مقالات آموزشی

چرا باید به سراغ تولید محتوا به زبان انگلیسی برویم؟

مفید بود؟

 تولید محتوا فعالیتی است که طی آن دسته‌ای از اطلاعات مفید و کاربردی روی سایت ‌ها و شبکه های اجتماعی بارگذاری می‌شوند. نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد روند فعالیت یک سایت و یا یک اکانت در شبکه ‌های مجازی می‌باشد. اگر قرار باشد این فعالیت به‌ صورت داخلی صورت بگیرد، یعنی هیچ ارتباطی با خارج از کشور وجود نداشته باشد؛ تولید محتوا به زبان اصلی آن کشور انجام می‌گیرد. اما اگر قرار باشد یک کسب‌ و کار در بستر بین‌المللی نیز فعالیت داشته باشد، کارفرما به افرادی که در زمینه شغل تولید محتوا به انگلیسی فعالیت می‌کنند نیاز دارد.

در حال‌ حاضر در کنار فنون تولید محتوا، تسلط به زبان‌ های خارجی نیز بسیار مهم می‌باشد. زبان انگلیسی زبانی بین المللی است. به ‌همین دلیل در حجم گسترده روزانه برای تولید محتوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که زبان مادری فردی که کسب ‌و کار را پایه‌گذاری می‌کند کدام است؛ این فرد برای این‌ که به بازار بین‌المللی وارد شود، به افرادی که در زمینه شغل تولید محتوا به انگلیسی فعالیت می‌کنند نیاز خواهد داشت. به ‌هر حال اگر شما نیز کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با شغل تولید محتوا به انگلیسی اطلاعات کسب کنید، و می‌خواهید که ویژگی‌ های این شغل را بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید.

اگر علاقه دارید اطلاعاتی در مورد شغل تولید محتوا اینستاگرام بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله تولید محتوا اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

مطالعه نمایید.

 

چرا شغل تولید محتوا به انگلیسی در حال حاضر خواهان زیادی دارد؟

پیشتر برای شما گفتیم که برای وارد شدن به بازار بین‌المللی، شما باید از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی استفاده کنید. البته شما می‌توانید به زبان ‌های دیگر نیز محتوا تولید کنید. اما بدون‌ شک به محتوا های انگلیسی‌زبان نیاز دارید. کسب‌ و کار های کوچک و بزرگ زیادی در حال حاضر در فضای مجازی فعالیت می‌کنند. برخی از این کسب‌ و کار ها ظرفیت این را دارند که با خارج کشور ارتباط بگیرند. همین موضوع باعث شده که این کسب وکار ها از  متخصصانی که در زمینه تولید محتوای انگلیسی فعالیت دارند کمک بگیرند. با توجه به نیاز هر بیزینسی به دیده شدن، برای این‌ که این فعالیت ‌ها در فضای بین المللی دیده شوند، به تولید محتوای انگلیسی با کیفیت نیاز است.

در دنیایی که محتوای انگلیسی در آن تولید می‌شود، اطلاعات بسیار زیادی وجود دارد و سایت ‌های بی‌شماری در این زمینه فعالیت می‌کنند. پس بازار رقابت در زمینه محتوا های انگلیسی، بسیار گسترده‌تر از بازار رقابت در زمینه محتوای فارسی می‌باشد. به ‌همین دلیل است که افرادی که شغل تولید محتوا به انگلیسی را برعهده دارند، باید تسلط زیادی روی تولید محتوای با کیفیت داشته باشند تا بتوانند محتوا های موفق‌تری را تولید کنند.

 

چرا برای تولید محتوای انگلیسی باید به سراغ متخصصان در این زمینه بروید؟

پیشتر برای شما گفتیم که شغل تولید محتوا به انگلیسی چگونه شغلی است و چرا شما باید از انواع مختلف محتوای انگلیسی استفاده کنید. حال می‌خواهیم به شما بگوییم که دلیل این‌ که تولید محتوای با کیفیت به زبان انگلیسی مهم می‌باشد، چیست. زبان انگلیسی به دلیل این که یک ‌زبان بین‌المللی می‌باشد، در همه کشور ها مخاطب دارد. علاوه ‌بر این موضوع، آمار جالبی که منتشر شده نشان می‌دهد حدود پنجاه درصد سایت ‌هایی که در سراسر جهان فعالیت می‌کنند، به زبان انگلیسی نگارش شده‌اند.

همین موضوع نشان می‌دهد که زبان انگلیسی چقدر اهمیت دارد و برای این ‌که شما جایگاهی در میان سایت ‌های انگلیسی ‌زبان به دست بیاورید، تا چه حد باید تلاش و پشتکار داشته باشید. در حالی‌ که شما بخواهید در این بازار رقابتی جایگاه خوبی را بدست بیاورید، باید  باکیفیت‌ترین محتوا های انگلیسی را تولید کنید. به ‌همین دلیل باید به سراغ افرادی بروید که در زمینه شغل تولید محتوا به انگلیسی کاملاً متخصص می‌باشند و می‌توانند باکیفیت‌ترین محتوا ها را برای شما تولید کنند. شناخت بازار بین‌المللی برای تولید محتوا برای این افراد بسیار مهم و حیاتی می‌باشد. زیرا می‌تواند تأثیرگذاری محتوا های آن‌ ها را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

 

چرا باید به سراغ تولید محتوا به زبان انگلیسی برویم؟

دلایل گوناگون و متنوعی وجود دارند که می‌توانند شما را قانع کنند تا از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی بهره ببرید. بیایید با یکدیگر برخی از این عوامل را بررسی کنیم.

