مفید بود؟

بسیاری از افراد بنا به دلایل متفاوت و گوناگونی دوست ندارند که بیرون از منزل فعالیت کنند. به ‌هر حال اگر شغلی پیدا شود که ما بتوانیم آن را در محیط خانه انجام دهیم، کارمان بسیار راحت‌تر می‌شود. محتوا نویسی در منزل یکی از این دسته از شغل ‌هایی است که می‌تواند در خانه و با ابزار های بسیار ساده انجام شود. برای شروع این کار در مرحله اولیه به ‌مهارت نیاز دارید تا بتوانید در ادامه از مهارت خود بهره ببرید و به محتوا نویسی بپردازید.

استخدام محتوا نویس چگونه است؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که استخدام محتوا نویس چگونه است؟ به ‌هر حال این سوال، سوالی نسبتاً مهم است. فردی که تلاش می‌کند تا مهارت محتوا نویسی را فرابگیرد می‌خواهد بداند که بعد از این ‌که این مهارت را به‌ طور کامل فرا گرفت، چگونه می‌تواند از آن درآمد داشته باشد.

 سایت‌ های محتوا نویسی

اگر هدف شما از یاد گرفتن مهارت محتوا نویسی کارکردن در منزل می‌باشد، باید در رابطه با دورکاری در این زمینه تحقیق بیشتری نمایید. شما باید به سراغ سایت‌ هایی بروید که دنبال نویسنده دور کار می‌باشند. و یا از طرف دیگر می‌توانید به سراغ سایت‌ های محتوا نویسی بروید و به‌ صورت مستقیم در این سایت‌ ها مشغول به کار شوید.

 

 

به هر حال برای محتوا نویسی در منزل شما به ابزار های گوناگونی نیاز دارید. اگر این ابزار ها را در خانه داشته باشید، راحت‌تر می‌توانید کار محتوا نویسی در منزل را انجام دهید و در این زمینه موفق‌تر خواهید بود. اگر کنجکاو هستید تا این ابزار ها را بشناسید ما را همراهی کنید.

بررسی ابزار های لازم برای محتوا نویسی در منزل

توجه کنید که شما برای محتوا نویسی در منزل بیشتر از همه چیز به ‌مهارت نیاز دارید. اما ابزار هایی نیز در این زمینه وجود دارند که می‌توانند کار شما را راحت‌تر کند. این ابزار ها مورد نیاز هستند تا بتوانند شما را به یک نویسنده موفق و پرتلاش تبدیل کنند. بیایید با یکدیگر این ابزار ها را بررسی کنیم.

نظم 

مورد اولی که می‌تواند در دسته ابزار های محتوا نویسی در منزل قرار بگیرد نظم می‌باشد. هنگامی‌ که شما تصمیم می‌گیرید تا به صورت شخصی در منزل فعالیت کنید، باید زمان ‌بندی خوبی داشته باشید. درست است که با کار کردن در منزل شما مدیریت وقت خودتان را به ‌طور کامل در اختیار خودتان دارید و می‌توانید هر وقت که خواستید کار کنید؛ اما به این ‌موضوع توجه داشته باشید که به‌ هر حال شما برای کار کردن نیاز به برنامه‌ریزی و صرف وقت دارید.

محتوا نویسی در منزل

سعی کنید طوری برنامه‌ریزی کنید تا به‌صورت منظم و همیشگی به تولید محتوا بپردازید. این کار باعث می‌شود تا شما به ‌صورت سالم‌تر فعالیت کنید‌. سعی کنید که به‌ صورت روزانه محتوا تولید کنید و حجم بسیار زیادی از محتوا ها را تنها در یک روز به دست مشتری نرسانید. این‌ موضوع باعث می‌شود تا هم کیفیت محتوای شما تا حد بسیار زیادی پایین بیاید؛ و هم به ‌شدت خسته شوید. پس اگر می‌خواهید شغل خود یعنی محتوا نویسی در منزل را نگه دارید؛ حتما به نظم دقت زیادی داشته باشید.

رایانه شخصی 

دومین ابزار محتوا نویسی در منزل رایانه شخصی می‌باشد. شما برای این‌ که بتوانید از ابزار های گوناگون محتوا  نویسی بهره ببرید و به ‌صورت درست و اصولی به تولید محتوا بپردازید؛ نیاز به یک رایانه شخصی دارید. البته در مراحل حرفه‌ای‌تر شما می‌توانید حتی با تلفن ‌همراه نیز به تولید محتوا بپردازید. اما برای تولید محتوا های حرفه‌ای‌تر و مناسب‌تر، داشتن یک رایانه شخصی سرحال بسیار مهم می‌باشد.

به تولید محتوا بپردازید‌

توجه کنید که در رایانه شخصی شما  به نزم افزار های بسیار شگفت‌انگیز نیاز ندارید. تنها ابزار مورد نیاز و حیاتی برای شما نرم‌افزار های مایکروسافت یعنی (ورد، پاورپوینت، اکسل) می‌باشد. پس سعی کنید که از آپدیت های اخیر این نرم ‌افزار ها بهره ببرید تا بتوانید در قالب ‌های درست به تولید محتوا بپردازید‌.

