مقالات آموزشی

بررسی چند مورد از قانون های اصلی هنگام انتخاب نام‌های خاص سلامتی برای مراکز پزشکی و درمانی

مفید بود؟

 آیا تصمیم به راه اندازی یک مرکز یا صفحه آنلاین سلامتی یا درمانی گرفته اید؟ آیا به دنبال نام‌های خاص سلامتی هستید؟ انتخاب یک نام جذاب در زمینه سلامتی یکی از بخش‌های جالب و مهم است. اما باید برای انتخاب نام در زمینه سلامتی و پزشکی به خوبی فکر کنید.

نام‌های خاص سلامتی

هنگامی‌که برای راه اندازی صفحه آنلاین یا مرکز سلامتی یا پزشکی خود آماده شدید، باید در مورد نوع خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید و مخاطبان هدف خود تحقیق کنید. پس از این انجام این مراحل، زمان انتخاب یک نام خاص سلامتی است. شما باید از بین نام‌های خاص سلامتی یک نام منحصر به‌ فرد را انتخاب کنید.

 نیازهای عاطفی مخاطبان 

این نام باید یک نام به یاد ماندنی مرتبط با مخاطب هدف شما باشد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یک صفحه یا کلینیک پزشکی را برای نوزادان راه اندازی کنید. نام انتخاب شده باید با سلامت، شادی و رفاه کودکان مرتبط باشد.

 

زیرا موفقیت برند شما در فضای آنلاین و آفلاین به خاطره انگیز و جذاب بودن نام انتخاب شده بستگی دارد. بهترین راه حل این است که برای هر بیمار یک رویکرد خاص داشته باشید. هرگز نیازهای عاطفی مخاطبان خود را فراموش نکنید. زیرا اغلب این موضوع به اندازه شیوه درمان مناسب اهمیت دارد.

 انتخاب بهترین نام سلامتی

در هنگام انتخاب نام‌های خاص سلامتی جذاب باید به این نکته توجه کنید که نام انتخاب شده باکیفیت خدمات و نیازهای عاطفی مشتریان یا مخاطبان شما ارتباط نزدیکی دارد. ما در این راهنما بهترین روش‌های انتخاب نام‌های خاص سلامتی را مطالعه کرده‌ایم. درنتیجه نکات و اصول اساسی و همچنین فهرستی از نام‌های جذاب را برای مراکز سلامتی و پزشکی تهیه کرده‌ایم که می‌توانند به شما در انتخاب بهترین نام سلامتی کمک کنند.

نحوه انتخاب نام‌های خاص سلامتی برای مراکز سلامتی و درمانی

هنگام انتخاب نام‌های خاص سلامتی برای مراکز سلامتی و درمانی متوجه می‌شوید که این کار چندان راحت و ساده هم نیست. برای اینکه انتخاب نام در زمینه سلامتی و پزشکی را به بهترین شکل انجام دهید، باید به قوانین زیر توجه کنید:

 •  یک نام خاص سلامتی باید با حوزه سلامتی یا پزشکی و درمانی یا تخصص شما مرتبط باشد. به عنوان مثال، مرکز اورولوژی، مرکز سلامت زنان.
 •  یک نام خاص سلامتی باید مفاهیمی مثل سلامت، طول عمر، تندرستی و غیره را به مخاطبان شما القا کند.
 •  نام خاص سلامتی حتماً باید با شیوه فعالیت آن، مرتبط باشد، به عنوان مثال شیوه های شرقی و درمان سنتی یا مدرن.
 •  یک نام می‌تواند نشان دهنده شخصیت بنیانگذار باشد.

کلینیک‌های پزشکی

وقتی نام‌های خاص سلامتی با فعالیت حرفه ای تیم‌ها مطابقت داشته باشند، جذابیت دارند. با این حال، باید توجه داشته باشید که انتخاب چنین نام‌هایی ریسک زیادی دارند. اکثر کلینیک‌های پزشکی یا مراکز حوزه سلامت از یک کلمه اصلی استفاده می‌کنند و سپس نام خاص سلامتی خود را با اضافه کردن کلمات و عبارت مرتبط می‌سازند. معمولاً عبارات یا کلمات اضافی برای توصیف خدمات باکیفیت، پیشنهادات منحصر به فرد یا شیوه های مهم در حوزه کاری آن‌ها استفاده می‌شوند.

4 قانون اصلی هنگام انتخاب نام‌های خاص سلامتی برای مراکز پزشکی و درمانی

 خلاق باشید:

به کلمات و عباراتی که بسیار با حوزه سلامت یا پزشکی مرتبط هستند، فکر کنید. آن‌ها را یادداشت کنید و سپس بررسی کنید چگونه می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید.

