مقالات آموزشی

راهنمایی درباره ۲۰ محل مناسب برای مقاله نویسی و به اشتراک گذاری مقاله

مفید بود؟

نوشتن و به اشتراک گذاری پست ها یا مقاله نویسی برای وبلاگ در وبسایت خود می تواند یکی از مهم ترین راه های ایجاد ترافیک مورد نیاز در وب سایت شما باشد ولی باید در نظر داشته باشید که انتشار مقاله شما در یک وب سایتی که به عنوان منبع شناخته می شود می تواند تاثیر بسزایی برای شما داشته باشد و همچنین یکی از مهم ترین نیازهای شما به شمار می رود. در واقع به صورت ماهیانه بیشتر از 70 میلیون پست برای وبلاگ ها منتشر می شود و در صورتی که می خواهید بیشتر جذب مخاطب داشته باشید، باید تولید محتوا و مقاله نویسی را فراتر از وب سایت خود انجام داده و آن را منتشر کنید. خوب است بعد از مطالعه این مقاله، مقاله‌ی  بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا را نیز مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

سایت هایی مانند رسانه Medium می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای به اشتراک گذاری محتوا به شمار رود و در نهایت می تواند به شما کمک کند تا عملکردی بسیار مناسب داشته باشید تا بتوانید بیشتر دیده شوید. همچنین با به اشتراک گذاری محتوای خود در رسانه‌های دیگر می‌توانید تبلیغات بیشتری برای خود داشته باشید و پیام شما که در مقاله آمده است می تواند به صورت گسترده تری گسترش پیدا کند. در صورتی که آماده تقویت محتوای خود هستید و می خواهید رشد بازدید را داشته باشید، در ادامه با ما همراه شوید تا بیشتر شما را با 20 گزینه جذاب برای اشتراک گذاری محتوا آشنا کنیم.

 

1. مقاله نویسی و اشتراک گذاری آن در Medium

Medium به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مقاله نویسی و اشتراک گذاری آن را در وبلاگ شخصی خود در این وب سایت داشته باشید. در واقع شما می توانید از این روش، به عنوان راهی برای جذب مخاطب بیشتر در وب سایت خود استفاده کنید و این کار باعث می شود تا تمامی پست های وبسایت شما بیشتر دیده شود.

در واقع می توانید قسمت هایی از مقاله نویسی انجام شده توسط خود را بر روی اکانت خود در وب سایت Medium به اشتراک بگذارید و سپس کاربرانی به سمت مقاله شما جذب می شوند تا مقاله شما را به صورت کامل مطالعه کنند. در مقاله هر چیزی که باید در مورد مقاله نویسی آنلاین بدانیم بیشتر در این مورد توضیح داده شده است. در صورتی که نمی خواهید کل متن پست وبلاگ خود را به صورت همزمان به انتشار برسانید، استفاده از این تکنیک می تواند بسیار مفید واقع شود. در صورتی که بتوانید مقاله نویسی و به اشتراک گذاری موفقی را در سایت Medium تجربه کنید، در نهایت به مخاطبان سایت شما اضافه خواهد شد.

2. اشتراک گذاری مقاله در Reddit

Reddit را می توان یکی دیگر از بسترهای بسیار جذابی دانست که برای به اشتراک گذاری محتوا می توانید در نظر داشته باشید ولی نباید فراموش کنید که مقاله نویسی در این بستر باید به صورت اصولی انجام شود. مقالاتی را باید برای این بستر ارسال کنید که در واقع اسپم نباشند و همچنین باید در نظر داشته باشید که به انتشار رساندن مقاله هایی که قبلا منتشر شده اند ممکن است اکانت شما را در این محیط مسدود کند. این کار توسط کارمندان دورکار شرکتی Reddit انجام می شود و در نهایت می تواند یک راهکار مناسب برای رقابت سالم در این بستر باشد.

در ادامه مواردی که باید حتما به آن ها دقت داشته باشید، این است که مقاله شما باید با دقت بسیار زیادی نگارش شده و برای کاربران سایت قابلیت مشاهده داشته باشند. شما نباید از حساب Reddit تنها برای باز انتشار مقالات وبلاگ خود استفاده کنید و تولید محتوا و مقاله نویسی به صورت مجزا برای این بستر باید انجام شود. همچنین باید در نظر داشته باشید که اطلاعات شما باید برای کاربران مفید واقع شوند. در صورتی که تنها برای باز انتشار محتوای قدیمی وبلاگ خود می خواهید از Reddit استفاده کنید، در نهایت اکانت شما مسدود خواهد شد.

