مفید بود؟

نوشتن پست وبلاگ بسیار مهم و اصولی است. ونیازمند قوانین گوگل جهت سئو است ، اما پس از آن ، احتمالاً به آنچه ایجاد کرده اید افتخار می کنید چرا که سطر بالای گوگل قرار دارد. همچنین اگر به هیچ وجه قصد ندارید آن مقالات زیبا را دور بریزید با پست های وبلاگ که قدیمی هستند ، چه باید بکنید؟ آیا باید همه آنها را نگه دارید؟ در این وبلاگ ، توضیح خواهیم داد که چرا نمی توانید تمام محتوای قدیمی خود را حفظ کنید. همچنین ، توضیح خواهیم داد که چه نوع محتوایی را باید در سایت خود نگه دارید و چه نوع مقاله هایی باید حذف شوند.

کلمات کلیدی متا و نقش آن در سئو

چرا نمی توانید تمام محتوای خود را نگه دارید؟

حتی اگر محتوای شما واقعاً عالی باشد ، باید ویرایش لازمه رو انجام بدهید. در غیر این صورت ، شما به شانس خود برای رتبه بندی در Google آسیب می رسانید. مشاهده می کنید ، تعداد محدودی مکان در صفحات نتایج جستجوی Google وجود دارد. Google فقط 1 یا 2 نتیجه از یک دامنه را در نتایج جستجو برای هر عبارت مشخص نشان می دهد

سه کار را می توانید با محتوای قدیمی انجام دهید.

1.   می توانید آن را نگه دارید

2.   می توانید آن را حذف کنید

3.   یا می توانید آن را ادغام کنید.

همه چیز بستگی به محتوای شما دارد تا رتبه بگیرد:

 سئو چیست؟

 

چگونه مقالات قدیمی با کیفیت را مشخص کنیم؟

1. محتوای ارزشمند را به روز کنید!

آیا مقاله شما بسیار ارزشمند است؟ آیا ترافیک زیادی از طرف گوگل دریافت می کند؟ آیا این پست هنوز مطابق با سایت شما و شرکت شما است؟ محتوای قدیمی که هنوز بسیار ارزشمند است ، البته باید در وب سایت شما نگهداری شود. اطمینان حاصل کنید که این محتوا به طور منظم به روز می شود. مهمترین مقالات شما هرگز نباید حاوی اطلاعات قدیمی باشد. تنظیم یادآوری برای به روز رسانی هر چند وقت یکبار ، راهی عالی برای اطمینان از به روز بودن مطالب شما است.

2. محتوای قدیمی را حذف (ویا تغییر مسیر دهید)

آیا مقاله منسوخ شده است؟ آیا حاوی اطلاعات نامعتبر است؟ آیا حاوی اطلاعاتی است که دیگر مفید نیست؟ هر از گاهی در مورد رویداد آینده می نویسید یا چیز جدیدی را اعلام می کنید. پس از مدتی ، این مقالات تقریباً بی فایده هستند. این نوع مقاله ها باید حذف شوند

اهمیت سئو چیست ؟

.3 مقاله مورد نظر کسب و کارتان ارتباط داشته باشد.

محتوای مقالات باید با وبسایت و حوزه کاری شما مرتبط باشند. در غیر این صورت دلیلی برای نگهداری این مقالات وجود ندارد. حتی محتوایی که دارای ارزش افزوده است اگر با حوزه کاری شما در ارتباط نباشد، نگهداری آن صحیح نیست.

4.نشر دادن دوباره ی محتوا در شبکات مجازی

در صورتی که محتوایی با کیفیت تولید کرده اید و هزینه زیادی را به این کار اختصاص داده اید باید محصول نهایی تان را به بهترین شکل ممکن در معرض دید کاربران قرار دهید تا به نتیجه مطلوب دست یابید. برای این منظور می توانید مقالات بهینه سازی شده را در تمامی شبکه های اجتماعی قرار دهید و همچنین تاریخ انتشار آن را تغییر دهید و در صفحه اصلی وب سایت تان منتشر نمایید.

سوالات:

 

آیا مقالات طولانی برای سئو مفید هستند؟

در حقیقت ، محتواهای با فرم طولانی برای سئو جذاب تر ، قابل اشتراک تر و بهتر است. اما افسوس که این روزها اینقدر خوب نیست که 2000 کلمه بنویسیم و اکثر بازاریابان محتوا حتی به تولید محتوا در این مدت نزدیک نمی شوند. مطالبی که بین 2000 تا 3000 کلمه هستند کیفیت بالاتری دارند و از طرفی هم حتما باید هر مطلب 300 کلمه داشته باشد. پس مطالب طولانی رنک بهتری بدست می آورند، درست است.

ابزارهای تولید محتوا چیست ؟

آیا گوگل از سئو استفاده می کند؟

بهینه سازی موتورهای جستجو SEO)) عبارت است از بهینه سازی سایت ها در تلاش برای به نمایش گذاشتن آنها در جایگاه بالا در نتایج جستجوی ارگانیک. به منظور انجام این کار ، SEO سعی می کند یک وب سایت را مطابق الگوریتم گوگل شکل دهد.

نمره سئو خوب چیست؟

نمره ای که باید در نظر داشته باشید بین 31 تا 40 است. بهبود نمره قدرت دامنه از 30 تا 40 بسیار آسان تر از ارتقاء آن از 70 به 80 است. نکته مهمی که باید در مورد اعتبار دامنه به خاطر داشته باشید این است که متریک که زنده است.

چگونه محتوای قدیمی خود را بهبود می بخشید؟

1.   نقاط داده خود را جمع آوری کنید.

2.   تعیین کنید کدام محتوا به روز شود.

3.   تحقیق کلمه کلیدی خود را دوباره انجام دهید.

4.   هدف جستجو را فراموش نکنید.

5.   تیترهای خود را بهبود بخشید.

6.   محتوای پست را به روز کنید.

7.   سئوی داخلی خود را بررسی کنید.

8.   به CTA های خود توجه کنید

اهمیت کلمات کلیدی در سئو

کلام آخر:

سئو مبحث مفصل و بسیار گسترده ای است که باید همه ی موارد رعایت شود تا سایت دررنکینگ بالا قرار بگیرد ما در مبحث بالا در مورد اینکه یک مقاله قدیمی چگونه سئو بگیرد توضیح دادیم واینکه این مقالات قدیمی را نباید دست کم بگیرید چرا که میتواند بسیار مفید باشد. برای راهنمایی بیشتر در مورد سئو سایت هایت تان و مشاوره بیشتر با کارشناسان مجرب شرکت بزرگ و با تجربه پدیده در ارتباط باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.