مفید بود؟

از دیدن کارت ویزیت‌های تکراری و کسل‌کننده کاغذی خسته شده‌اید؟ این چرخه‌ی یکنواخت را با طراحی حرفه‌ای کارت ویزیت شیشه‌ای رایا مارکتینگ بشکنید. قلب مشتریان ثابت و مشتریان آینده خود را تسخیر کنید. ضد آب و با دوام، ظاهر منحصر به فرد و استحکام مناسب کارت ویزیت شما را کاملاً متمایز می‌کند.

امروزه تنها چیزی که به شما و تجارت شما بیش‌ترین احتمال تبدیل کردن یک فرد به یک مشتری واقعی را می‌دهد این است که بتواند تاثیری ثابت و ماندگار بر ذهن فرد بگذارید. چاپ کارت ویزیت همیشه از بهترین روش‌ها برای انجام این کار بوده‌است و طراحی یک کارت ویزیت شیشه‌ای حرفه‌ای از بهترین گزینه هاست.

 

کارت های ویزیت شیشه ای چنان محبوب شده‌اند که امروزه در بسیاری از صنایع و کسب و کارها به عنوان یک امر ضروری مورد توجه قرار می‌گیرند. به لطف طراحی منحصر به فرد آن‌ها، می‌توان این کارت‌ها را شخصی سازی کرد تا هر خواسته شما را برآورده کنند. شکل‌گیری اولین تاثیر خوب بر مخاطب می‌تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و یا شکست در فعالیت‌های تجاری شما باشد، بنابراین انتخاب یک کارت ویزیت که بتواند تاثیر ماندگاری را ایجاد کند بسیار مهم و ضروری است.

استفاده از کارت ویزیت شیشه ای شفاف و یا مات، راهی عالی برای رسیدن به این هدف است، زیرا کارت ویزیت های شیشه ای در مقایسه با کارت‌های سنتی بهتر می‌توانند به شما کمک کنند تا جذابیت بیش‌تری را برای مخاطبینتان ایجاد کنید و کسب و کار خود را از دیگران متمایز کنید.

کارت های ویزیت شیشه ای برای مهندسین، معماران، لوله‌کش‌ها و سایر مشاغلی که نیاز به کارتی با ماندگاری طولانی دارند بسیار مناسب است.

چرا طراحی کارت ویزیت شیشه ای ؟

چرا باید به کارت های ویزیت شیشه ای روی بیاوریم؟ موارد زیادی هستند که باعث می‌شوند این کارت‌ها گوی سبقت را از کارت‌های معمولی بربایند. در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

  • با دوام و مقاوم در برابر آب هستند پس دیگر نیازی به نگرانی برای خیس شدن آن‌ها نیست.
  • می‌توان طراحی کارت ویزیت شیشه ای را شفاف یا مات با زمینه‌های رنگی مختلف انجام داد.
  • گوشه‌های گرد این کارت‌ها علاوه بر ظاهر زیبا، هیچ آسیبی ایجاد نخواهد کرد.
  • به معنای واقعی کلمه انعطاف‌پذیر هستند. کارت ویزیت شیشه ای خم می‌شود تا به راحتی شکسته یا مچاله نشود.
  • به صورت تصویری هم انعطاف‌پذیر هستند. با خلاقیت در طراحی کارت‌های ویزیت شیشه ای هم می‌توان لوکس و مدرن بود هم یک کارت خاص با جنبه‌های سرگرم کننده داشت.

 

بزرگ‌ترین مزیت کارت ویزیت شیشه ای چیست؟

کارت ویزیت شیشه ای مانند کارت‌های بانکی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم هستند، اما در دست احساس بهتری را انتقال داده و کمی نازک‌تر و انعطاف‌پذیرتر به نظر می‌آیند. هنگامی که شما کارت ویزیت شیشه¬ای خود را به یک مشتری مهم و یا در یک جلسه ارائه می‌کنید اعتبار کاری خود و اهمیتی که نسبت به مشتری قائل هستید را به اثبات می‌رسانید. همچنین در مقابل مشتریان شما هم شرکت شما را با ارزش و اهمیت بالاتری خواهند شناخت.

 

از کارت ویزیت شیشه ای خود بیش‌ترین بهره را ببرید

صرفاً داشتن یک کارت ویزیت شیشه ای با دوام کافی نیست، طراحی حرفه¬ای آن می‌تواند به چاپ و جذابیت کارت ویزیت شیشه ای شما کمک کند. برای به حداکثر رساندن جذابیت و طراحی حرفه‌‍ای کارتتان باید:

  • ارزش خودت رو بدون

اطمینان کافی حاصل کنید که طرح کارت شما با ارزش آن مطابقت داشته و نشان دهنده شرکت شماست. لازم نیست خیلی پیچیده باشد، اما باید تمیز، حرفه‌ای و کاملاً دقیق باشد.

  • همه موارد مهم را وارد کنید

اگر شرکت شما کارش تجارت یا فروش یک سرویس است، برای تاکید بر نام تجاری خود باید نام، نشان و رنگ شرکت خود را وارد کنید. موارد ضروری مانند اطلاعات تماس و نام تجارت خود را فراموش نکنید.

  • برای بهتر دیدن چشم ساده کار کنید

در طراحی کارت ویزیت شیشه ای خود از قلم‌هایی استفاده کنید که خواندن و درک آن‌ها به ویژه در پس‌زمینه روشن و یا مات آسان باشد. در انتخاب رنگ‌ها هم به این نکته توجه کنید.