3. از LinkedIn Articles استفاده کنید

مانند بستر Medium می توان گفت که LinkedIn نیز می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای به اشتراک گذاری مقاله نویسی های انجام شده می باشد. در واقع باید در نظر داشته باشید که اگرچه این مقالات به صورت خودکار به پیوندهای rel=canonical اضافه نمی شوند، تحقیقات انجام شده نشان دهنده آن است که Google باز هم این مقالات را به عنوان کپی نشان نمی دهد و از این روی می توان گفت که این ابزار یکی از مهم ترین نیازهای پیش روی شما به خصوص در خصوص مقاله نویسی می باشد.

به این دلیل که لینکدین به عنوان یک پایگاه مشترک و بسیار قدرتمند شناخته می شود، مقالات شما می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. کاربران همچنین می توانند مخاطبین جدیدی را به خود جذب کند. همچنین باید در نظر داشته باشید که سیستم هشدار داخلی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید در صورتی که تمایل داشته باشید، مقالات به انتشار گذاشته خود را به صورت ایمیل خودکار به اطلاع دیگران برسانید.

4. ایمیل، دیگر ابزار اشتراک گذاری مقاله نویسی

به طور کلی می توان گفت که جذب مخاطب از طریق ایمیل به مقاله نویسی انجام شده یک روش بسیار قدیمی ولی با بازده بسیار بالا به شمار می رود. مشترکان ایمیل مارکتینگ سایت شما می توانند وفاداری بیشتری به برند شما داشته باشند و 3.9 برابر بیشتر از سایر منابع، این امکان وجود دارد که مطالب شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

همچنین در صورتی که کلیک های ایمیل که معمولا در CTR دسته بندی می شود و پست های شبکه های اجتماعی بیشتر می شود. در واقع باید بدانید که استفاده از کمپین ها گزینه ای بسیار بهتر به شمار می روند که شما می توانید برای به اشتراک گذاری محتوای خود از طریق ایمیل به شمار می رود. اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتماعی نیز می تواند یکی از بهترین گزینه ای پیش روی شما باشد و کاربران شما می توانند از آن استفاده داشته باشند. بسیاری از برندها از این شیوه استفاده می کنند و باید ارزش محتوای شما برای استفاده از این شیوه بسیار بالا باشد.

برخی از سایت ها مانند searchenginejournal و (شرکت ها) و یا نویسندگان متمایل هستند که هر بار پست جدیدی را به انتشار برسانند که در واقع این کار باعث می شود تا نیاز RSS شما نیز برطرف شود. این کارها برای این که بتوانید مخاطبین بیشتری جذب کرده و همچنین بستر سازی بیشتری در این خصوص انجام دهید می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود.

5. ابزار BizSugar برای به اشتراک گذاری محتوا

این ابزار به عنوان یک انجمن آنلاین شناخته می شود که بسیاری از صاحبان مشاغل و بازاریابان را به خود علاقمند کرده است و به بحث در مورد موضوعات مربوط به رشد می باشند. شما می توانید در رویدادهای آنلاین و یا گروه های رایگان بپیوندید و لینک مقاله نویسی انجام شده توسط خود را به اشتراک بگذارید که در واقع این کار در تعیین اهداف و استراتژی محتوا می تواند بسیار مفید واقع شود.

6. وب سایت Managewp.org

Managewp.org برای کسانی که می خواهند یک وبلاگ وردپرسی راه اندازی کنند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد و از این روی بسیار مورد توجه واقع شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

7. با ابزار Dzone برای مقاله نویسی بیشتر آشنا شوید

این ابزار با بیش از یک میلیون نفر توسعه دهنده ای که دارد می تواند محتوا و لینک های مربوط به کد نویسی، رایانش ابری و موارد دیگر در این موضوعات را به اشتراک بگذارد و در واقع یک ابزار عالی برای مقاله نویسی و به اشتراک گذاری آن در محیط های مختلف به شمار می رود.

8. حساب تجاری توئیتر بسازید

در صورتی که می خواهید مقاله ای را برای نام تجاری خود به اشتراک بگذارید، در نظر داشته باشید که مقاله خود را می توانید به لیست اشتراک گذاری خود در حساب تجاری خود اضافه کنید. این کار باعث می شود تا مخاطبین بیشتری را به خود جذب کنید و از این روی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد.

9. حساب شخصی توئیتر

توییتر یکی از بهترین حساب های پیش روی شما می باشد و از این روی می توان گفت که منطقی است که در این خصوص فعالیت داشته باشید. در صورتی که قصد دارید این کار را انجام دهید، به نفع شماست که حتما از این شیوه استفاده داشته باشید.

