مقالات آموزشی

چه مقدار زمانی لازم است طراحی وب سایت خود را اصلاح نمایید

مفید بود؟

طراحی وب سایت،اصلاح وب سایت،بهینه سازی سایت،تغییر طراحی وب سایت،طراح سایت،تجربه کاربر،میانجی های کمکی وب سایت

این موضوع بسیار اهمیت دارد که شما هر از گاهی طراحی وب سایت خود را به روز نمایید. با این حال، بسیاری از افراد با این مساله مشکل دارند که هر چند وقت یکبار باید این اصلاح انجام شود. اگر شما هم در این گروه قرار می گیرید، ما راه هایی را به شما ارائه می دهیم که پاسخ صحیح به این پرسش را بیابید. حتی اگر طراحی خود را به کلی تغییر ندهید، بهینه سازی وب سایت برای تغییر و تجربه بهتر کاربر از آن ایده مناسبی می باشد.

ابتدا باید در نظر داشته باشید که تغییرات کوچک مانند عوض کردن مکان نوار ابزار و یا تغییر رنگ زمینه نمی تواند به عنوان تغییر کلی طراحی وب سایت در نظر گرفته شود اما می تواند به عنوان بهینه سازی وب سایت دسته بندی شود که موجب ارتقای تجربه مخاطب می گردد.

کلیه عناصر در وب سایت شما می تواند از طریق یک تست ساده A/B بررسی شوند. این امر به شما این امکان می دهد تا مشاهده نمایید که میانجی های کمکی در وب سایت شما به چه شیوه ای عمل می کنند. هنگامی که چنین دانشی داشته باشید می توانید برای ارتقای میانجی های کمکی در وب سایت خود از تغییرات و اصلاحات طراحی استفاده نمایید.

در کنار میانجی های کمکی، تجربه کاربر از وب سایت شما حائز اهمیت می باشد. هنگامی که شما مشاهده نمایید که مخاطبین شما دیگر برای بازدید به وب سایت شما مراجعه نمی کنند، احتمالاً در این زمینه دچار مشکل شده اید. در چنین حالتی نیز باید طراحی وب سایت خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را بهبود بخشید یا طراحی آن را به کلی تغییر دهید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.