مقالات آموزشی

انجام طراحی کمپین تبلیغات آنلاین

آیا شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تمایلی به ایجاد یک کمپین بازاریابی آنلاین ندارید ؟ زیرا فکر می کنید خیلی وقت گیر یا گران است؟ هنگامی که شما برای اولین بار وارد دنیای بازاریابی دیجیتال می شوید با دو مورد از بزرگترین نگرانی های رایج هنگام ارزیابی گزینه ها مواجه میشوید ،مقرون به صرفه بودن و باز خورد بهترین نتایج  در کسب و کار آنلاینتان میباشد. به همین دلیل در این مقاله ، ما به تعدادی از بهترین استراتژی های طراحی کمپین تبلیغات آنلاین، هزینه های آنها و مزایای آنها برای تجارت شما می پردازیم.

درواقع طراحی کمپین تبلیغات آنلاین سازمان یافته و برنامه ریزی شده  از طریق انواع مختلفی از سایتهای هدفمند ، برای پیشرفت مشاغلتان کار سختی نیست ، نیازی به هزینه زیادی ندارد و می تواند ترافیک و فروش را سریعتر از بهینه سازی موتور جستجو (سئو) تولید کند. طراحی کمپین تبلیغات آنلاین دارای بخش های متحرک زیادی است که فعالیت آنها سبب میشود تا بتوانید کسب و کار آنلاین خود را توسعه دهید. هنگامی که کمپین خود را با تبلیغات ، اتوماسیون های الکترونیکی و قیف های فروش شروع کنید ، قادر خواهید بود به تجزیه و تحلیل ،تعیین اهداف ، بودجه و تنظیم فیس بوک و تبلیغات Google بپردازید و شاهد توسعه کسب و کار خود باشید.

طراحی کمپین تبلیغات آنلاین چیست؟

کمپین های تبلیغات آنلاین درواقع  تبلیغاتی آنلاین هستند که از طریق اینترنت برای شرکت یا محصول شما انجام می شود و به سمت مخاطبان خاصی از انتخاب شما هدف گرفته می شوند. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق آنلاین می تواند کسب و کار آنلاینتان را به جلو سوق دهد و بلافاصله منجر به افزایش فروش شما شود. لازم نیست متخصص باشید تا کمپین تبلیغاتی خود را طراحی و اجرا کنید ، فقط باید مراحل زیر را دنبال کنید و برای بهتر شدن تلاش کنید.

مراحل طراحی یک کمپین تبلیغاتی آنلاین:

1.اهداف خود را مشخص کنید

اولین قدم تصمیم گیری در مورد هدف نهایی کمپین شماست: هدف شما چیست؟ سعی کنید به مزایای سطح بالا برای شرکت یا سازمان خود فکر کنید ،در نهایت ، تصمیم گیری در مورد اهداف مهم برای کسب و کار آنلاینتان بر عهده شماست. هدف نهایی کمپین شما میتواند شامل موارد زیر باشد

افزایش آگاهی از برند و کسب و کار آنلاینتان

افزایش درک مشتری از کسب و کار آنلاینتان

افزایش فروش ،بهبود کیفیت فروش

2.استراتژی خود را بسازید

با تصمیم گیری که هدف نهایی کمپین شما چیست ، مرحله بعدی این است که با تفکر دقیق تر درباره چگونگی رسیدن به آنجا فکر کنید ، این کار به طور موثر استراتژی و رویکرد شما را تعریف می کند.نکته اصلی که شما هنگام ساختن استراتژی خود باید در نظر بگیرید روش هایی است که برای رسیدن به هدف کمپین خود از آنها استفاده خواهید کرد. روش ها تا حد زیادی توسط هدف نهایی تعیین می شوند .روش های انتخابی میتواند شامل موارد زیر باشد:

وبلاگ شما

سایر محتوای سایت

کانال های رسانه های اجتماعی

تبلیغات پرداخت شده / حمایت شده

کمپین های ایمیل

شما به یاد داشته باشید روش هایی را انتخاب کنید که به بهترین نحو بین شما و مخاطبی که می خواهید ارتباط برقرار کنند.

3.کمپین خود را مدیریت کنید

پس از تصمیم گیری در مورد هدف کمپین، چگونگی دستیابی به آن لازم است که به طورعملی در مورد مدیریت کمپین فکر کنید. این کار با نمایندگی وظیفه و مدیریت منابع آغاز می شود.برای شروع با این کار ، باید نوعی مستندات رسمی ایجاد کنید که توصیف کند چه وظایفی باید انجام شود چه موقع و توسط چه کسی انجام می شود. نمودارهای گانت یک روش عالی برای مدیریت پروژه ها از این طریق است ،که همه ی آنها به اهداف و همچنین منابعی که در دسترس شماست بستگی دارد. پس از اتمام ، شما باید به سندی برسید که اقدامات فردی را که برای رسیدن به اهداف باید انجام بیان کند که برای مرور هفتگی یا ماهانه پیشرفت ، و تنظیم فعالیت ها مطابق آن بسیارمفید است.

ما در مجموعه پدیده هستیم تا بهترین توصیه ها ، نکات و ترفندها را برای طراحی کمپین تبلیغات آنلاین به شما ارائه دهیم، با تیم متخصصین ما تماس بگیرید تا برای کسب مشتریان بیشتر،شناساندن برندتان و ارتقاء کسب و کارتان در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان با شما همراه شویم.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.