مقالات آموزشی

بررسی موارد کلیدی ابزار گردش کار برای طراحان وب سایت

مفید بود؟

در این مقاله نکات طراحی سایت بررسی می شود.

طراحی و گسترش یک وب سایت می تواند بسیار وقت گیر باشد. مخصوصاً اگر بر روی پروژه ای کار کنید که شامل چالش جدیدی باشد و مجبور باشید تا یک تیم طراح و مترجمان آزاد را بر سر آن پروژه بگذارید. علاوه بر این، زمان یک فاکتور اصلی در امر تولید میباشد. کار کردن حرفه ای ما را قادر می سازد تا در دنیای رقابت امروز، کار بهتری ارائه دهیم.
بسیاری از مراحل در بسیاری از پروژه ها تکراری هستند. اما این مراحلی است که هر طراح وب موفق باید بداند تا زمان بیشتری بر روی راه حل ها و تجارب جدید بگذارد.

گردش کار طراحی

رنگ بندی

رمز داشتن شمای رنگی جذاب در این است که چند رنگ مانند بنفش، آبی و غیره را انتخاب کنید. سپس یک رنگ سر تا سر انتخاب کنید؛ مانند نارنجی ( فقط برای داشتن رنگ بندی گسترده) این رنگ سر تا سری باید رنگی باشد که شما می خواهید تمام رنگ هایی که قبلاً انتخاب کرده اید ته زمینه ای از آن داشته باشند. سپس رنگ های مورد نظرتان را با آن پوشش دهید. می توانید رنگ سر تا سری را از توناژ تیره یا روشن انتخاب کنید.

مرز بندی و استفاده درست از فضا

می توانید برای استفاده بهینه از تمام فضا، کادر های خود را به شکل مربع در نظر بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا در زمان صرفه جویی کنید و مطمئن شوید هر قسمت بر سر جای خود قرار دارد.

فضای کاری نهایی طراحی وب سایت در فوتوشاپ

استفاده از فوتوشاپ می تواند یک کار روزانه شما باشد. بهتر است از آخرین نسخه این نرم افزار استفاده کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.