 بررسی کنید که نام خلق شده جذاب و به یاد ماندنی است یا خیر

از نظر دوستان و اطرافیان خود استفاده برای انتخاب نام خاص سلامتی در حوزه خود استفاده کنید. این نام باید خلاقانه و حرفه ای باشد. زیرا این نام یکی از عوامل مهم در جذب مشتری و سرمایه گذار است.

همیشه منحصر به فرد بودن نام ایجاد شده را بررسی کنید

با تحقیق در مورد رقبا می‌توان بهترین و منحصر به فردترین نام در حوزه سلامت و درمان را انتخاب کرد. اگر نام دو مرکز درمان و سلامت، شبیه به یکدیگر باشند، باید به فکر انتخاب نام خاص دیگری برای مرکز درمانی خود باشید.

همیشه از اعضای تیم خود درخواست راهنمایی کنید

شما مجبور نیستید تمام کارها را خودتان انجام دهید. کار تیمی در فرآیند انتخاب نام خاص سلامتی بسیار سازنده و مفید است. از کارکنان خود بخواهید نام‌های خاص سلامتی را که دوست دارند ذکر کنند. سپس نظرات آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. در نهایت اطمینان حاصل کنید که با کمک تیم خود بهترین نام را برای مرکز درمان و سلامت خود انتخاب کرده اید.

 آیا نام خاص سلامتی شما به یاد ماندنی است؟

وقتی یک نام پیچیده را انتخاب کنید، فقط برای مؤسسان مراکز درمانی و سلامت قابل درک است. اما برای سایر افراد معنی ندارد. در واقع نام یک مرکز درمان یا سلامت باید ساده، جذاب و به یاد ماندنی بماند.

آیا خواندن و تلفظ نام خاص سلامتی شما آسان است؟

وقتی مخاطبان راضی شما بخواهند مرکز درمانی شما را به دوستان و بستگان خود معرفی کنند، باید تلفظ و به خاطر سپردن نام آسان باشد. اگر خواندن و تلفظ نام برند سلامت شما دشوار باشد به احتمال زیاد افراد تمایل ندارند آن را بیان کنند.

 آیا نام خاص سلامتی شما دارای علائم و عباراتی است که در تبلیغات جلوه خوبی دارند؟

حتماً در مورد نمایش نام برند پزشکی و سلامتی خود در ابزارهای تبلیغاتی، تابلوها و غیره فکر کنید.

آیا نام خاص سلامتی شما متمایز است؟

هرگز نام برند خود را از رقبای معروف کپی نکنید. برند شما باید منحصر به فرد و اصیل باشد. الهام گرفتن مفید است. اما کپی کردن فقط موجب افزایش محبوبیت رقبای شما می‌شود.

آیا نام خاص سلامتی شما فعالیت شما را به درستی توصیف می‌کند؟

نام برند مرکز درمانی یا سلامتی شما باید واضح و قابل فهم باشد. با استفاده از کلمات و عبارات ناشناخته بیش از حد، نباید نام برند خود را پیچیده کنید. تمام نام‌های سلامتی خاص باید ارتباط مستحکمی با خدمات ارائه شده داشته باشند و به راحتی در ذهن افراد باقی بمانند.

 از کلمات بد، عبارات تحریک آمیز و زننده استفاده نکنید

وقتی می‌خواهید در حوزه داروها فعالیت کنید، باید نامی ساده و آرام‌بخش را انتخاب کنید. زیرا افراد برای دریافت کمک، راهنمایی و حل مشکل به سراغ صفحه سلامت یا مرکز درمانی شما می آیند.

 

اگر این نکات و اصول را در هنگام انتخاب نام‌های خاص سلامتی رعایت کنید قطعاً می‌توانید بهترین، جذاب‌ترین و منحصر به فردترین نام را برای برند سلامتی یا درمانی خود انتخاب کنید.

در پایان برای الهام گرفتن، تعدادی از نام‌های خاص سلامتی را به شما معرفی کرده ایم:

 •  خانه سلامت
 •  مرکز خانواده سالم
 •  سلامت باشید
 •  نسل سالم
 •  جامعه سالم
 •  آکادمی سلامت
 •  کلینیک سلامت زنان
 •  لبخند سالم
 • Catchy name for your healthcare

   

 •  کلینیک سلامتی
 •  بدن سالم

شما می‌توانید با توجه به نوع فعالیت خود کلمات یا عبارات خاص و جدید را به این اسامی اضافه کنید. در نهایت با انتخاب بهترین نام برای مرکز سلامت و درمان می‏توانید مورد توجه مخاطبان خود قرار گیرید.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.