مقالات آموزشی

بررسی چند دلیل برای اینکه مشتریان طراحی وب سایت WordPress را دارند

مفید بود؟

در این مقاله مزایای وردپرس بررسی می شود.

هر صاحب وب سایتی می داند که به روز نگه داشتن محتوای پارامتر اساسی و مهمی برای تبدیل کاربر عادی به مشتری است. در وبتو، بعد از طراحی وب سایت، هنگام ارائه خدمات، ما در مورد مزایای CMS  برای مشتریانمان توضیح می دهیم. انتخاب ما وردپرس است که به غول هاست برای بیش از 58 میلیون بلاگ، وب سایت، مجله و شبکه اجتماعی در سر تا سر دنیا تبدیل شده است. در حقیقت، وردپرس روزانه 100,000 وب سایت جدید وردپرسی ایجاد می کند.  در زیر یازده دلیل برای محبوبیت بیش اندازه وردپرس بیان می شود.

استفاده از وردپرس راحت است.  وردپرس یک نرم افزار بصری است و یک رابط داشبورد دارد. کاربران به راحتی می توانند از قابلیت اضافه کرد، حذف کردن و ویرایش مطالب استفاده کنند و می توانند متن، ویدئو و موارد دیگر را به راحتی اپلود کردن یک عکس در فیسبوک، در وردپرس به روز رسانی کنند. در موارد خیلی استثنایی، زمانی که به کمک احتیاج باشد، متخصصان ما در خدمت هستند.

وردپرس قابلیت شخصی سازی دارد و شامل پیش زمینه های زیادی است. وردپرس تم ها و قالب های زیادی را ارائه می دهد. اگرچه ما طراحی را طبق سلیقه مشتری انجام می دهیم، اما حتی کوچک ترین تجارت ها  هم می توانند خودشان تم را تغییر دهند.

وردپرس استقلال دارد. وردپرس به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند هر تغییری که می خواهند خودشان اجرا کنند. می توانند هر زمانی که خواستند به محتوا دسترسی داشته باشند بدون این که نیاز باشد با طراح وب سایت در ارتباط باشند.

پلاگین های وردپرس ویژگی های پیشرفته دارد. وردپرس صد ها پلاگین دارد که در صورت لزوم می تواند با وب سایت ترکیب شود تا کاربرد آن بیشتر شود. بعضی از موارد مورد علاقه مشتریان فرم های تماس، نمایش اسلاید، گالری عکس و وبلاگ ها هستند.

وردپرس از نظر هزینه به صرفه است. بیشتر ویژگی های محبوب این نرم نرم افزار رایگان هستند تا حتی برای تجارت های کوچک هم از نظر هزینه به صرفه باشد. همچنین وقتی نسخه جدید هم به روز رسانی می شود، وردپرس به کاربرانش در داشبورد اعلام می کند تا آن ها تنها با یک کلیک بتوانند نسخه خود را به روز رسانی کنند.

وردپرس از هرجایی می تواند به روز رسانی شود. وردپرس از هر مرورگری می تواند قابل دست رسی باشد. به همین دلیل کاربران می توانند محتوای سایت را از هر کامپیوتری به روز رسانی کنند. حتی با استفاده از اپلیکیشن وردپرس می توانند از طریق تلفن همراه هوشمندشان این کار را انجام دهند.

وردپرس با سازمان رشد می کند. هم زمان با رشد سازمان و گسترده شدن آن، وردپرس نیز گسترده می شود. به عنوان مثال، بعد از راه اندازی وب سایت، فرد ممکن است بخواهد یک وبلاگ، یک لینک فیسبوک یا توییتر و یا حتی نقشه گوگل یا تقویم به سایتش اضافه کند. این نرم افزار هر چیزی را که کاربر احتیاج داشتته باشد، به طور مجازی در اختیارش قرار می دهد.

وردپرس از چند کاربر پشتیبانی می کند. با استفاده تز وردپرس، بیش از یک نفر در سازمان می تواند محتوا را مدیریت کند. کاربر می تواند برای هر شخصی در سازمانش یک حساب کاربر باز کند و مشئولیت را بین چند نفر تقسیم کند.

وردپرس امن است. گرچه چند کاربر هم زمان می توانند به محتویات سایت دسترسی داشته باشند، اما کاربر اصلی می تواند محدودیت های مختلف برای هر کدام قائل شود.

وردپرس به شما اجازه وبلاگ نویسی می دهد. وردپرس از ابتدا به عنوان یک نرم افزار وبلاگ نویسی راه اندازی شد. پس اضافه کردن بلاگ به هر سایتی آسان است. بازدید کنندگان سایت ها می توانند پایین هر مطلب نظرات خود را بنویسند.

گوگل عاشق وردپرس است. گوگل به طور مرتب به دنبال مطالب و محتویات جدید می گردد. ساختار وردپرس و کد نویسی آن به صورتی است که توجه گوگل را به خود جلب می کند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.