مفید بود؟

ازمانی که شرکت گوگل در سال 1998 تاسیس شد، بدون توقف در حال توسعه و رشد می باشد. همچنین با گذشت هر سال الگوریتم های جدیدی ارائه می دهد که باعث ارتقای تجربه جستجوی آنلاین می شود.

از زمانی که شرکت گوگل در سال 1998 تاسیس شد، بدون توقف در حال توسعه و رشد می باشد. همچنین با گذشت هر سال الگوریتم های جدیدی ارائه می دهد که باعث ارتقای تجربه جستجوی آنلاین می شود. اما برای شمایی که باید در جهت بهینه سازی موتورهای جستجو پیش بروید، ممکن است همگامی با این روش های جدید کمی دشوار شود و شما از جریان آن دور بمانید. در پایان سال 2014 برخی تمایلات سئو ارائه شده است که می تواند شما را در عرصه بهینه سازی موتورهای جستجو به پیش ببرد.

حقیقت و شخصیت می تواند شما را به جلو بی اندازد. آیا تصور می کنید که با استفاده از کلمات کلیدی بیش از اندازه قادر هستنید وب سایت خود را در 3 صدر 3 سایت برتر گوگل قرار دهید؟ دوباره فکر کنید. موتورهای جستجوی گوگل هر روز هوشمند تر می شوند و می تواند روش هایی که وب سایت ها با استفاده از آن قصد فریب موتور جستجو را دارند شناسایی کنند.  در اینجا بهتر است شما به گوگل ثابت کنید که وب سایت شما حاوی مطالبی است که می تواند برای مخاطبین مفید باشد و ارزش قرار گرفتن در صفحه های جستجوی این شرکت را دارد. محتوایی ارائه دهید که حقیقی، به روز و قابل اعتماد باشد. وب سایت خود را به صورت دائم و منظم به روز رسانی نمایید. از شبکه های اجتماعی در کنار وب سایت خود بهره برده و آن ها را به یکدیگر لینک نمایید.

صحبت از شبکه های اجتماعی به میان آمد. اگر شما در زمینه شبکه های اجتماعی تمرکز بیشتری داشته باشید به شدت می توانید از آن سود ببرید. شبکه های اجتماعی را در تجارت خود جدی بگیرید. در بسیاری شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید و در جهت رفع نیازهای مخاطبین خود حرکت کنید. به مخاطبین خود اجازه دهید تا در رابطه با شما و فعالیت هایتان اظهار نظر نمایند. این امر هم باعث می شود رابطه شما با مخاطبینتان بهبود یابد و هم از لحاظ سئو ارتقا پیدا کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.