مقالات آموزشی

آشنایی با ۱۰ وب سایت برتر برای ارسال مقاله

مفید بود؟

در دنیای مدرن یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد، نوشتن به صورت آزاد یا فریلنسری و تولید محتوا برای وب سایت‌های مختلف است. اگر شما هم یک فریلنسر هستید، می‌توانید نوشته‌های خود را برای وب سایت‌های مشهوری که هم کیفیت بالایی دارند و هم منابع عالی، ارسال کنید تا پس از بررسی از سوی ویراستاران به صورت آنلاین منتشر شوند. مطمئن باشید با پیروی کردن از اصول اساسی این وب سایت‌ها و تنظیم مقالات و نوشته‌های خودتان بر اساس این اصول، خیلی راحت می‌توانید به جایگاه یک نویسنده معتبر دست پیدا کنید. البته این را یادتان باشد که کیفیت مقالاتی که می‌نویسید، اهمیت زیاد دارند و اگر ویراستاری بلد نیستید و یا از کیفیت نوشته خودتان مطمئن نیستید، حتما قبل از ارسال مقاله، از خدمات ویرایشی آنلاین کمک بگیرید.

ده وب سایت برتر برای مقاله

یکی از مهم‌ترین مزایای کار کردن با وب سایت‌های مشهوری مانند infobeat این است که شخص نویسنده مقاله به صورت مستقیم به عنوان نویسنده شناخته می‌شود و به این ترتیب شرکت‌هایی که به تخصص شما احتیاج دارند، می‌توانند برای پروژه‌های بعدی خود با شما تماس بگیرند. ایگور خولکین، بنیانگذار آژانسی که از نظر رتبه بندی سئو جایگاه بالایی دارد، می‌گوید که شرکت او مدام با نویسندگانی قرارداد می‌بندد که به بهترین وجه برای وب سایت‌های برتر مقاله و تولید محتوا، می‌نویسند. او معتقد است این کار باعث می‌شود شرکت او با نویسندگانی کار کند که قبلا نمونه کارهایشان را دیده و دیگر نیاز به سروکله زدن با نویسندگان تازه‌کار نیست. به این ترتیب شرکتش همیشه به روز و پیشرو باقی می‌ماند.

بازهم تاکید می‌کنیم اینکه شرکت‌های بزرگ بخواهند با شما کار کنند، بستگی به کیفیت کار شما دارد، چون هر نویسنده‌ای به عنوان بهترین تولیدکننده محتوا و نویسنده انتخاب نمی‌شود.

نکته خیلی مهمی که حتما باید موقع تولید محتوا برای وب سایت‌های مختلف به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید حتما به خاطر نوشته‌تان به شما دستمزد پرداخت شود. همه وب سایت‌ها برای محتواهایی که برایشان تولید می‌کنید به شما دستمزد نمی‌دهند و به همین دلیل نمی‌توانید درآمد خود را بر مبنای ارسال مقاله برای وب سایت‌ها قرار دهید. اما اگر به عنوان یک نویسنده موفق شناخته شوید، موقعیت شغلی و درآمدی که به دنبال آن بودید را به دست خواهید آورد، بنابراین باید گزینه‌های متعددی برای ارسال آثار خود داشته باشید. اگر برایتان این سوال پیش آمده است که برای کدام وب سایت مقاله بفرستیم، در ادامه ما برای شما لیستی از ده وب سایت برتر جهان برای انتشار مقاله را آماده کرده‌ایم تا با ارسال مقالات خود برای آنان، شانس خود را برای شناخته شدن به عنوان یک فریلنسر ماهر بالا ببرید.

1. سایت eHow

 

اگر می‌خواهید تولید محتوا برای وب سایت‌ها را به عنوان شغل خود بپذیرید، بهتر است سری به سایت ‌eHow بزنید. این سایت که یکی از پرکاربردترین و مشهورترین سایت‌ها برای تولید محتواست، به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از مقالاتی که می‌نویسید، برای نام خود به عنوان یک نویسنده اعتبار کسب کنید. نکته اصلی برای نوشتن برای سایت eHow این است که حتما از لحاظ دستور زبان مقالات بی‌نقصی بنویسید و روش استفاده از نقل‌قول‌ها هم صحیح و مطابق استانداردهای سایت باشد. اگر هم نگران این هستید که کسی شما را نمی‌شناسد، نگرانی‌تان بیهوده است، هر روز میلیون‌ها نفر از این سایت بازدید می‌کنند تا با نویسندگان و فریلنسرهای جدید آشنا شوند. سایت eHow یکی از بهترین سایت‌های برای یادگیری، نوشتن، و ویرایش تولید محتواست. به راحتی می‌توانید از طریق این سایت به پول و تجربه زیادی دست پیدا کنید.

