مقالات آموزشی

بیان چند اصطلاح طراحی وب سایت ۲

مفید بود؟

در این مقاله قصد داریم تا با معرفی اصطلاحات اولیه برای طراحی وب شما را بیشتر با روند و تعاریف موجود در زمینه طراحی صفحات آنلاین آشنا نماییم.

HTML: زبان اصلی برای کدنویسی طراحی وب سایت و قالب بندی سایت می باشد. در صورتی که طراح با HTML آشنایی نداشته باشد ممکن است طراحی بسیار اصولی و دقیقی نداشته باشد. اگر کدنویسی HTML برای یک سایت به خوبی و درستی انجام گیرد تاثیر بسیار مثبت و خوبی بر سئوی سایت خواهد داشت.

CSS: وسیله و ابزاری مناسب به منظور طراحی گرافیکی و جذاب تر صفحات وب سایت. استفاده از این ابزار ساده تر از کد نویسی HTML بوده و بسیار در زمان طراحی سایت صرفه جویی خواهد کرد. زیبایی های گرافیکی در یک وب سایت را بسیار راحت تر می توان در CSS به انجام رساندو

JavaScript: ابزاری که می توان از آن به عنوان جایگزین مناسبی برای فلش استفاده کرد. جاوا می تواند مشکلات مربوط به سئو برای سایت های فلش را از میان بردارد و موتورهای جستجو قادر به امتیاز دهی به آن می باشند.

سئو: بهینه سازی موتورهای جستجو یا Search Engine Optimization به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که توسط طراحان وب سایت و یا صاحبین وب به اجرا در می آید تا امتیاز سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل بالا رود. روند سئو می تواند بسیار پیچیده باشد و شامل بخش های بسیار زیادیست.  در رابطه با سئو مقالات زیادی وجود دارد که بخش های مختلف آن مانند سئوی محتوا، سئوی وب سایت، سئوی طراحی و بسیاری موارد دیگر مورد بررسی قرار داده شده است.

کلمات کلیدی: کلمات کلیدی به مجموعه کلماتی گفته می شود که مرتبط با موضوع اصلی محتوای یک سایت می باشند و در متن ذکر شده اند. استفاده درست از کلمات کلیدی در یک وب سایت به شدت می تواند به امتیاز وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند.

 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.