10. استفاده از چت توئیتر

با استفاده از این روش می توانید مخاطبین خود را با هدف بیشتر داشته باشید می توانید از چت های توئیتر استفاده کنید. در صورتی که کسب و کار شما مربوط به صنعت باشد می توانید اشتراک گذاری محتوا را با کیفیت بسیار بالا استفاده کنید. هشتگ ها در این خصوص می تواند بسیار گزینه ای مناسب باشد.

هشتگهایی که در چت استفاده می کنید نباید اسپم شود. این کار باعث محدودیت حساب کاربری شما می شود و از این روی باید هشتگ ها را به جا و مناسب مورد استفاده قرار دهید.

 

 

11. از حساب شخصی فیس بوک استفاده کنید

در واقع فیس بوک شاید امروزه به عنوان یک مکان بسیار فراموش شده به نظر برسد ولی برای به اشتراک گذاری مقاله نویسی انجام شده می توانید از این قابلیت استفاده کنید. در صورتی که نگرانی بابت اسپم شدن خانواده یا دوستان خود در صنعتی که در آن فعال هستید را ندارید، می توانید یک لیست فیس بوک را تهیه کنید و محتوای خود را به صورت گام به گام در پست های فیس بوک به اشتراک بگذارید. این کار برای مقاله نویسی می تواند بسیار مناسب به شمار رود.

12. صفحه برندینگ فیس بوک

یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت بسیار زیادی داشته باشید آن است که از ابزار فیس بوک به صورت حرفه ای می توانیم استفاده داشته باشیم و مقاله نویسی را به صورت حرفه ای به اشتراک بگذاریم. در صورتی که می خواهید مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار دهید، این ابزار می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد.

 

13. از گروه های فیس بوک برای مقاله نویسی استفاده کنید

گروه های فیس بوک می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد تا بتوانید نسبت به انتشار مقاله های نوشته شده خود را به اشتراک بگذارید. این کار باعث می شود تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید. شما می توانید در این خصوص به گروه هایی که مرتبط با کسب و کار شما هستند بپیوندید و همچنین مطالب خود را به صورت لینک به اشتراک بگذارید. در صورتی که سوالی توسط دیگران به وجود بیاید نیز می توانید با آن ها صحبت کنید و تعامل بیشتری داشته باشید.

14. اشتراک گذاری اسلاید

برای این که محتوای واقعا خوب بنویسید، باید زمان بسیار زیادی بگذارید. در این خصوص می توانید اسلاید تهیه کنید و مقاله نویسی خود را به صورت اسلاید انجام دهید. این قالب محتوایی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. در صورتی که می خواهید با مخاطبین خود در ارتباط باشید، این شیوه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست.

15. استفاده از ابزار Quora

Quora را می توان یکی از بهترین سایت هایی دانست که برای مقاله نویسی می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد. کاربران این وب سایت همواره سوالاتی دارند و شما در این خصوص می توانید به مقاله نویسی بپردازید و سپس نسبت به اشتراک گذاری لینک محتوای خود و یک متن خلاصه از محتوای خود اقدام کنید. در صورتی که فکر می کنید این شیوه برای شما می تواند پاسخگو باشد تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید، این فرصت به دست آمده می تواند بسیار مناسب به شمار رود.

این که بدانید مخاطبین شما چه مشکلاتی دارند نیز می تواند یکی از بهترین ایده های پیش روی شما برای مقاله نویسی به شمار رود و استفاده از آن توصیه می شود. برای مثال می توان گفت که اگر همه از شما می خواهند که در مورد چگونگی آویز کردن یک قاب عکس صحبت کنید، می توانید در این زمینه نسبت به مقاله نویسی اقدام کرده و سپس لینک آن را به اشتراک بگذارید. در صورتی که می خواهید لینک مفیدی در این خصوص می خواهید به اشتراک بگذارید، می توانید یک تکه از مقاله خود را نیز به اشتراک بگذارید.

