مقالات آموزشی

نکاتی درباره پیدایش سایت های تبلیغاتی رایگان

مفید بود؟

آشنایی با سایت های تبلیغاتی رایگان:

در گذشته مردم برای تهیه محصول و یا کالای مورد نیاز خود مجبور بودند که حضورا برای جستجوی آن به بازار بروند و یا برای جستجوی یک خدمت که نیاز داشتند در روزنامه‌ها و مجلات در بین آگهی‌ها به سختی در صفحات مختلف آن جستجو می‌کردند و گاهی نیز موفق به پیدا کردن آن نمی‌شدند. و هدر رفت زمان بسیار اتفاق می‌افتاد و این جریان در زندگی  مردم اختلال ایجاد کرده بود.

جستجو برای پیدا کردن مطالب علمی و یا تحقیقاتی برای افراد فعال در این زمینه کار دشواری بود، برای یک مطلب تحقیقاتی باید ساعت‌ها وقت می‌گذاشتند در کتاب‌ها و یا مکان‌هایی که دسترسی به آن آسان نبود می‌رفتند و مشکلات دیگر… اما امروزه با وجود بستر های گسترده برای تبلیغات آنلاین مانند تبلیغ در گوگل و تبلیغ در اینستاگرام

دیگر با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم نمی کنیم.

چرا که تکنولوژی و فناوری پیشرفتی نکرده بود و مردم در مورد اینترنت آگاهی چندانی نداشتند. اما امروزه با پیشرفت سریع و گسترده در دنیای اینترنت و تکنولوژی و  فناوری و پیشرفت در وسایل دیجیتالی مردم دسترسی بیشتری به اینترنت دارند و برای جستجوی موضوعات مورد نظر خود شرایط مناسبی را تجربه می‌کنند. پیدایش سایت های تبلیغاتی رایگان بستر مناسبی را برای همه افراد ایجاد کرده است

 

پیدایش سایت های تبلیغاتی رایگان: 

با پدید آمدن اینترنت و پیشرفت گسترده سریع آن سایت های تبلیغاتی رایگان زیادی شروع به فعالیت کردند و راه را برای افرادی که در زمینه تبلیغات و بازاریابی فعالیت می‌کنند باز کردند. بر همین اساس صاحبان کسب و کار و همچنین تولیدکنندگان نیز از سایت تبلیغاتی  به صورت رایگان استقبال کرده و برای معرفی محصولات و ارائه خدمات خود اقدام کردند.

از طرفی سایت تبلیغاتی به صورت رایگان راه حل مناسبی برای جستجوی موضوعات مختلف برای همه افراد شده است و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

چرا که برای تهیه هر نوع محصول و کالای و تهیه خدمتی به راحتی با مراجعه به سایت های تبلیغاتی رایگان می‌توانند به موضوع مورد نظر خود دست یابی داشته باشند. اکنون سوالی که پیش می آید چگونگی ثبت آگهی رایگان و چگونگی تبلیغات رایگان سایت در اینترنت است.

ثبت آگهی رایگان

با وجود سایت‌های تبلیغاتی به صورت رایگان امکان درج آگهی تبلیغاتی توسط همه افراد، به آسانی وجود دارد. و هزینه‌ای بابت ثبت آگهی پرداخت نمی‌شود. یکی از مزایای سایت های تبلیغاتی رایگان ثبت رایگان آگهی است و اینکه به صورت رایگان می‌توان آگهی ثبت شده را بررسی کرد و مشاهده آن به سرعت امکان پذیر است.

سایت تبلیغات رایگان در اینترنت در دسته سایتهای تبلیغاتی پربیننده است و می‌توان گفت که سایت تبلیغاتی رایگان جدید تلاش می‌کند امکانات جدید تری را ارائه دهد. البته در برخی مواقع برای تبلیغات باید هزینه هایی را پرداخت کنید اما اگر شما هم به دنبال هزینه تبلیغ در گوگل و هزینه تبلیغ در اینستاگرام به صورت مقرون به صرفه هستید می توانید این کار را به رایا مارکتینگ بسپارید.

در واقع آشنایی با سایت های تبلیغاتی رایگان از جمله آگهی رایگان همشهری و سایت آگهی رایگان ایران گوگل و همچنین سایت تبلیغاتی ایستگاه و سایت‌های تبلیغاتی رایگان 100 و سایت آگهی 24 نمونه‌ای از سایت‌های تبلیغاتی هستند که به صورت رایگان خدمات ارائه می‌دهند. رایامارکتینگ نیز نمونه‌ای از یک سایت معتبر و با کیفیت است که با استانداردهای لازم مربوط به یک سایت در زمینه انواع تبلیغات و بازاریابی فعالیت می‌کند.

 

بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان:

 سایت‌های تبلیغاتی بسیاری وجود دارند که دارای اپلیکیشن هستند و استفاده از این اپلیکیشن‌ها از طریق اینترنت امکان دارد و همه افراد می‌توانند از این برنامه‌ها استفاده کنند و حتی ثبت آگهی تبلیغاتی داشته باشند. نمونه‌ای از سایت‌های که دارای اپلیکیشن هستند سایت دیوار و شیپور است که در میان افراد بسیار مورد توجه قرار گرفته و استفاده‌های زیادی از این برنامه پرکاربرد می‌شود.

