به کل غلط است. تضمینی که چنین شخصی از یک شرکت سئو سایت می خواهد، این است که برای مثال در عرض یک ماه او را به رتبه یک گوگل بیاورد. راستش را بخواهید این امری محال است که اگر کسی ادعا کرد که می تواند انجامش دهد، قصد فریب شما را دارد.

اما وجه دوم تضمین…

تضمینی که پونه مدیا به عنوان شرکتی باسابقه و کارکشته در زمینه سئو به شما می دهد؛ تضمینی در قالب یک قرارداد دقیق و واضح که تعهدات ما را به طور دقیق مشخص و ما را ملزم به انجام آن ها می کند. از این منظر بله، پونه مدیا سئو تضمینی انجام می دهد. کافی است نگاهی به بخش تعرفه سئو سایت بیندازید. بر اساس جدول های موجود در این قسمت ما برای رساندن شما به نقطه ای مطلوب هدف گذاری می کنیم و قول می دهیم که در زمان ذکر شده در قرارداد، آن هدف را با تمام قدرت بزنیم.

با این مقدمه از شما دعوت می کنیم با ما همراه شوید، تا خدمات سئو سایت پونه مدیا را به طور کامل برای تان شرح دهیم.

 

سئو تضمینی وب سایت پونه مدیا

کلمه تضمینی اصولا در مواقعی به کار می رود که فرد یا شرکتی که از آن استفاده می کند، تخصص، تجربه یا اعتماد به نفس کافی را ندارد و با استفاده از این واژه می خواهد به شما اطمینان بدهد که کارش را درست انجام می دهد. اما نام های بزرگ نیازی به تبلیغات این چنینی ندارند. پونه مدیا با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو حرفه ای حالا به یکی از نام‌آشناترین شرکت های فعال در حوزه سئو تبدیل شده است. تضمین ما رضایت برندهای کوچک و بزرگی است که با استفاده از خدمات سئو پونه مدیا توانسته اند صدای برند خود را به گوش مخاطبان شان برسانند.
شما می خواهید با کلمات کلیدی مشخصی در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شوید تا به این ترتیب مخاطبان بیشتری را به سایت تان هدایت کنید. دلیل این که به دنبال شرکتی با خدمات سئو تضمینی سایت می گردید هم همین است. راستش را بخواهید اساس خدمات سئو سایت دقیقاً همین است.

چیزی که ما به عنوان سئو تضمینی به شما ارائه می کنیم، روالی منظم و حرفه ای است که شما می توانید نتایج آن به طور واقعی رصد کنید. اجازه بدهید کمی به موضوع نزدیک تر شویم و ببینیم هنگامی که شما برای سفارش سئو تضمینی به پونه مدیا مراجعه می کنید، چه مراحلی طی می شود:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی
در این مرحله کارشناسان ما با شما وارد گفت و گو می شوند تا به کمک هم بتوانیم به دیدگاهی مشترک درباره خواسته ها و نیازهای شما برسیم. مشاوران پونه مدیا در این جلسه فهرستی را تهیه می کنند که بر اساس آن استراتژی سئو تدوین شود. این فهرست شامل تمامی توقعات شما از پونه مدیا، هدف گذاری های ما و توافقاتی است که در جلسه نیازسنجی و مشاوره سئو مشخص می شود.

مرحله دوم: تدوین استراتژی و پیاده سازی
براساس فهرست اولیه، متخصصان سئو پونه مدیا استراتژی دقیقی را تدوین می کنند و به اجرا می گذارند. این جا همان جایی است که بسیاری از مشتریان که تصور غلطی نسبت به سئو تضمینی دارند، به اشتباه می افتند. برخی از صاحبان کسب و کارها فکر می کنند که به محض عقد قرارداد همکاری با یک شرکت سئو، باید سایتشان را در صفحه اول گوگل ببینند.
مراقب باشید دچار چنین اشتباهی نشوید. این را بدانید که سئو فرایندی مستمر است که بیش از هرچیز به مداومت و صبر نیاز دارد. ما براساس آن چه با شما توافق کرده ایم، شما را در کلمات کلیدی مشخصی به رتبه یک گوگل می رسانیم. این قول را به شما داده ایم و به آن عمل می کنیم، اما…

این جا یک «اما»ی بزرگ وجود دارد.

اما آیا می شود یک شبه ره یک ساله رفت و در عرض چند روز به رتبه 1 گوگل رسید؟ مسلماً خیر! همان طور که گفتیم، سئو فرایندی مستمر است که در طول زمان جواب می دهد. اما حتماً باید راهی باشد که شما به عنوان کارفرمایان ما بتوانید این روال را رصد کنید. این طور نیست؟

مرحله سوم: گزارش ماهانه
بله. قطعاً راه حلی وجود دارد و آن گزارش سئو است. ما به طور ماهانه گزارش عملکرد سئو سایت شما را در اختیارتان قرار می دهیم و به شما یاد می دهیم که چطور با ابزارهایی ساده، روند صعودی وب سایت‌تان را در کلمات کلیدی توافق شده ببینید. به این ترتیب شما به طور خودکار در جریان روند پیشرفت سئو سایت خود قرار می گیرید. این همان مرحله ای است که طی آن پشتیبانی سئو سایت شما زیر نظر متخصصان سئو پونه مدیا هدایت می شود.
شاخص کیفیت سنجی سئو برای پونه مدیا همین روال رو به رشد در کلمات کلیدی مشخص است و نظارت شما به آن، بهترین داوری است.

 

در سئو تضمینی از چه روش هایی استفاده می شود؟

این که شرکت تحت قرارداد شما سئو تضمینی را با چه روشی انجام دهد، بسته به استراتژی آن شرکت و حرفه‌ای‌گری آن است. اجازه بدهید موضوع را از منظری دیگر بررسی کنیم:

فرض کنیم که شما برای انجام کاری در مدت زمانی کوتاه تعهد می دهید. حالا فرض کنیم که نتوانید در آن زمان به هدف بزنید و تضمین خود را اجرا کنید. آیا پروژه را شکست خورده تحویل می دهید یا برای انجام آن دست به هر کاری می زنید؟

ماجرای سئو تضمینی هم همین طور است.

شرکت هایی که خدمات سئو تضمینی را ارائه می کنند، تضمین مالی می دهند که در بازه زمانی یک الی دوماهه سایت مورد نظر را به رتبه 1 برسانند. بنابراین اگر در این بازه زمانی نتوانند به تعهد خود پایبند باشند، باید خسارت مالی بپردازند یا از هزینه خدماتی که ارائه کرده اند صرف نظر کنند. بدیهی است که چنین شرکتی در صورت عدم موفقیت در آن مدت زمان به هر روشی متوسل می شود تا سئو را در ظاهر ارتقا دهد و ار زیان مالی جلوگیری کند.
بسیاری از شرکت های سودجو برای بهبود سئو به روش های کلاه سیاه متوسل می شوند؛ کاری که اگرچه در کوتاه مدت می تواند رتبه شما را در گوگل به طور موقت بالا ببرد، اما درواقع ریشه های کسب و کار شما را با تبر می زند.
مراقب باشید که فریب شیادان را نخورید. با شنیدن کلمه تضمینی وسوسه نشوید و از شرکت مورد نظر بخواهید که استراتژی هایی که برای بهبود سئو سایت شما به کار می گیرد را به طور شفاف با شما در میان بگذارد. از قیمت سئو هم غافل نشوید. اصولاً وقتی خدمات سئو با قیمت های بسیار پایین ارائه می شوند، یک پای کار می لنگد. سئو فرایندی پرزحمت و تخصصی است که نمی توان آن ارزان تمام کرد. پس اگر شرکتی خدمات سئو تضمینی را با قیمت ارزان به شما فروخت، یکی از شک های احتمالی این است که از روش های کلاه سیاه استفاده می کند.

سئو و مدیریت استراتژی های آن در پونه مدیا چگونه است؟

ما در پونه مدیا با تیمی از متخصصان تولید، بازاریابی محتوا و سئو همکاری می کنیم. ما به شما تضمین می دهیم که سایت شما را در کلمات کلیدی مشخصی که در قرارداد ذکر کرده ایم، به رتبه 1 گوگل بیاوریم و این قول را به کمک این تیم حرفه ای عملی می کنیم. ما هیچ وقت ادعا نمی کنیم که خدمات سئو پونه مدیا ارزان هستند؛ زیرا کسب و کار شما آن قدر ارزشمند است که باید تمام توان و قدرت یک تیم متخصص را در کنار خود داشته باشد تا در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. تعرفه سئو پونه مدیا، هزینه ای است که برای موفقیت در دنیای اینترنتی می پردازید؛ هزینه ای که نه ارزان است و نه گزاف.

