مفید بود؟

طراحی سایت، ویژگی وب سایت های موفق، نحوه طراحی وب سایت های موفق

قدرت اینترنت در تغییر نظر مشتریان تأثیر خود را بر روی تمام تجارت ها چه کوچک و چه بزرگ گذاشته است. اندازه و مکان تجارت، در دنیای تجارت و اقتصاد امروز اصلاً مطرح نیست. شما میتوانید با استفاده از طراحی وب سایت درست، مشتریان بالقوه را بدون توجه به اینکه کجا هستند به خود جذب کنید. شما میتوانید اطمینان آن ها را گسترش داده، محصولات خود را تبلیغ و بدون ترک کردن دفتر کارتان، خودتان را در سطح جهان مطرح نمایید.

اینترنت یکی از قوی ترین ابزار های موجود در دنیا است که میتواند در مدت زمان کوتاه توجه وب گردان را به سمت شما بکشاند و با خلاقیت تجارت شما را از رقیبایتان متمایز کند. برای اینکه مطمئن شوید که طراحی وب سایتتان نه تنها اغوا کننده است که افراد را جذب کند، بلکه آن ها را نگه میدارد، نگاهی به لیست زیر بیاندازید. در زیر ده خصوصیت برتر طراحی یک وب سایت خوب لیست شده اند. با وجود این ویژگی ها که کاربر را تشویق به ماندن در سایت شما و فعالیت میکند، فروش خود را بیشتر کنید و تجارت خود را گسترش دهید. با توجه به این لیست حضور آنلاین خود را پر رنگ تر و مؤثر تر نمایید. این کار را با صفحه اصلی سایتتان شروع کنید.

محتوای منحصر به فرد و گیرا

مطمئن شوید که محتوای وب سایتتان جالب، مرتبط و مهم تر از همه منحصر به فرد است. بازنویسی نوشته هایی که کاربران قبلاً در سایت های دیگری دیده اند، نتیجه خاصی برای شما به ارمغان نمی آورد. برای موفق شدن، شما باید اطلاعات ارزشمند و آگاهی بخش ارائه دهید که از نظر کاربر ارزش زمان گذاشتن داشته باشد.

سازماندهی

صفحه اول یک وب سایت تجاری، معمولاً تنها شانس شما برای تأثیر گذاری است. با یک تیم حرفه ای کار کنید تا یک رابط کاربری (UI) مناسب داشته باشید.

اطلاعات تأیید شده و دقیق

از داده های طولانی و خسته کننده اجتناب کنید. بر روی اطلاعاتی تمرکز کنید که مورد استفاده کاربر باشد. سرنخ های کوچک اما آگاهی بخش بهتر از مطالب طولانی و آمار های بی معنی میباشند.

بهینه سازی موتورهای جستجو

هیچ چیز مانند محتوای ارزشمند که با کلمات کلیدی مناسب تقویت شده باشد، نمی تواند کاربر را جذب کند. در وبتو ما علاوه بر تولید محتوا همچنین بر روی متا تگ ها( تایتل، توضیحات، سر تیتر ها و سایر مسائل سئو کار میکنیم تا رتبه سایت شما به سرعت بالا برود.

به روز رسانی مرتب

اگر می خواهید کاربران گذری و موقت تبدیل به کاربران دائمی شوند، باید اطلاعات سایتتان را به طور مرتب به روز رسانی کنید تا پیدا کردن آن ها آسان و به اندازه کافی جذاب باشد تا کاربر را مدت بیشتری در سایت نگه دارد. میتوانید با در نظر گرفتن یک قسمت با عنوان جدیدترین ها و یا به روز رسانی شرکت، کاربر را به جدیدترین اطلاعات در مورد شرکت راهنمایی نمایید.

وبلاگ نویسی

یک وبلاگ خوب، شما را حرفه ای به نظر می رساند. مخصوصاً اگر وبلاگ شامل کامنت ها و نظرات جالب دیگر کاربران باشد.

پیمایش آسان

بدون توجه به اینکه چقدر وبلاگ شما و مقالاتتان جذاب و سرگرم کننده است، اگر کاربر در صفحات تو در تو گم شود، سریعاً وب سایتتان را ترک میکند. نباید بگذارید آن ها به دلیل سردرگمی سایت شما را ترک کنند. مطمئن شوید سایت شما به راحتی پیمایش میشود و کاربران را به حال خود رها نکنید.

مهار کردن خصوصیات

مطمئن شوید که مشتریان بالقوه شما، به صفحه مجازی ارتباط با ما دسترسی دارند. میتوانید با ارتباط مؤثر آن ها را به مشتریان و کاربران دائمی تبدیل کنید.

استفاده به موقع از موقعیت ها

بلافاصله به هر کاربری که با شما تماس میگیرد، جواب بدهید. به این ترتیب آن ها احساس میکنند برای شما مهم هستند. اگر نمی توانید به آن ها فوراً پاسخ بدهید، به آن ها بگویید که بر روی سؤال و یا در خواستشان مشغول کار هستید.

ایجاد امنیت با تکنولوژی های روز

هیچ چیزی مانند امنیت، یک مشتری بالقوه را به مشتری دائمی تبدیل نمی کند. یک طراحی قابل اعتماد، با داشتن آخرین تکنولوژی امنیتی به کاربر این اطمینان را میدهد که سایت امن است و تبادلات و اطلاعات کاربر محفوظ می ماند.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.