 

 

16. با هکر رشد صحبت کنید

بسیاری از مشاغل وجود دارند که می خواهند رشد کنند و افرادی می توانند در این خصوص به شما کمک کنند. یکی از مهم ترین انجمن های مخصوصی که در این زمینه در حال فعالیت می باشد را می توان Growth Hackers دانست. این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید لینک محتوای نوشته شده را به اشتراک بگذارید و همین امر به شما کمک می کند تا درآمد، مشتری و در نهایت کسب و کار پر رونق تری داشته باشید. هر مقاله برای بسیاری از صنایع مختلف دارای جزئیات مختلفی می باشد و در حالی که از روش های مختلفی در این خصوص استفاده می کنید، می توانید در این انجمن عضو شده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

17. استفاده از برنامه Flipboard

Flipboard را می توان یکی از بهترین برنامه هایی دانست که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید نسبت به استفاده از آن اقدام کنید. این ابزار می تواند به شما کمک کند تا مقاله نویسی انجام شده را در نشریه ای مختلفی به انتشار برسانید و همین امر در جذب مخاطب بیشتر به شما کمک خواهد کرد.

با ایجاد یک حساب کاربری و ارسال محتوای مربوط به آن می توانید یک روش عالی برای هدایت مستقیم کاربران برای بازدید از وبلاگ شما داشته باشید و همین امر باعث می شود تا کسب و کار شما بیشتر دیده شده و حتی در شبکه های اجتماعی بیشتر در مورد آن صحبت شود. یکی از مسائلی که واقعا در متمایز کردن این ابزار به شما کمک می کند را می توان امکان استفاده بسیار آسان از این ابزار دانست که واقعا برای شما می تواند مفید واقع شود.

 

18. ابزار Scoop.it

Scoop.it ابزاری است که می توانید برای داشتن یک ترافیک ارگانیک استفاده داشته باشید و بیشتر از دو میلیون کاربر را به خود جذب کنید. در واقع می توان گفت که این پلتفرم امروزه یکی از مهم ترین ابزار برای بازاریابی به شمار می رود و برای مقاله نویسی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد.

شما می توانید با استفاده از این ابزار به سادگی محتوای خود را به اشتراک بگذارید و به مقاله نویسی بپردازید تا بتوانید در شبکه های اجتماعی کاربران بیشتری را تحت تاثیر قرار دهید. همچنین شما می توانید مطالب مورد نظر خود را با استفاده از این ابزار به اشتراک بگذارید. این کار باعث می شود تا کاربران علاقمند به موضوع مقاله نویسی شما به مطلب شما جذب شده و آن را برای دوستان خود ارسال کنند. در واقع همه می خواهند یک محتوا را به اشتراک بگذارند و این مسئله کار را در ابزار Scoop بسیار آسان می کند و همچنین باید از ایده های برتر در این خصوص استفاده داشته باشید.

19. مقاله نویسی لیستی

لیست ها را می توان یکی از بهترین شیوه های مقاله نویسی دانست که امروزه برای تهیه محتوای مورد نیاز مورد استفاده است. در صورتی که برنامه های وب و یا برنامه های موبایل های هوشمند را داشته باشید، تهیه این دسته از تولید محتوا بسیار ساده تر می کند. در صورتی که می خواهید لیست ایجاد کنید و آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. به عنوان یک قابلیت اضافی شما می توانید این امکان را فراهم کنید که در مورد مهم ترین نکته رای گیری انجام شود و در نهایت این کار به شما کمک می کند تا امکان نوشتن مقالات جدید را داشته باشید و موضوعات برای شما ساده تر در دسترس می باشد.

20. ابزار Business2Community

این ابزار بسیار پیشرو در خصوص توزیع محتوا به صورت حرفه ای می باشد و شما می توانید با افراد حرفه ای در خصوص موضوع مقاله نویسی خود در ارتباط باشید. برای مثال رهبران کسب و کارهای مشابه، بازاریابان و یا سایر نویسندگان در این ابزار با شما همراه می باشند تا بتوانید لینک خود را بهتر و بیشتر به اشتراک بگذارید. این امکان به شما قابلیت نوشتن را می دهد و شما می توانید به عنوان یک نویسنده جدید در این خصوص فعالیت داشته باشید. علاوه بر این می توان گفت که نظرات مهمی که افراد مختلفی دارند، به شما برای نوشتن بهتر و مقاله نویسی حرفه ای تر کمک خواهد کرد.

نتیجه گیری

هیچ کس دوست ندارد که فرصت های مناسب برای اشتراک گذاری محتوا را از دست بدهد و از این روی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. زمانی که شما به عنوان عضوی از یک انجمن آنلاین باشید، فارغ از این که این انجمن یک وب سایت باشد و یا یک چت در توئیتر باشد، شما می توانید روابط بهتری داشته باشید و شما می توانید با خیال راحت از این ابزار استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید. مشارکت در تولید محتوا و همچنین استفاده از ابزارهایی مانند Medium یا LinkedIn می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. توصیه می شود که حتما باید از محتوای با کیفیت بالا استفاده داشته باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.