مقالات آموزشی

بالا بردن کاربران ماهانه در اینستاگرام منجر به چه تاثیراتی شده است؟

مفید بود؟

در این هفته اینستاگرام اعلام کرده است که در حال حاضر ماهانه از 1 میلیارد کاربر برخوردار می باشد که در این اپلیکیشن فعالیت دارند، و بیشتر از 800 میلیون کاربر، فعالیت خود را در ماه سپتامبر سال 2017 شروع کرده اند.
افزایش کاربران ماهانه در اینستاگرام باعث شده است تا این اپلیکیشن با سریع ترین رشد در شبکه های اجتماعی مواجه شود و تعداد کاربران به طور چشم گیری در هر ماه رو به افزایش می باشد.
در صورتی که به طور کلی افراد کمتری از فیس بوک استفاده می کنند و افزایش کاربران ماهانه در فیس بوک فقط 3.14 درصد می باشد. تعداد افرادی که اسنپ چت (Snapchat) را مورد استفاده قرار می دهند، بسیار کمتر است و نرخ افزایش کاربران ماهانه در اسنپ چت تنها 2.13 درصد می باشد.
از طرف دیگر، افزایش کاربران ماهانه در اینستاگرام ربع به ربع تقریبا 5 درصد می باشد.
از قضا، افزایش کاربران به طور مداوم در اینستاگرام به این دلیل است که تا اندازه ای از برخی از ویژگی های اسنپ چت شامل استوری ها و فیلترها کپی شده است.
استوری ها در اینستاگرام از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند و مقدار کاربرانی که استوری ها را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند، توانسته پایگاه کاربری کل اسنپ چت را تحت الشعاع قرار دهد.

 

یکی دیگر از عوامل موثر در افزایش کاربران ماهانه در اینستاگرام این است که جمعیت جوان تر علاقه و اشتیاق کمتری نسبت به فیس بوک نشان می دهند و بیشتر به اینستاگرام روی می آورند و فیس بوک دیگر آن محبوبیت قبلی خود را ندارد. نوجوانان علاقه شدیدی به اینستاگرام دارند و فیس بوک را کمتر مورد استفاده قرار می دهند.

پیشنهاد می کنیم مقاله

برچسب های لیست دوستان (Friend List Stickers) چگونه می توانند در محدود کردن بازدیدهای استوری به کاربران کمک کنند؟

را مطالعه نمایید

کاربران و منتقدان همچنین توجه زیادی به طراحی مجدد اسنپ چت نشان نداده اند.
اینستاگرام به همین صورت به موفقیت خود ادامه می دهد و در حال حاضر توانسته است جزء یکی از محبوب ترین و جالب ترین شبکه اجتماعی محسوب می شود.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.