مقالات آموزشی

توضیحاتی در خصوص اشتراک گذاری استوری های ذکر شده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟

مفید بود؟

در آخرین به روز رسانی که در اختیار کاربران اینستاگرام قرار داده شده است، در حال حاضر کاربران این قابلیت را دارند تا بتوانند اشتراک گذاری استوری های ذکر شده در اینستاگرام را در استوری خود انجام دهند.
این برای بار اول است که اینستاگرام این امکان را به کاربران داده تا بتوانند استوری های افراد دیگر را به اشتراک بگذارند و در اختیار عموم قرار دهند.
قبل از این، کاربران فقط می توانستند استوری های افراد دیگر را با استفاده از پیام مستقیم به اشتراک بگذارند.

اما اکنون زمانی که استوری ها با یک اشاره @ برچسب گذاری می شوند، کاربران این قابلیت را دارند تا بتوانند آنها را با هر شخصی که دوست دارند به اشتراک بگذارند.
زمانی که کاربری در یک استوری نام برده می شود، یک اطلاعیه پیام مستقیم ارسال می شود که از گزینه ای برخوردار می باشد که با استفاده از این گزینه می توانید عکس ها و یا ویدیوها را در استوری خود به اشتراک بگذارید.

شما می توانید متن ها، برچسب ها و یا نقاشی ها را اصلاح کنید و با این کار خلاقیت و استعداد خود را نیز به استوری های کاربران دیگر اضافه کنید. نام حساب کاربری که پوستر اصلی را ایجاد کرده است نیز در استوری اعلام می شود.

تنها افرادی که از حساب های کاربری عمومی برخوردار می باشند، این قابلیت را دارند تا بتوانند استوری های خود را به اشتراک بگذارند. بنابراین کاربرانی که دارای حساب های کاربری شخصی می باشند می توانند از افراد دیگر نیز نام ببرند، و دیگر نیازی نیست نگران این باشند که ممکن است استوری های آنها عمومی شوند.

اینستاگرام جدیدا این توانایی را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند پست های عادی از حساب های کاربری عمومی را نیز در استوری ها به اشتراک بگذارند. برای انجام این کار، ابتدا باید روی آیکونی که شبیه به یک هواپیمای کاغذی می ماند و در قسمت زیر پست قرار دارد را ضربه بزنید و سپس گزینه پست را به استوری اضافه کن (Add post to story) را انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله در ارتباط با

اینستاگرام به برندها این امکان را می دهد تا اقدام به فروش محصولات در استوری کنند

را مطالعه نمایید

آیا کاربران می توانند از ویژگی ارسال دوباره در اینستاگرام استفاده کنند؟ در این مرحله، این مورد هنوز مشخص نمی باشد زیرا در حال حاضر شبکه تقریبا به طور کامل، تمرکز خود را روی این موضوع قرار داده است تا عملکرد استوری ها را ایجاد کند.
مدت کوتاهی است که هیچ به روز رسانی درباره پست های عادی انجام نشده است، با اینکه اخیرا این طور شنیده شده که قرار است اینستاگرام به کاربران این امکان را بدهد تا بتوانند محتوای پست های ویدیویی را که طول زمان آنها بیشتر از یک ساعت می باشند را ارسال کنند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.