افزایش قدرت و اعتبار برند با تولید محتوا

شما برای این که بتوانید قدرت و اعتبار و برند خودتان را افزایش دهید، نیاز دارید تا از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی بهره ببرید. حتی اگر قرار نباشد به بازار بین‌المللی وارد شوید، این ‌که به تولید محتوا های انگلیسی بپردازید و یا ترجمه مقاله‌ های فارسی خودتان را نیز روی سایت آپلود کنید؛ می‌تواند به بیشتر شدن اعتبار شما کمک کند. البته شما باید به زمینه فعالیت خود نیز دقت داشته باشید. برای مثال اگر در زمینه توریسم و گردشگری فعالیت می‌کنید، استفاده از محتوای انگلیسی تا حد بسیار زیادی می‌تواند میزان بازدید های شما را بیشتر کند. پس اگر قصد دارید که برند خودتان را به‌ صورت کاملاً معتبر و در میان رقبا جا بیندازید، و به‌ دنبال جذب مخاطبین خارجی نیز هستید؛ تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌توانند برای شما کاربردی باشد.

از رقبای خود پیشی می‌گیرید 

با استفاده از خدمات شغل تولید محتوا انگلیسی، شما می‌توانید به‌ راحتی از رقبایتان پیشی بگیرید. البته شما باید باز هم در این زمینه به فعالیت خود دقت کنید. اگر حس می‌کنید استفاده از خدمات بین‌المللی می‌تواند باعث شود که شما بیشتر دیده شوید، حتما از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی استفاده کنید. این کار شاید به ‌صورت به‌ خصوص روی رتبه‌ های سایت شما تاثیر نداشته باشد، اما می‌تواند کلاس کار شما را بالاتر ببرد و کسب ‌و کار شما را حرفه‌ای‌تر نشان دهد. همین موضوع باعث می‌شود تا مشتریان از میان شما و رقبایتان، شما را انتخاب کنند و از خدمات شما بهره ببرند. همین موضوع می‌تواند میزان درآمدزایی شما را افزایش دهد.

 

فعالیت در زمینه بین‌المللی 

اگر شما قصد داشته باشید که در زمینه بین‌المللی ورود کنید، به استفاده از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی نیاز مبرم و ضروری دارید. شما نمی‌توانید با زبان فارسی با افراد در خارج کشور ارتباط بگیرید. برای پس برای این‌ که بتوانید بازاریابی خوبی در عرصه بین‌المللی داشته باشید، باید از محتوا های انگلیسی ‌زبان استفاده کنید‌. استفاده از این محتوا به شما کمک می‌کند تا مشتریان خوبی را در سراسر جهان پیدا کنید. مطمئنا از طریق صادرات شما می‌توانید درآمدزایی بسیار زیادی داشته باشید و حاشیه سود بیشتری کسب کنید‌‌. مهم‌تر از همه، شما با فعالیت بین‌المللی اعتبار بسیار زیادی را کسب می‌کنید و به‌ عنوان یک خدمات ‌دهنده و فروشنده معتبر هم در داخل کشور و هم در خارج کشور شناخته می‌شوید.

افزایش درآمد 

شما با استفاده از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی می‌توانید به‌ صورت بین‌المللی فعالیت داشته باشید و درآمد  خود را بیشتر کنید. هنگامی ‌که شما با افراد در خارج از کشور ارتباط می‌گیرید، خواه‌ناخواه درآمد شما بیشتر می‌شود. شاید بپرسید که چرا؟  آیا میتوان محصولات را گران ‌تر فروخت؟ یا باید خدمات باکیفیت‌تری را ارائه داد؟ خیر، هیچکدام از این موارد درست نیستند. اگر شما به ‌صورت بین‌المللی فعالیت داشته باشید، درآمد شما به دلار محاسبه می‌شود. همین موضوع می‌تواند باعث شود که شما سود بیشتری کسب کنید. این ‌که شما بتوانید به دلار درآمد داشته باشید و به ریال مواد اولیه بخرید، می‌تواند تا حد بسیار زیادی حاشیه سود شما را افزایش دهد.

