مفید بود؟

طراحی سایت، گرافیک سایت، نحوه طراحی یک سایت جذاب، نحوه استفاده از تصاویر و گرافیک در سایت

چگونه یک وب سایت جذاب بسازیم؟ وب سایتی با رویکردی خلاقانه
این روزها اینترنت ابزارهای قابل توجهی برای طراحی وب سایت ها ارائه کرده است. با کمی تلاش خواهید توانست شاهکاری از تصاویر ویژه و افکت ها ارائه نمایید. شما میتوانید از قالب ها و افکت های بسیاری در وب سایتتان استفاده کنید. ظاهر وب سایت شما میتواند برای بازدیدکننده مطلوب و جذاب باشد. حداقل مزیت یک طراحی خوب وب سایت این است که موجب میشود که بازدیدکننده از میان تعداد بی شماری وب سایت، از سایت شما بازدید کند.
دستورالعمل هاى زیر را دنبال کنید. نکاتى که قطعاً به شما کمک میکند که یک وب سایت جذاب و حرفه اى داشته باشید.
-با گرافیک و تصاویر بازدیدکننده را جذب کنید
انسان ها موجوداتى بصرى هستند. تصاویر، بیش از هر چیز دیگری آن ها را جذب مىکنند. تلاش کنید از تصاویر و گرافیک به درستی و به جا در سایتتان استفاده کنید. بازدیدکننده بالقوه شما ممکن است تمایلى به خواندن محتوا نداشته باشد اما مطمئن باشید تصاویرى که در سایت دارید آنها را جذب مىکند. تصاویرى که پیام هایتان در آن ها به طرزى زیرکانه قید شده باشد. با این تصاویر بازدیدکننده را به بازدیدهاى دوباره تشویق کنید.

گرافیک و تصاویر متحرک موجب مىشود بازدیدکنندگان نسبت به بازدید از سایت شما کنجکاو شوند. از گرافیک و افکت ها متناسب با نیاز وب سایتتان بهره بگیرید. -در انتخاب طیف رنگى حرفه اى به دقت عمل کنید. وب سایت شما، نمایش دهنده تصاویر و معرفى کننده شرکت شماست. از این رو هر رویکردى که به کار بگیرید مى بایست حرفه اى و شفاف باشد. زمانى که تصمیم میگیرید از گرافیک و تصاویر بیشترى بهره بگیرید، به طیف رنگ هاى مورد استفاده توجه کنید.
گرچه به نظر میرسد که این کار آسانى باشد اما انتخاب رنگ هاى دقیق و مورد پسند تمامى کاربران مستلزم دانش و تحقیق است. رنگ هایى که باید جذاب و جالب باشد.
-از راهنماهاى گرافیکى استفاده کنید
مطمئن باشید که محتواى وب سایت شما با راهنماى گرافیکى جذاب تر خواهد بود. از علائم و شماره ها براى واضح تر و شفاف کردن محتوایتان استفاده کنید. ممکن است بازدیدکننده شما تمامى متن و محتواى مطالب را نخواند. او نیاز دارد تا با علائم و اعداد نکات مهم را سریع مرور کند.
کاربران به راحتى با این علائم و اعداد جذب مىشوند. این بار از دید بازدید کننده سایت خود را مجدداً بازبینى کنید و نقاط مورد پسند و نقاط ناخوشایند را تفکیک کنید.
جلوه هاى تصویرى بسیار خوشایند است اما سعى کنید از آنها در جاى مناسب و در بخش درست از محتوا استفاده کنید.
-از دیزاین و طراحى بیش از حد سایت خوددارى کنید.
در اینکه افکت هاى تصویرى، بازدیدکننده را جذب مىکند، شکى نیست. ولی ایجاد تعادل بین تصاویر و محتوا، ضروری میباشد.
-ساده باشید
سایت هاى متعددى هر روزه، به روز رسانى مىشوند ولى شما مى بایست وب سایت خود را به منظور رونمایى از یک شاهکار و غافلگیر کردن بازدیدکنندگانتان بروز کنید. خلاقیت و دسترسى ساده به سایت بسیار مهم است. از تصاویر گرافیکى استفاده کنید که بیان کننده هدف شما باشد، اینگونه در چشم مشتریان و بازدیدکنندگان جذاب خواهید بود.
 

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.