2.  سایت EzineArticles

 

EzineArticles یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها برای ارسال تولید محتواست. واقعیت این است که شرکت‌های زیادی هستند که به دنبال یافتن نویسنده به سراغ این سایت می‌روند. صدها و بلکه هزاران محتوای باکیفیت با قابلیت جستجو در این سایت قرار دارد و نویسندگانی که همگی در کار خود متخصص و معتبر هستند. شرکت‌های جستجوگر تولید کننده محتوا برای وب سایت خود همیشه به دنبال محتواهای تازه و با کیفیت هستند، بنابراین بهترین کار این است که مقاله خود را که حتما چک کرده‌اید تا از نظر گرامری هیچ اشتباهی نداشته باشد، در سایت EzineArticle ثبت کنید تا با فرصت‌های تازه برای کسب درآمد بیشتر و بیشتر روبرو شوید.

3.  وب سایت ArticleCube

 

 

اگر به دنبال ارسال تولید محتوا برای وب سایت‌های برتر هستید، ArticleCube را از یاد نبرید. سایت محبوب و  ArticleCube در سال 2005 راه‌اندازی و خیلی زود به مکانی معتبر برای نویسندگان متخصص و تولیدکنندگان محتوای وب سایت تبدیل شد. این نویسندگان به راحتی می‌توانند مقالات و پست‌های تولید محتوای خود را برای این سایت که نوعی موتور جستجوی مبتنی بر مقاله و تولید محتواست، ارسال کنند تا در معرض دید کارفرماها قرار بگیرد. دسته‌بندی‌های این سایت شامل تجارت، فناوری، سرگرمی، غذا، خانه و بهداشت می‌شود و بیش از یک میلیون نویسنده دارد. در واقع سایت ArticleCube نوعی کتاب راهنمای معروف و معتبر است که به راحتی می‌توان با ارسال مقاله برای آن، برای خود بازاریابی و تبلیغ کرد.

4.  وب سایت Article Alley

 

 

آیا نگران نحوه ارسال تولید محتوا برای وب سایت‌هایی هستید که به موضوعات خاصی می‌پردازند؟ نگرانی شما بی‌مورد است، چون ما در این قسمت قصد داریم شما را با وب سایت Article Alley آشنا کنیم، سایتی که برای هر نوع تخصصی که شما بتوانید برای آن تولید محتوا کنید، طراحی شده است. خیلی راحت و به صورت آزاد مقالات باکیفیت بنویسید و آن را برای این سایت ارسال کنید.تقریباً برای همه دسته هایی که به طور منظم وارد عمل می‌شوند طراحی شده است. آزادانه مطالب با کیفیت بنویسید و آنها را ارسال کنید. با ارسال محتوا برای وب سایت  Article Alley شما هم در زمره 500 هزار نویسنده‌ای قرار می‌گیرید که در لیست نویسندگان این سایت قرار دارند و به این ترتیب می‌توانید مهارت و تخصص خود را به درآمد تبدیل کنید.

5. وب سایت HubPages

 

 

یکی دیگر از بهترین وب سایت‌ها برای ارسال مقاله، سایت HubPages است. اگر هدف اصلی شما به دست آوردن درآمد مالی است، می توانید با ارسال مقاله و تولید محتوا برای وب سایت HubPages شروع کنید. این سایت یک جامعه آزاد برای حضور نویسندگان، دانش‌پژوهان و محققان است و امکان به اشتراک گذاشتن متن، فیلم و عکس در آن مهیاست. ماهیانه حدود 43 میلیون نفر از این وب سایت بازدید کرده و در آن به جستجو می‌پردازند.

6.  وب سایت ArticleCity

 

 

اگر می‌خواهید از وب سایتی استفاده کنید که قدرت بازاریابی بالایی برای تبلیغ کارهای شما داشته باشد، از وب سایت ArticleCity غافل نشوید. شما به راحتی می‌توانید با تهیه و ارسال تولید محتوا برای وب سایت ArticleCity از پیشرفت خود به عنوان یک نویسنده مطمئن شوید. این سایت در کنار مقالاتی که در اختیار بازدید کنندگانش قرار می‌دهد، تبلیغات هم انجام می‌دهد و به این ترتیب شانس دیده شدن مقالات بالاتر می‌رود.

