مقالات آموزشی

برای طراحی وب سایت شرکت های کوچک باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مفید بود؟

استفاده از وب سایت می تواند یکی از نکات کلیدی پیشرفت برای شرکت های کوچک به حساب آید. اما برای طراحی چنین وب سایت هایی نیاز به اطلاعات ویژه ای می باشد تا روند طراحی به بهترین شکل پیش رود.

استفاده از وب سایت می تواند یکی از نکات کلیدی پیشرفت برای شرکت های کوچک به حساب آید. اما برای طراحی چنین وب سایت هایی نیاز به اطلاعات ویژه ای می باشد تا روند طراحی به بهترین شکل پیش رود. در ادامه به این اطلاعات اشاره می کنیم که شرکت های کوچک باید پیش از طراحی وب سایت خود آن را در نظر بگیرند.

  1. تجارت خود را بشناسید. عملکردهای عمده در شرکت شما چه می باشند. آیا تجارت شما خدماتی را ارائه می دهد؟ محصولاتی را به فروش می رساند؟ به خلق یا تولید چیزی مشغول است؟ شرکت مشاوره دهنده است؟ دانستن این مسائل از سوی یک طراح وب سایت به شدت به او کمک می کند تا روند و شیوه مناسبی را برای طراحی وب سایت شما به کار بگیرد.
  2. اهداف خود را بشناسید. برای آنکه شما بخواهید برند خود را بشناسانید، باید بدانید که مخاطبین شما در چه سنینی هستند، جنسیت آن ها چیست، وضعیت اقتصادی آن ها در چه حالتی می باشد. چه علایقی دارند. آیا شاغل هستند؟ هنگام ورود به وب سایت شما انتظار دارند چه چیزی ببینند.
  3. بر امتیازهای وب سایت خود تمرکز کنید نه ویژگی های آن. مهم ترین مساله آن است که وب سایت شما امتیازهایی مانند کاربردی بودن، ساده بودن و مانند آن داشته باشد. مخاطب شما باید بتواند به بهترین نحو با آن کار کند و از آن بهره ببرند. روند کاری مخاطب شما در وب سایتی که ارائه می دهید باید بسیار ساده و قابل فهم باشد.
  4. حتماً در صفحه “درباره ما” در رابطه با شرکت و فعالیت های خود محتوایی را ارائه دهید، این امر موجب میشود که اعتبار بیشتری برای شما به وجود آید. مخاطبین و بازدیدکنندگان باید بدانند که شرکت شما چگونه شکل گرفته و ایده کلی پشت آن از کجا سرچشمه گرفته است.
  5. استفاده از تصاویر بسیار اهمیت دارد. برای تصاویر به کار گرفته شده در وب سایت خود زمان بگذارید. اگر این کار را نمی کنید، بهتر است عکسی هم در طراحی شما وجود نداشته باشد. اما در صورتی که شما تصاویر مناسبی ارائه دهید، می توانید افراد در بهتر و ساده تر جذب خود نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.