  • اطمینان حاصل کنید که همه چیز کاملاً مشخص و شفاف باشد

همه موارد را از نظر نگارشی و املایی، دستور زبان، نوع قلم، اندازه قلم و طرح بررسی کنید. آیا خوانا هست ؟ آیا به راحتی قابل درک است

  • با یک طراح حرفه‌ای کار کنید

به کمک رایا مارکتینگ می‌توانید کارت ویزیت شیشه ای خود را حرفه‌ای طراحی کنید. دیگر نیازی به نگرانی نیست و مطمئناً هر بار طراحی درجه یکی خواهید داشت.

نحوه طراحی کارت ویزیت شیشه ای

به طور کلی برای طراحی یک کارت ابتدا باید نوع چاپ را با چاپخانه مورد نظر بررسی کنید تا بتوانید ابعاد و اندازه‌های متناسب با نوع چاپ را به دست آورید. پس از مشخص شدن ابعاد کارت ویزیت، هنگام طراحی حاشیه اطمینانی را در نظر بگیرید تا از کامل و بی نقص ماندن طراحی خود پس از چاپ مطمئن شوید. برای طراحی کارت ویزیت باید از حالت رنگی CMYK استفاده کنید و به رنگ‌های مورد استفاده در طراحی خود نیز توجهی ویژه داشته‌باشید.

باید به این نکته توجه کنید که کارت ویزیت شیشه ای به صورت یک رو طراحی می‌شود در نتیجه برای این نوع از کارت ویزیت‌ها نیاز به ایجاد دو سند دارید.

در سند اولیه تمامی رنگ‌های استفاده شده و موجود چاپ می‌شوند و البته هر قسمتی که با رنگ سفید باشد به صورت جای خالی در نظر گرفته شده و قسمت های شیشه ای را شکل می‌دهند.

اگر قسمتی از طراحی باید با رنگ سفید مشخص شود، در سند دیگری که ایجاد می‌کنید قسمت‌‍های سفید رنگ را با رنگ مشکی مشخص کرده و به چاپخانه ارائه می‌دهید.

اهمیت طراحی حرفه‌ای کارت ویزیت

روش و نوع طراحی کارت ویزیت شما برای تاثیر هرچه بیش‌تر بر روی مخاطبین بالقوه و همچنین نمایش مناسب کسب و کار شما اهمیت بسیار بالایی دارد. سبک خاص و طراحی حرفه‌ای کارت ویزیت شما می‌تواند چیزهای زیادی در مورد تجارت شما داشته باشد و نحوه جایگذاری‌ها و طرح کارت ویزیت نیز می‌‍تواند بیانگر موارد زیادی در رابطه با تعهدات شما نسبت به مشتریان باشد. ارائه یه کارت زیبا، با کیفیت و با طرحی مناسب نشان می‌دهد که شما علاقه واضحی به مشتری‌های خود داشته و مایلید برای ایجاد تاثیر خوب بر آن‌‍ها، کمی بیش‌تر هزینه کنید.

شما می‌توانید با ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت شیشه‌ای در رایا مارکتینگ به کسب و کار خود رونق بخشیده و از دریافت یک طراحی کارت ویزیت حرفه ای و زیبا لذت ببرید.

 

سوالات متداول

آیا می‌توان از رنگ سفید در طراحی کارت ویزیت شیشه ای استفاده کرد؟

بله، اما به خاطر داشته باشید که تمام عناصر سفید طرح شما بسته به نوع کارت شما شفاف یا مات نشان داده می‌شوند. پس همان‌طور که توضیح داده شد باید سند دیگری ایجاد کرده و قسمت‌های سفید را با رنگ مشکی مشخص کرده و به چاپخانه ارائه دهید.

چرا کارت ویزیت های شیشه ای فقط با گوشه‌های گرد ارائه می‌شوند؟

از آنجا که پلاستیک ماده سخت و ضخیم‌تری از کاغذ است، گوشه‌های گرد باعث جلوگیری از آسیب رساندن آن شده و همچنین به کارت شما جلوه‌ی بسیار زیبایی می‌بخشد.

کارت ویزیت شیشه ای از چه چیزی ساخته می‌شود؟

کارت های ویزیت شیشه ای از جنس PVC  بوده و به آن‌ها کارت‌های پلاستیکی هم گفته می شود.

کارت های ویزیت شیشه ای برای چه مشاغلی مناسب است؟

کارت‌های ویزیت شیشه‌ای برای مهندسین، معماران، لوله‌کش‌ها و اصولاً برای سایر مشاغلی که نیاز به کارتی با ماندگاری طولانی دارند بسیار مناسب است.

تفاوت اصلی کارت ویزیت شیشه‌ای با کارت‌های دیگر چیست؟

علاوه بر جلوه‌ی خاص این نوع از کارت ها مهم‌ترین تفاوت دوام بالا، انعطاف‌پذیری عالی و مقاومت در برابر آّب است که آن‌ها را نسبت به کارت ویزیت‌های قدیمی کاغذی متمایز می‌کند.

آیا رایا مارکتینگ در زمینه طراحی کارت ویزیت شیشه‌ای خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بله، با مراجعه به وبسایت رایا مارکتینگ به نشانی www.rayamarketing.com

و ثبت‌نام می‌توانید برای طراحی انواع مختلف کارت‌های ویزیت از جمله کارت ویزیت شیشه‌ای شفاف و مات ثبت سفارش کرده و از طراحی حرفه‌ای طراحان مجرب رایا مارکتینگ لذت ببرید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *