مقالات آموزشی

بررسی طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کوتاه ترین زمان

مفید بود؟

کسانی که در شهرهای بزرگ و مناطق پررفت و آمد زندگی می کنند با ترافیک شلوغ و کمبود فضای پارکینگ  مواجه هستند و اکثرا برای رهایی تر آن ترجیح میدهند از وسایل نقلیه عمومی یا تاکسی های آنلاین استفاده کنند. تقاضای زیاد برای اتومبیل سواری شخصی باعث می شود کارآفرینان فکر کنند که چگونه می توانند  به طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کمترین زمان بسازند و آن را با موفقیت در مناطق محلی یا حتی در سراسر کشور راه اندازی کنند.در واقع ، توسعه برنامه های مشابه اسنپ نه تنها برای کارآفرینان بلکه برای شرکت های حمل و نقل نیز یک اقدام معقول به نظر می رسد .

شرکت هایی که شناخته شده اند همیشه برای کسانی که اولین قدم های خود را برای موفقیت می برند ، الگویی خواهند بود. بنابراین اگر می خواهید برنامه ای مانند اسنپ ایجاد کنید ، درک رویکردهای شرکت در مورد فناوری و فرآیندهای تجاری مهم است. برای این منظور ، شما پیشنهاد می کنم که بخوانید تا بدانید که چگونه می توانید به طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کمترین زمان بپردازید و تجارت خود را رونق دهید.

چند ویژگی برتر که باید در طراحی اپلیکیشن تاکسی رانی خود داشته باشید

هنگامی که شما به طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ میپردازید باید ویژگی هایی که به کار میبرید بسیار دقت کنید،  اینکه مشتریان شما دوست دارند از برنامه شما استفاده کنند یا خیر ، بستگی به ویژگی هایی دارد که به برنامه رزرو تاکسی خود اضافه می کنید که در زیر 6مورد از ان را ذکر کرده ایم.

1.حق انتخاب دوطرفه

ویژگی حق انتخاب دوطرفه به شما امکان می دهد تا بتوانید  به مسافران امکان در خواست ماشین و انتخاب نوع آن را بدهید و همچنین رانندگان می توانند انتخاب کنند که کدام مسافر و مسیر را انتخاب کنند.

2.کوپن و اعمال تخفیفات ویژه

 

ویژگی کوپن به شما این امکان می دهد در حالی که آن را در رسانه های اجتماعی برای رویدادهای تبلیغاتی مختلف ارسال کنید ، تخفیف ویژه ای یا تخفیفی را به مشتریان خود ارائه دهید. جدا از بازاریابی ، این ویژگی برای افزایش فروش شما بسیار عالی است.

3.نقشه

بسیار مهم است که راننده و مسافر از محل یکدیگر در هنگام در خواست مطلع باشند. جدا از آن ، ویژگی نقشه به آنها امکان می دهد با ارائه پیمایش به مرحله ، به مقصد برسند.

4.یک لمس

ویژگی One Touch  کار با اپلیکیشن را برای  راننده و مسافر بسیار راحت تر میکند و حتی نیازی به ترک برنامه برای برقراری تماس و قرار دادن یکدیگر نیستند.

5.بررسی وضعیت

برنامه شما باید اطمینان حاصل کند که مسافران از رانندگان بی خطر و خوشحال هستند و اینکه رانندگان با مسافران رفتار بدی ندارند. به همین دلیل است که باید ویژگی بررسی را اضافه کنید تا مطمئن شوید کاربران برنامه شما می توانند یکدیگر را بررسی و رتبه بندی کنند.

6.اعلانهای فشار

ویژگی هشدار از طریق فشار ، امکان ارسال پیام به تمام کاربران برنامه شما را با تنها یک فشارامکان پذیر می کند. این بدان معنی است که مسافر وقتی راننده درخواست را می پذیرد ، اخطار می گیرد ، در همان نزدیکی است  و یا به محل رسیده است.

7.امکان امتیاز دهی و نظر سنجی

ویژگی امکان امتیاز دهی و نظر سنجی این امکان را مسافر میدهد که بتواند میزان رضایت خود از راننده و سفر را با شما در اختیار بگذارد و شمت نیز از عملکرد های راننده های خود با خبر شوید.

سخن پایانی

با استفاده از طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ در کمترین زمان ، می توانید تجارت تاکسی رانی خود را ارتقاء دهید و در آمدی دوبرابر را کسب کنید. در شرکت پدیده تجارت، تیم ماهر و با تجربه ما در زمینه طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلابن دراصفهان با در اختیار داشتن نمونه کارهای فراوان ، طراحی و توسعه اپلیکیشن دراصفهان را آسان می کند و تجربه سفر شما را به یاد ماندنی می کند. شما می توانید یک پشتیبانی بی عیب و نقص را از مهندسان متخصص ما دریافت کنید تا بتوانید تجارت خود را با موفقیت اداره کنید

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.