مقالات آموزشی

سازمان های کوچکی برای طراحی مجدد وب سایت خود با چه مسائلی رو به رو هستند؟

مفید بود؟

داشتن یک سایت خوب می تواند بازدیدکنندگاه صرف را تبدیل به مشتری های دائمی برای فعالیت شما بکند.


یکی از مسائلی که به شدت توجه مرا در رابطه با سازمان های کوچک به خود جلب می کند آن است که این سازمان ها متوجه ارزشی که یک وب سایت خوب می تواند برای آن ها به ارمغان آورد را به درستی درک نکرده اند.
داشتن یک سایت خوب می تواند بازدیدکنندگاه صرف را تبدیل به مشتری های دائمی برای فعالیت شما بکند. اما بیشتر این سازمان های به وب سایت به عنوان یک بروشور نگاه می کنند که تنها می تواند اطلاعاتی را در اختیار قرار دهد و یا حداکثر خدمات یا سرویسی را ارائه و پیشنهاد کند. اما باید دانست که به وسیله همین وب سایت می توان تاثیر بسیار زیادی بر پیشرفت یک سازمان ایجاد کرد.
در این جا چند مساله بیان می شود که سازمان های کوچک به هنگام تصمیم برای طراحی مججد سایت خود با آن روبه رو خواهند بود:
1.    پیدا کردن یک طراح خلاق و حرفه ای
2.    توانایی برنامه ریزی دقیق برای سایت جدید، تا دوباره پس از 1 سال نیازمند صرف هزینه و تغییر مجدد سایت نباشید، برای این کار بهتر است از یک فرد متخصص و یک برنامه ریز حرفه ای در زمینه فعالیت های آنلاین کمک بگیرید.
3.    تمرکز برای بهبود کلیه زوایای سایت. شما نمی توانید تنها برای مثال به زیبایی وب سایت خود توجه کنید بلکه باید محتوای آن را نیز در نظر بگیرید. چرا که یک وب سایت زیبا بدون محتوای مفید و به روز هیچ گونه کارایی نخواهد داشت.
بنابراین در صورتی که تمایل دارید تا طراحی سایت خود را جان دوباره ای بخشید باید به مسائل مهمی توجه داشته باشید. همیشه بهترین راه، استفاده از نظر افراد متخصص می باشد.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.