حدود 23 هزار نویسنده و 15 سال تجربه پشتیبان وب سایت ArticleCity است.

7. وب سایت Buzzle

 

 

وب سایت Buzzle بازدیدکننده‌های زیادی دارد و همین باعث می شود به محض ارسال تولید محتوا برای وب سایت، به عنوان یک نویسنده به سرعت جای خود را در بازار پیدا کنید. استفاده از وب سایت Buzzle رایگان است. این سایت 64 زیرمجموعه دارد که همگی دارای محتواهای جذاب بسیار باکیفیت با موضوعات متفاوت هستند. بسیاری از این پست‌ها و محتواهای آنلاین با عکس‌های جذاب همراه شده‌اند که باعث جلب توجه بیننده می‌شوند. وب سایت Buzzle یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای تحقیق و ارسال مقاله و تولید محتواست.

7.  وب سایت Examiner

 

 

اگر دوست دارید شناخته شوید و از نویسنده‌ای گمنام تبدیل به نویسنده‌ای معروف و معتبر شوید، کافی است نسبت به تولید محتوا برای وب سایت Examiner اقدام کنید. این وب سایت به شما اجازه لینک دادن می‌دهد و در نتیجه شما می‌توانید نسبت به بهینه‌سازی موتور جستجو و سئو مطمئن شوید. همچنین این سایت به شما اجازه ارسال پنج مقاله در ماه با دسترسی نامحدود می‌دهد.

وب سایت Examiner هم از نظر اخبار و هم از نظر اطلاعات عمومی چیزهای زیادی برای آموزش دارد. در واقع این سایت در ابتدا یک پلتفرم مبتنی بر اخبار بوده است که بعدتر با تغییر روش خود، به وب سایتی برای انتشار مقالات و تولید محتوا تبدیل شده است.

9.  وب سایت Bukisa

 

 

اگر نمی‌خواهید وقت خود را برای جستجوی کار هدر دهید، به سراغ Bukisa بروید و شروع به تولید تولید محتوا برای وب سایت کنید. این وب سایت یکی از مشهورترین وب سایت‌ها برای تولید محتواست. با ارسال مقالات خود برای این سایت، خیلی زود شرکت‌ها به سراغ شما می‌آیند و شما به درآمدی که هدف خود قرار داده بودید، دست پیدا می‌کنید.

سایت Bukisa در واقع پلتفرمی برای سبک زندگی و انتشار اخبار هر نوع اتفاقی است که در جامعه رخ می‌دهد.

10.  وب سایت EasyArticle

 

 

آخرین سایتی که ما در این مقاله قصد معرفی آن را داریم تا بتوانید از طریق تولید محتوا برای وب سایت پیشرفت کنید، سایت EasyArticle است که می‌توانید مقالات و محتوای خود را به صورت رایگان در آن به اشتراک بگذارید و عده‌ای را برای بازدید از آن دعوت کنید تا شهرت شما به عنوان نویسنده افزایش پیدا کند. 20 محل مناسب برای مقاله نویسی و به اشتراک گذاری مقاله به شما کمک می‌کند تا بتوانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید.

دسته بندی مطالب این سایت، شامل سفر، آموزش، تجارت و بسیاری موارد دیگر می‌شود تا بازدیدکنندگان بتوانند به بهترین گزینه‌های موردنیاز خود دسترسی پیدا کنند.

نتیجه ‎گیری

همه این وب سایت‌هایی که به شما معرفی کردیم، به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات خود را در مورد جدیدترین اتفاقات مربوط به دنیای محتوای آنلاین افزایش دهید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای هرکدام از این سایت‌های تولید محتوا انجام داده و ارسال کنید و نتیجه را مشاهده کنید. شاید دفعه اول کمی سخت باشد، ولی دفعات بعدی حتما می‌توانید با استانداردهای موجود در سایت هماهنگ شوید. بهترین کار این است که قبل از ارسال محتوای خود، قوانین سایت‌ها را مطالعه کنید و با آشنایی و اطلاع از آنها مقاله خود را بنویسید. اگر هم فکر می‌کنید وقت و حوصله چنین کاری را ندارید، به سراغ وب سایت‌هایی بروید که می‌توانند مقاله شما را ویرایش کنند و مطابق استاندارد تنظیم کنند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله  بیش از 100 نوع ایده تولید محتوا

را نیز مطالعه کنید تا در زمینه مقاله نویسی حرفی برای گفتن داشته باشید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.