راستش را بخواهید سئو تضمینی یک قمار خطرناک است؛ چه برای سئوکار و چه برای شما به عنوان کارفرما. در قرارداد سئو تضمینی سئوکار به شما تضمین می دهد که در زمانی کوتاه شما را به رتبه 1 گوگل برساند و اگر نتوانست، خسارتی را به شما پرداخت کند و این قمار خطرناکی است. همه سئوکارها می دانند که امکان رسیدن به رتبه 1 در یک یا دو ماه ممکن نیست. از طرفی شما هم قمار می کنید. چطور؟ شما اعتبار کسب و کارتان را قمار می کنید و اگر سئو تضمینی جواب نداد… جریمه های سنگین گوگل در انتظار شما هستند و این یعنی سقوط به قعر نتایج گوگل و گاهی حذف از آن!

 

تعریف درست سئو تضمینی

ما در پونه مدیا سئو تضمینی درست را به شما ارائه می کنیم و این یعنی بهینه سازی یک سایت در بازه زمانی استاندارد و طولانی. این روش اگرچه صبر زیادی را از جانب شما می طلبد، اما نتیجه ای ماندگار و ثابت شده را به دنبال دارد.
ما پیش از قرارداد با شما تمامی جوانب کار را می سنجیم، کلمات کلیدی حرفه شما میزان سختی و رقابت در آن ها را بررسی می کنیم، رقبای شما را آنالیز می کنیم و استراتژی هایی را در نظر می گیریم تا در مدت زمانی معقول و استاندارد، آهسته‌آهسته شما را به پیش ببریم و رقبا را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم. با این توضیح بهتر است از این به بعد به جای واژه فریبکارانه سئو تضمینی از سئو استاندارد استفاده کنیم و ببینیم مراحل اجرای سئو استاندارد از چه قرارند.

مراحل اجرای سئو استاندارد

سئو فرایند بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل است. کارهایی که در سئو انجام می شود را می توان در دو گروه سئو داخلی و سئو خارجی دسته بندی کرد.

سئو داخلی
سئو داخلی تمام اقداماتی است که در داخل سایت برای بهبود کیفیت آن انجام می گیرد. به طور کلی سئو داخلی عبارت است از:

 • اصلاح ساختارهای آدرس صفحات
 • استفاده بهینه از متا تگ ها
 • استفاده صحیح از تگ های H
 • تولید محتوای ناب و کاربرپسند
 • و …

سئو خارجی
سئو خارجی مجموعه اقداماتی است که بیرون از سایت شما انجام می گیرد تا رتبه سایت را بهتر کند. این که سایت شما تروتمیز باشد و کاربر را به خود جذب کند کافی نیست. شما باید مسیر مخاطب برای ورود به سایت تان را هم جذاب و دلپذیر کنید. سئو خارجی ردپای برند شما در بیرون از سایت‌تان است. مهم ترین اقداماتی که در زمینه سئو خارجی انجام می شود این ها هستند:

 • تعداد دامنه های ارجاع دهنده به وبسایت
 • اعتبار لینک
 • لینک های فالو و نوفالو
 • انکرتکست
 • ارتباط مطالب در سئو خارجی
 • ترافیک سایت
 • و …

 

پونه مدیا: ارائه دهنده خدمات سئو استاندارد

برخی بر این باورند که سئو کار ساده ای است و با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و پیروی از دستورالعمل های آن می توان سایت را به صدر نتایج گوگل رساند. این تصور را یک بار برای همیشه دور بریزید و بدانید که سئو از آن چه تصورش را می کنید، بسیار دشوارتر است. متخصصان سئو سال ها در این زمینه تلاش کرده اند، شکست خورده اند، پنالتی های گوگل را تجربه کرده اند، با الگوریتم ها سروکار داشته اند و آن قدر در این مسیر فراز و نشیب دیده اند تا توانسته اند راه و چاه آن را یاد بگیرند.
پونه مدیا با داشتن بیش از 15 سال سابقه در حوزه آی‌تی، سئو و تولید محتوا این ادعا را دارد که سئو استاندارد را به شما ارائه می کند؛ گواه صحت این ادعا هم چیزی نیست جز دوام و پایداری ما در بازار پررقابت سئو و البته رضایت مشتریانی که اعتمادشان همواره امیدبخش ما در این مسیر بوده و هست. ما با داشتن بیش از هزار نمونه کار سئو سایت موفق این تضمین را به شما می دهیم که اعتمادتان را بی جواب نمی گذاریم و کاری می کنیم تا با قدرت در مسیر دیجیتالی کردن کسب و کارتان قدم بردارید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.