سایت‌هایی که نام برده شده در خصوص خرید و فروش کالا به صورت مستقیم فعالیت می‌کنند و به مخاطبان خود خدمات ارائه می‌دهند. در این سایت‌ها می‌توان گفت بخشی از یک دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)هستند که کسب و کارهای اینترنتی به راحتی برای معرفی محصولات خود در آن فعالیت می‌کنند و این فعالیت به صورت رایگان انجام می‌شود. استفاده از سایت‌های تبلیغاتی باعث می‌شود تا بازاریابی اینترنتی نیز قدم بزرگی در تجارت محسوب شود.

در ادامه باید بگوییم تعداد سایت‌های که در زمینه تبلیغات فعالیت می‌کنند بسیار زیاد است و خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهند. اما باید بدانیم در میان سایت‌های تبلیغاتی رایگان، پربیننده‌ترین و برترین آنها سایت‌هایی هستند که بازدیدکننده بالایی دارند و مخاطبان زیادی به آن سایت علاقمند هستند. و این سایت‌ها باعث می‌شوند تا آگهی‌های تبلیغاتی توسط مخاطبان بیشتری دیده می‌شود. 

 

تشخیص بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان:

اصولا افراد برای انتخاب یک سایت تبلیغاتی رایگان در از موتور‌های جستجو در گوگل استفاده می‌کنند و کلمات کلیدی مربوط به بهترین سایت را جستجو می‌کنند و گاهی نیز از کلمات‌ی مانند ثبت آگهی و یا درج آگهی و یا تبلیغات رایگان و همچنین آگهی‌های رایگان را جستجو می‌کنند تا به مطلب مورد نظر خود دست یابند.

بعد از جستجو در گوگل تعدا زیادی از سایت‌های تبلیغاتی که در رتبه‌های مختلف وجود دارند به صورت لیست به معرض دید مخاطب ظاهر می‌شود. همانطور که قبلا گفته شد به دلیل تعداد بالای سایت‌های تبلیغاتی انتخاب بهترین سایت با بازدهی بالا کمی دشوار است و باید دقت بیشتری در انتخاب آنها داشت.

اما نکته قابل توجه در انتخاب بهترین سایت تبلیغاتی تعداد بازدیدکنندگان آن سایت است و آگهی‌های ثبت شده در آن که بازدهی بالایی دارد. این سایت‌ها باید دارای استانداردهای یک سایت معتبر باشد که در ادامه به ویژگی‌های یک سایت با کیفیت و خوب اشاره خواهیم داشت.

 

آشنایی با ویژگی‌های سایت های تبلیغاتی رایگان: 

برای اینکه یک کسب و کار پیشرفت مناسب داشته باشد باید بتواند، نام تجاری خود را توسعه دهد و روی آن سرمایه گذاری کند. در دنیای فناوری و تکنولوژی امروز با وسیله‌های دیجیتالی پیشرفته، یکی از راه‌هایی که می‌تواند به برند سازی (Branding) یک محصول کمک شایانی داشته باشد داشتن یک سایت تبلیغاتی معتبر و با کیفیت در محیط اینترنت و استفاده از فضاهای فعال موجود است.

برای این کار انتخاب یک اسم مناسب و جذاب است که اولین قدم برای ساخت یک سایت و یا در واقع وب سایت است. و همچنین این اسم باید مرتبط با کسب وکاری که در سایت ارائه می‌دهید باشد.

1. داشتن یک راه مشخص و اساسی برای داشتن یک سایت تبلیغاتی خوب

2. منتشر کردن اطلاعات کامل و درست درباره آگهی تبلیغاتی و کسب و کار مربوطه

3. در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس برای مخاطبین و دسترسی راحت آنها

4. یک سایت با کاربری ساده و همچنین جذاب

5. در نظر گرفتن امنیت یک سایت

6. ثبت لینک و یا آدرس کانال‌های اجتماعی در سایت

7. دسترسی آسان از طریق موبایل

8. ارتباط برقرار کردن با مخاطبان و پاسخگویی به سوالات آنها

 

نکاتی که برای استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان باید رعایت کرد

1. ثبت نام در سایت‌های تبلیغاتی به صورت رایگان انجام می‌شود و برای استفاده از خدمات این سایت‌ها عضویت در سایت باید انجام شود

2. استفاده از جملات جذاب و کاربردی در متن آگهی تبلیغاتی باعث می‌شود تا مخاطب ترغیب به خواندن کامل متن آگهی تبلیغاتی شود.

3. ثبت لینک و یا آدرس ایمیل برای ارتباط کاربر معرفی کنید که با کلیک کاربر بر روی لینک به سایت شما راهنمایی شود.

4. استفاده از کلمات کلیدی در متن آگهی تبلیغاتی و مرتبط با عنوان آگهی بسیار تاثیر گذار است

5. تلاش کنید متنی کوتاه تهیه کنید منظور از کوتاهی متن پرهیز از زیاده گویی است و اشاره مستقیم به موضوع آگهی است.

6. بعد از ثبت آگهی در سایت در زمان‌های مشخص با فواصل مشخص به سایت برگردید و آگهی تبلیغاتی را بروزرسانی کنید.

 

اسامی برخی از سایت های تبلیغاتی رایگان: 

1. سایت تبلیغاتی ایستگاه

2. سایت تبلیغاتی ایفروش

3. سایت تبلیغاتی شیپور

4. سایت تبلیغاتی ویستا

5. سایت تبلیغاتی پیام سرا

6. سایت تبلیغاتی دیوار

7. سایت تبلیغاتی درج آگهی

8. سایت تبلیغاتی نوین تبلیغ

9. سایت تبلیغاتی نیاز پرداز

10 سایت تبلیغاتی تکرو

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *