مقالات آموزشی

چند مانع اصلى در موفقیت سئوى شما

مفید بود؟

بهینه سازى موتورهاى جست و جو شامل مراحل مختلفى است.حتى اگر شما تلاش کنید در بهینه سازى سایتتان بهترین باشید، گاهى اوقات همه چیز برایتان بیهوده به نظر مى رسد. اشتباهاتى وجود دارد که به هنگام بهینه سازى موتورهاى جست و جو رخ مى دهد. اطمینان یابید که دقیقاً مى دانیز در فرآیند بهینه سازى چه اشتباهاتى به وجود مى آید. این مقاله درباره چند اشتباه مهم که مى بایست در زمان بهینه سازى از آن ها اجتناب کنید بحث خواهیم کرد

پنج مانع اصلى در موفقیت سئوى شما

بهینه سازى موتورهاى جست و جو شامل مراحل مختلفى است.حتى اگر شما تلاش کنید در بهینه سازى سایتتان بهترین باشید، گاهى اوقات همه چیز برایتان بیهوده به نظر مى رسد. اشتباهاتى وجود دارد که به هنگام بهینه سازى موتورهاى جست و جو رخ مى دهد.

اطمینان یابید که دقیقاً مى دانیز در فرآیند بهینه سازى چه اشتباهاتى به وجود مى آید.

این مقاله درباره چند اشتباه مهم که مى بایست در زمان بهینه سازى از آن ها اجتناب کنید بحث خواهیم کرد:

-پنهان کردن

پنهان سازى هنگامى است که شما صفحات طارحى شده براى موتورهاى جست و جو را جابجا و مجزا مى کنید و چیزى بسیار متفاوت براى کاربران واقعى ارائه مى کنید. اگر مى خواهید در فهرست بهترین بخش هاى موتورهاى جست و جو قرار بگیرید، از این کار اجتناب کنید.

کلوکینگ یا پنهان سازى در سال هاى اخیر بسیار اتفاق افتاده است ولى در حال حاضر موتورهاى جست و جو هوشمندانه عمل مى کنند و صفحات جابجا شده را و نیز سایر فرمت ها و اشکالات سئو را تشخیص مى دهند. تلاش کنید تا جایى که برایتان ممکن است این کار را نکنید.

-تضمین سئو از سوى کارشناسان !!!

شرکت هایى هستند که رتبه یک در گوگل و یا سایر موتورهاى جست و جو را تضمین میکنند.

بدانید هیچ شرکتى نمى تواند این رتبه بندى را تضمین کند. حتى بهترین صفحات جست و جو اعلام کرده اند که با هیچ یک از شرکت هاى فعال در زمینه سئو همکارى ندارند . بنابراین تکیه و اعتماد بر این شرکت ها یک اشتباه بزرگ است.

-ثبت اتوماتیک سایت

نیاز نیست که شما هر ماه سایت خود را در موتورهاى جست و جو معرفى و ثبت کنید.سایت خود را براى یکبار ثبت کنید و چند هفته براى ایندکس شدن آن منتظر بمانید. البته گاهى این انتظار ماه ها طول مى کشد تا در فهرست نتایج جست و جوى موتورهاى جست و جو قرار بگیریز و این موضوع به کارکرد سئوى شما و نیز دقت عمل وب سایتتان بستگى دارد.

از ثبت وب سایتتان در هر هفته یا ماه خوددارى کنید. این کار موجب آسیب دیدن تصاویر وب سایتتان مى شود.

برخى از نرم افزارهایى که بصورت اتوماتیک و خودکار ، وب سایتشان را بطور هفتگى یا ماهیانه در موتورهاى جست و جو ثبت میکند استفاده مى کنند.

مراقب باشید با این کار موتورهاى جیت و جو شما را جریمه خواهند کرد.

-عجله نکنید. با شتاب خود را حذف مى کنید

بهینه سازى موتورهاى جست و جو مستلزم صبر و شکیبایى است. سئو یک فرآینده مداوم و مستمر است.شما نمى توانید در دو روز یا دو هفته به بک رتبه خوب دست پیدا کنید .

براى دستیابى به رتبه خوب در صفحات موتورهاى جست و جو مى بایست به اندازه کافى پشتکار داشت.

تکرار مى کنم فریب شرکت هایى که سئو را براى شما تضمین مى کنند نخورید.

گاهى این شرکت ها فقط و فقط پول شما را هدف قرار داده اند. وقت خود را صرف یافتن اینگونه ضمانت ها نکنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.