مقالات آموزشی

روش ساخت و راه اندازی اکانت گوگل ادوردز

مفید بود؟

مراحل راه اندازی اکانت گوگل ادوردز

 در گوگل ادوردز ثبت نام کنید

لازمه استفاده از اکانت گوگل ادوردز داشتن اکانتی در این سایت می باشد. برای ساخت اکانت وارد سایت گوگل ادوردز شوید (امروزه این سایت با نام گوگل ادز) شناخته می شود. وارد سایت گوگل ادز به آدرس ads.google.com/home شوید. با وارد شدن به این سایت صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

 

برای ساخت اکانت بر روی لینک start now در تصویر بالا کلیک نمایید. توجه داشته باشید که اگر اکانت جیمیل دارید نیازی به ساخت اکانت جدید ندارید و از آن می توانید استفاده نمایید اما اگر اکانت جیمیل ندارید می بایست یک اکانت برای استفاده از گوگل ادوردز بسازید. بنابراین اگر اکانت ندارید برای شروع بر روی لینک start now کلیک نمایید.

توجه: برای استفاده از گوگل ادوردز می بایست از vpn استفاده نمایید. چنانچه از vpn استفاده ننمایید بعد از کلیک بر روی دکمه start now خطای 403 دریافت خواهید کرد.

بعد از کلیک بر روی دکمه start now اگر در اکانت جیمیل خود لاگین نباشید صفحه ی زیر را برای شما نمایش می دهد تا اطلاعات مرتبط با اکانت خود را وارد نمایید.

 

2- تایید اطلاعات اکانت گوگل ادوردز

چنانچه در طول مرحله یک تصمیم گرفتید که اکانت های جیمیل موجود خود برای ساخت اکانت گوگل ادوردز استفاده نمایید لازم نیست این مرحله را دنبال نمایید اما اگر برای ساخت اکانت گوگل ادوردز خود تصمیم به ساخت اکانت جیمیل جدیدی نمودید لازم است که اکانت خود را تایید نمایید.

بعد از verifying اکانت خود با گوگل، قادر خواهید بود با یوزرنیم و پسورد خود وارد آن اکانت شوید.

اولین کمپین خود را بسازید

وقتی وارد اکانت Google AdWords خود شوید، سیستم به صورت اتوماتیک از شما می خواهد تا اولین کمپین خود را بسازید.

در این مرحله لازم است تا اطلاعات مرتبط برای ساخت اولین کمپین خود را وارد نمایید. اطلاعاتی که باید در این قسمت وارد نمایید شامل نام، زبان، موقعیت، بودجه و… می باشد. در تصویر زیر می توانید نمونه ای از داده های تکمیل شده را در این بخش مشاهده نمایید.

 

برای ساخت حرفه ای کمپین باید به برخی از نکات توجه نمایید که بحث آن کمی فراتر از این مقاله می باشد برای مطالعه در این خصوص مقاله زیر مورد مطالعه قرار دهید.

نحوه راه اندازی کمپین در گوگل ادوردز

 تنظیم اطلاعات صورت حساب و منطقه زمانی

  •  نام کشور مورد نظر خود را از فیلد مورد نظر انتخاب نمایید.
  • نوع اکانت خود را مشخص نمایید (فردی یا تجاری) و به تکمیل کردن اطلاعات فرم خود ادامه دهید.
  • اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد نمایید.
  • در این قسمت می توانید اطلاعات منطقه زمانی خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید منطقه زمانی و نوع ارزی را که انتخاب می نمایید قابل تغییر نمی باشد.

زمانیکه اطلاعات را به صورت کامل وارد نمودید بر روی دکمه Save and continue کلیک نمایید. توجه داشته باشید نرخ هزینه برای کلمات مختلف متفاوت می باشد از کلماتی که هزینه کمتر دارند استفاده نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.