مقالات آموزشی

مزیت های به کارگیری طراحی گرافیک آنلاین

مفید بود؟

سفارش طراحی گرافیک آنلاین این روزها با استقبال بسیار خوبی از سوی علاقه مندان مواجه است. همان طور که می دانید، امروزه بسیاری از افراد برای رونق کسب و کار خود از طرح های گرافیکی استفاده می کنند و به صورت مستمر به آن ها نیاز دارند. به همین دلیل مراجعه پی در پی به شرکت های طراحی گرافیک برای ثبت سفارش، می تواند کاری دشوار و زمان بر باشد.

سفارش طراحی گرافیک 

برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی می توانید با استفاده از سفارش طراحی گرافیک آنلاین کار خود را پیش ببرید. در این صورت تا حد زیادی در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. در این مقاله به بررسی نکاتی در مورد سفارشات آنلاین طراحی گرافیک، می پردازیم. همچنین روش ثبت سفارش و مزیت های بهره وری از آن را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. پس با همراهی نمودن ما تا پایان این کار می توانید اطلاعات خود را در رابطه با این موضوع افزایش دهید.

 

بررسی مراحل سفارش طراحی گرافیک آنلاین

سفارش طراحی گرافیک آنلاین نیز مانند تمامی انواع سفارش، شامل مراحلی است. امروزه تقریبا تمامی شرکت های طراحی گرافیک، دارای وب سایت هایی هستند. شما با مراجعه به این وب سایت ها می توانید ضمن دیدن نمونه کار شرکت های مختلف، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. البته برای این کار بهتر است حتما نمونه کارهای شرکت های متعددی را ببینید و سپس در رابطه با آن تصمیم گیری کنید. پس از انتخاب یک شرکت معتبر برای طراحی گرافیک، باید عملیات ثبت سفارش را به صورت آنلاین انجام دهید.

سفارش آنلاین طرح گرافیکی

برای سفارش طراحی گرافیک آنلاین باید به سایت شرکت مذکور مراجعه نمایید. سپس از طریق سر برگ های موجود در سایت، گزینه سفارش آنلاین طرح را انتخاب کنید. در این صورت معمولا فرمی به شما ارائه می شود که می بایست مطابق نظر و سلیقه خود آن را تکمیل کنید. بخشی از این فرم، مربوط به اطلاعات شخصی شما و شرکت و بخشی دیگر مربوط به نوع سفارش شماست. با تکمیل این فرم مجموعه گرافیکی، سفارش شما را دریافت می کند و در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد کرد.

ثبت سفارش در مورد تبلیغات 

برای مثال اگر قصد ثبت سفارش در مورد تبلیغات را داشته باشید، باید آن را در فرم مشخص کنید. همچنین تمامی ویژگی ها و مشخصات تبلیغات خود اعم از رنگ، فونت، متن، نوع سایت، امکانات آن و… را نیز باید از طریق همین فرم به اطلاع شرکت طراحی گرافیک برسانید. در واقع این فرم ها زمینه ای را برای شما فراهم می کنند که مشخصات دقیق سفارش خود را به اطلاع مجموعه طراحی گرافیک برسانید.

لازم به ذکر است، با سفارش طراحی گرافیک آنلاین (Online graphic design) می توانید زمینه مشاوره آنلاین را نیز برای خود فراهم کنید. تقریبا تمامی سایت های طراحی گرافیک به سیستم پشتیبانی آنلاین مجهز هستند. در صورت بروز مشکل، یا داشتن سوالی در زمینه ثبت سفارش، می توانید به راحتی با این بخش ارتباط برقرار کرده و مشکل به وجود آمده را به طور کامل رفع نمایید.

مزیت های استفاده از سفارش طراحی گرافیک آنلاین

استفاده از سفارش طراحی گرافیک آنلاین  به ویژه موشن گرافیک، مزیت های زیادی با خود به همراه دارد. در ادامه به مهم ترین مزیت های استفاده از این روش برای ثبت سفارش اشاره خواهیم کرد.

صرفه جویی در هزینه:

سفارش طراحی گرافیک آنلاین تا حد زیادی باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود. همان طور که در جریان هستید، برای دریافت یک طرح گرافیکی، لازم است بارها به شرکت های طراحی گرافیک مراجعه کنید. ثبت طرح، بازدید اولیه برای ویرایش، بازدید نهایی و… از جمله کارهایی هستند که برای انجام آن ها باید به شرکت های گرافیکی مراجعه کنید.