پس اگر به ‌دنبال یک راه سریع و قطعی برای افزایش درآمد هستید، حتما تلاش کنید تا به‌ صورت بین‌المللی فعالیت خودتان را گسترش دهید. اگر شما بتوانید با همکارانتان در خارج از کشور ارتباط بگیرید؛ می‌توانید با همکاری هم روند خدمات ‌رسانی خودتان راحت‌تر کنید، و هم درآمد بیشتری را کسب کنید. توجه کنید که اگر راه شما به سمت فروش در بازار بین‌المللی و ارائه خدمات در این بازار باز شود، افزایش درآمد شگفت ‌انگیزی خواهید داشت. البته به ‌شرط این ‌که ارتباط خود را با این بازار حفظ کنید و همواره در حال استفاده از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی باشید.

 

یک محتوای باکیفیت انگلیسی باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

بعد از صحبت در رابطه با اهمیت و نیاز به استفاده از شغل تولید محتوا به انگلیسی، بهتر است که برای شما بگویم که یک محتوایی که به زبان انگلیسی تولید شده باید دارای چه ویژگی‌ هایی باشد‌. تا این‌ جای کار برای شما به‌ طور کامل نمایان شد که برای تولید محتوای انگلیسی باید حساسیت بسیار زیادی روی کیفیت محتوا وجود داشته باشد. یعنی هر چقدر شما روی کیفیت محتوای فارسی حساسیت دارید، باید ده برابر بیشتر بر روی کیفیت محتوای انگلیسی حساسیت داشته باشید. به ‌هر حال با بررسی ویژگی‌ هایی که یک محتوای انگلیسی باید داشته باشد، شما میتوانید راحت‌تر این روند را درک کنید.

یک محتوای انگلیسی باید سئو باشد

فرقی نمی‌کند که محتوا های انگلیسی در چه قالبی تولید شده‌اند‌. یک محتوا می‌تواند متنی، ویدیویی، صوتی و… باشد. نکته مهمی که باید به آن دقت شود، سئو بودن محتوا میباشد. توجه کنید که اگر قصد دارید که با سرعت بیشتری در بازار بین‌المللی پیشرفت کنید، باید به سراغ تولید محتوای متنی بروید‌. محتوا های متنی که به زبان انگلیسی تولید می‌شوند باید کاملاً سئو باشند و مطابق با الگوریتم ‌های گوگل نگارش شده باشند. کپی نبودن محتوا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به دلیل این ‌که حجم مطالب بسیار زیادی به زبان انگلیسی در سراسر اینترنت وجود دارد، نگارش محتوایی که صفر درصد کپی در آن وجود داشته باشد بسیار سخت می‌باشد. اما اگر شما موفق شوید که یک محتوا با این ویژگی‌ ها تولید کنید مطمئنا، جایگاه خوبی را در میان سایت ‌های رقیب به دست خواهید آورد.

خوانایی بالای محتوا 

از دیگر ویژگی ‌هایی که یک محتوای انگلیسی باید آن را داشته باشد، خوانایی زیاد محتوا می‌باشد. افرادی که در زمینه شغل تولید محتوا به انگلیسی فعالیت می‌کنند، به ‌صورت مادرزادی با این زبان آشنایی ندارند. همین موضوع باعث می‌شود تا روند تولید محتوا به این زبان کمی چالش‌برانگیز باشد‌. به‌ همین دلیل از دیگر ویژگی ‌هایی که یک محتوای انگلیسی ‌زبان باید آن را داشته باشد درصد خوانایی بالا می‌باشد. شما محتوا تولید می‌کنید تا بتوانید مخاطب به سمت خودتان جذب کنید. مخاطب انگلیسی ‌زبانی که متوجه منظور شما از تولید یک محتوا نشود و نفهمد که اطلاعات موجود در محتوا قرار است او را به چه مسیری هدایت کند، نمی‌تواند به شما اعتماد کند. پس هنگام استفاده از خدمات شغل تولید محتوا به انگلیسی به خوانایی محتوا دقت و توجه زیادی داشته باشید.

 

جمع‌بندی

ما در این محتوا تلاش کردیم تا به‌ طور کامل شما را با شغل تولید محتوا به انگلیسی آشنا سازیم و به شما بگوییم که این شغل چیست و چه ویژگی ‌هایی دارد. به‌ طور کلی شغل تولید محتوا به انگلیسی شغل نسبتاً پردرآمدی می‌باشد‌‌. زیرا تولید محتوا به یک‌ زبان دیگر، همواره کار سخت‌تری نسبت ‌به تولید محتوا به زبان مادری می‌باشد. اگر شما به‌ عنوان کارفرما به ‌دنبال افرادی هستید که در زمینه شغل تولید محتوا به انگلیسی فعالیت می‌کنند، می‌توانید با سایت رایا مارکتینگ ارتباط بگیرید. نویسندگان زیادی وجود دارند که در این سایت به تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌پردازند. با ارتباط گرفتن با کارشناسان این سایت و ثبت سفارش، هزینه شما برای تولید محتوا انگلیسی پایین می‌آید. همچنین خیالتان راحت است که نویسندگان باتجربه و متخصص محتوای شما را نگارش خواهند کرد. شما می‌توانید نمونه کارهای تولید محتوای انگلیسی در این سایت را مشاهده کنید تا بتوانید با دید بازی تصمیم خود را نهایی کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.