 

 

البته استفاده از ابزار های گوناگون دیگری نیز ممکن است که برای شما حیاتی و ضروری باشد. این دیگر به سلیقه شخصی شما و کاری که انجام می‌دهید بستگی دارد. ممکن است که کارفرمایان از شما بخواهند که از قالب های گوناگونی را در تولید محتوا استفاده کنید. برای این ‌که بتوانید این کار را انجام دهید، نیاز به ابزار های خاصی دارید تا بتوانید با استفاده از آن ابزار ها دستور کارفرمای خودتان را اجرا کنید.

 اینترنت پر سرعت 

شما برای تولید محتوا باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. پس از دیگر ابزار های محتوا نویسی در منزل اینترنت پر سرعت می‌باشد‌. شما باید از طریق اینترنت به منابع دسترسی داشته باشید و از طریق اینترنت محتوا های تولید شده خود را آپلود کنید و آن را به دست کارفرما برسانید.

سعی کنید که از یک اینترنت ثابت بهره ببرید تا از به وجود آمدن مشکلات گوناگون در این زمینه جلوگیری نمایید. اینترنت‌ های ثابت معمولاً باکیفیت‌تر می‌باشند، به شرطی که شما از یک شرکت خدمات‌ دهنده مناسب بهره ببرید. به‌هرحال نکته مهم در این زمینه این است که برای راحت‌تر شدن روند کار، شما حتما نیاز دارید تا به اینترنت پرسرعت و مناسب دسترسی داشته باشید تا بتوانید با فضای بیرون ارتباط بگیرید.

یک دفترچه یادداشت 

شاید گفتن این نکته کمی مسخره به ‌نظر برسد؛ اما برای محتوا نویسی در منزل داشتن یک دفترچه یادداشت بسیار ضروری می‌باشد. این شمایید که انتخاب می‌کنید چه چیزی را در دفترچه یادداشت خودتان بنویسید.

اما اگر می‌خواهید برنامه‌ریزی داشته باشید، پیشرفت کنید، از میزان دستمزد خود آگاهی داشته باشید، به ‌صورت  درست و اصولی تولید محتوا کنید، و… باید حتما یک دفترچه داشته باشید. به ‌عنوان یک فرد محقق شما نیاز دارید که هر چیزی را که می‌بینید و می‌شنوید را یادداشت کنید. شاید با خواندن این جمله بگویید من که محقق نیستم‌! خیر، این‌ موضوع اصلا درست نیست.

محتوا های باکیفیت

تا زمانی ‌که شما در سایت‌ های مرجع گوناگون به ‌دنبال محتوا های باکیفیت می‌گردید، و از این سایت‌ ها به‌ عنوان منابع تولید محتوای خودتان بهره می‌برید؛ به‌ عنوان محقق شناخته خواهید شد. یک محقق کارش جستجو به ‌دنبال اطلاعات می‌باشد.

شما نیز دقیقاً همین کار را می‌کنید. پس اگر می‌خواهید در کار خودتان موفق‌تر باشید؛ سعی کنید که حتما نکاتی که به نظرتان مهم می‌باشد را یادداشت کنید. این نکات می‌توانند در شرایط خاص سخت به کمک شما بیایند و باعث شوند که شما بدون نیاز به جستجوی زیاد در سریع‌ترین زمان ممکن یک راه‌ حل داشته باشید.


و در آخر، معرفی سایت محتوا نویسی

در انتهای محتوا بهتر است که برای شما کمی در رابطه با یکی از سایت ‌های تولید کننده محتوا صحبت کنیم. اگر به نظر خود آماده هستید تا شغل محتوا نویسی در منزل را شروع کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این پاراگراف را تا انتها بخوانید.

 

شاید گشتن به ‌دنبال کار به‌ صورت شخصی کمی سخت و طاقت‌فرسا باشد‌. این ‌که ما هر روز آگهی‌ های مختلفی را بگردیم و چیزی عایدمان نشود، می‌تواند استرس و فشار روحی و روانی زیادی را برای ما به ‌همراه داشته باشد. ما در این زمینه برای شما یک راه‌حل داریم. برای محتوا نویسی در منزل، شما می‌توانید به سراغ سایت ‌های تولید کننده محتوا بروید.

نحوه استخدام

بعد از پر کردن فرم در این سایت‌ ها از شما آزمون ‌هایی گرفته می‌شود. این آزمون ‌ها برای تعیین سطح مهارت شما مشخص ‌شده اند. توجه کنید که این آزمون ‌ها، آزمون ‌های نسبتاً راحتی هستند. پس قبول شدن در آن ‌ها نیز اصلا کار سختی نیست.

در قدم بعدی می‌توانید مشغول به کار شوید و به ‌عنوان یک محتوا نویس در منزل شروع به کار کنید. سایت رایا مارکتینگ یکی از آن دسته از سایت‌ های متخصصی می‌باشد که به جذب نیرو می‌پردازد. پس اگر شما به‌ دنبال محتوا نویسی در منزل هستید، حتما سری به این سایت بزنید و صفحه استخدام غیرحضوری این سایت را بخوانید تا بتوانید بیشتر در رابطه با نحوه استخدام این سایت اطلاعات کسب کنید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.