 

قاعدتا برای هر بار رفت و برگشت، باید هزینه های زیادی پرداخت نمایید. اما با ثبت سفارش آنلاین، می توانید تمامی این مراحل را از طریق اینترنت پیگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه حضوری به شرکت های طراحی گرافیک نخواهد بود و از این طریق در هزینه های شما تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد.

مزایای سفارش آنلاین طرح گرافیکی

صرفه جویی در وقت:

همان طور که گفته شد، سفارش طراحی گرافیک آنلاین باعث صرفه جویی در وقت شما نیز خواهد شد. علاوه بر هزینه هایی که برای رفت و برگشت پی در پی به شرکت های گرافیکی باید پرداخت کنید، وقت شما نیز تا حد زیادی تلف خواهد شد. اما با ثبت سفارش اینترنتی از بروز این مشکل نیز جلوگیری خواهید کرد.

امکان بررسی دقیق تر:

با سفارش طراحی گرافیک آنلاین امکان بررسی دقیق تر طرح های اولیه وجود خواهد داشت. بنا به هر دلیل ممکن است با مراجعه حضوری، امکان بررسی دقیق فایل گرافیکی مورد نظر را نداشته باشید. اما زمانی که این فایل به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید با دقت بیشتر و در زمان طولانی تری آن را بررسی کنید و اشکالات فایل را برطرف کنید.

 امکان استفاده از پشتیبانی و مشاوره آنلاین:

علاوه بر تمامی این مزایا شما با سفارش طراحی گرافیک آنلاین می توانید، از خدمات مشاوره و پشتیبانی رایگان مجموعه بهره ببرید. در صورت داشتن سوالی در مورد سفارش خود نیز می توانید به راحتی با مراجعه به این بخش، در جهت رفع مشکل خود اقدام کنید.

برای چه نوع طراحی گرافیک، می توان از ثبت سفارش آنلاین استفاده کرد؟

شما برای تمامی سفارش های گرافیکی مد نظر خود، می توانید از سفارش طراحی گرافیک آنلاین استفاده کنید. یعنی می توان این طور بیان کرد که استفاده از خدمات گرافیکی آنلاین محدودیت موضوعی ندارد. شما برای انواع مختلف طرح های گرافیکی اعم از طراحی لوگو، طراحی بنر و پوستر، طراحی کارت ویزیت، طراحی وب سایت، سفارش موشن گرافیک و… می توانید از ثبت سفارش آنلاین استفاده نمایید.

خدمات گرافیکی آنلاین

تنها نکته ای که لازم است حین سفارش طراحی گرافیک آنلاین به آن دقت کنید، تکمیل فرم به شیوه صحیح است. شما باید در فرمی که در اختیار شما قرار داده می شود، نوع سفارش خود را به درستی ثبت کنید. در این صورت به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن کار شما انجام خواهد شد.

 

باید دقت کنید برای دریافت یک نتیجه با کیفیت، بهتر است مجموعه گرافیکی مد نظر خود را با وسواس بیشتری انتخاب کنید. مشاهده نمونه کارهای سابق، میزان رضایت مشتری از نتیجه کار، اعتبار و سابقه شرکت گرافیکی و… از جمله نکاتی هستند که با در نظر گرفتن آن ها می توانید کیفیت کارهای گرافیکی خود را بهبود ببخشید.

نکاتی که حین سفارش طراحی گرافیک آنلاین باید به آن ها دقت کنید

برای گرفتن نتیجه ای بهتر از سفارش طراحی گرافیک آنلاین باید به نکاتی دقت کنید. اولین نکته این است که سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید. همان طور که می دانید، در صورت مراجعه حضوری می توانید راحت تر مشخصات مورد نیاز خود برای طرح را به متصدی اعلام کنید. بنابراین برای ثبت سفارش آنلاین، بهتر است از افرادی متخصص در این زمینه بهره بگیرید. این افراد می توانند مشخصات سفارش را به صورت کامل از طریق آنلاین به اطلاع شرکت گرافیکی برسانند در نتیجه، سفارش شما در کیفیت بالاتری انجام خواهد شد.

از یک متخصص در این زمینه استفاده کنید

همچنین برای بازدید اولیه طرح به صورت آنلاین نیز بهتر است از یک متخصص در این زمینه استفاده کنید. فرد متخصص با دقت بیشتری طرح را مورد بررسی قرار می دهد و اشکالات آن را پیدا خواهد کرد. در این صورت می توانید طرح نهایی خود را با کیفیت بیشتری دریافت کنید. امید است اطلاعات ذکر شده در زمینه سفارش طراحی گرافیک آنلاین دانش شما در این زمینه را افزایش داده باشد.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.