مفید بود؟

اگر بخواهیم مثالی ساده از برند سازی برایتان بزنیم، می توانیم چند کیف فروشی برتر دنیا را در این صنعت به عنوان مثالی موفق معرفی کنیم. پیدا کردن ایده اسم برند کیف تاثیر بالایی در موفقیت و همچنین شناخت بیشتر کسب و کار شما دارد. اگر دوست دارید که با باید ها و نباید های انتخاب اسم برند برای کسب و کار خود آشنا شوید، تا پایان همراه ما باشید.

برند به چه معناست؟

حتما با معنای برند آشنا هستید، برند نامی است که برای کسب و کار انتخاب می شود تا با آن شناخته شود. در بسیاری از جوامع انتخاب نام برند بسیار حساس و زمان بر است. زیرا نام هر برند باید نمایش کاملی از ویژگی ها، کالا یا خدمات و همچنین معرف برند باشد.

در کسب و کار هایی مانند تولید و یا فروش کیف، ایده اسم برند کیف باید به گونه ای دقیق و حساب شده باشد که در ذهن مشتری به خوبی هک شود و تمام جوانب محصول را نیز در بر بگیرد. صاحبان صنایع برای معرفی هرچه بهتر کسب و کار خود، سعی دارند با صاحب نظران و همچنین افرادی که در این حیطه حرفه ای هستند، مشورت کنند تا اسمی در خور و همچنین ماندگار برای کسب و کار خود برگزینند.

شاید این تصور در ذهن شما شکل گرفته است که برند فقط انتخاب یک نام است. اما لازم است بدانید که برند مجموعه ای از شنیده ها، تجارب، خاطراتی که در ذهن افراد باقی مانده است، جنبه های مختلف کسب و کار و همچنین روایات است. حتی می توان گفت که موقعیت مکانی یک کسب و کار نیز در انتخاب نام برند بسیار تاثیر گذار است. پس اگر در فکر راه اندازی کسب و کاری موفق و یا فروشگاهی زیبا برای فروش کیف هستید، برای پیدا کردن بهترین ایده اسم برند کیف با ما تا انتها همراه باشید.

برند های در چند بخش اصلی تقسیم بندی می شوند؟

به طور کلی در بازار های اقتصادی و رقابتی، برند ها در 4 دسته اصلی تقسیم بندی می شوند و این 4 دسته عبارتند از:

 1. برند هایی که به صورت انفرادی و برای محصولی خاص، با ویژگی های مختص به خود ایجاد می شوند.
 2. برند هایی که برای یک دسته مشخص از محصولات خود نامی ویژه انتخاب می کنند و به اصطلاح آن دسته از محصولات را در یک خانواده در نظر می گیرند.
 3. برند هایی که برای یک شرکت انتخاب می شوند و به دنبال آن تمام محصولات شرکت نیز با همان نام شناخته می شوند.
 4. برند هایی که علاوه بر نام مشخص برای شرکت، هر محصول و یا دسته ای از محصولات نیز نام مشخصی برای خود دارند.

انتخاب از میان این دسته بندی ها بستگی به نیاز و همچنین موقعیت شرکت دارد. اکنون که شما تصمیم به انتخاب نامی زیبا برای شرکت خود، با توجه به ایده اسم برند کیف دارید، بهتر است اول نیاز کمپانی و یا فروشگاه را در نظر بگیرید و سپس از میان انواع برند ها، بهترین گزینه را برای تولیدی و یا فروشگاه خود انتخاب نمایید.

برند خوب چه خصوصیاتی دارد؟

اکنون که با مفهوم برند آشنا شدید و دانستید که انتخاب نام برند چه میزان در موفقیت کسب و کار تاثیر گذار است، بهتر است با ویژگی های برند خوب نیز آشنا شوید تا راه رسیدن به موفقیت برایتان هموار تر شود.

از مهم ترین ویژگی های برند خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • برند خوب نامی کوتاه، جذاب، با تلفظ آسان و جذاب است.
 • برند باید به خوبی نشان دهنده کسب و کار و همچنین کیفیت، منافع و آینده کسب و کار باشد.
 • برند جذاب می تواند تبلیغی کوتاه و بدون هزینه برای کسب و کار باشد.
 • برند باید امکان ثبت داشته باشد تا در هنگام ثبت شرکت نیازی به تغییر آن نباشد.
 • برند خوب حالتی طبیعی و خودمانی دارد و ترکیبی از کلمات واضح و زیبا است.
 • صدایی که در هنگام ادای برند می شنوید باید زیبا و دلنشین باشد.
 • در انتخاب برند خوب هیچ گاه از دیگر برند های تقلید نکنید و نامی یونیک انتخاب کنید.
 • تلفظ برند خوب فقط به یک صورت است و نمی توانید در تلفظ آن تغییری ایجاد کنید.
 • در انتخاب برند نباید هیچ گونه توهین و یا کنایه جای داشته باشد.
 • تصویری که برند در ذهن می گذارد باید جذاب و ماندگار باشد.
 • برند خوب هیچگاه کهنه نمی شود.

اکنون که دانستید برند خوب چه ویژگی هایی دارد، با ما همراه باشید تا چند ایده اسم برند کیف را در اختیار شما قرار دهیم تا فروشگاه و تولیدی کیف و کفش خود را ماندگار کنید.

فرایند تبدیل ایده اسم برند کیف تا تبدیل شدن به واقعیت

اگر به دنبال ایده ای ناب از بین تمامی ایده های ارائه شده برای برند خود هستید، بهتر است ابتدا مراحل تبدیل ایده اسم برند کیف خود را تا ثبت نهایی بدانید و سپس بهترین گزینه را انتخاب کنید. در قدم اول اهداف برند و شرکت خود را انتخاب کنید. این امر به شما کمک می کند که درک کاملی از چهار چوب شرکت و همچنین برند خود داشته باشید.

چند ایده اصلی را به عنوان نام برند برگزینید. برای این کار می توانید از هیئت مدیره، کارکنان، تیم پشتیبانی و یا حتی مشتریان خود نظر سنجی کنید. اکنون تمامی ایده ها را بر اساس هدف و همچنین ملاحظات بازاریابی بررسی کنید. در رابطه با ریشه کلمه و دیگر معانی آن جستجو کنید تا بتوانید همه جوانب نام برند خود را بسنجید.

از مشتری و مخاطب خود اطلاعات کاملی جمع آوری کنید. این نکته می تواند به شما کمک کند که ایده اسم برند کیف را بر طبق نظر و سلیقه مشتری انتخاب کنید و در نتیجه در نظر و یاد مشتری ماندگار شوید. اکنون می توانید به بهترین شکل، برترین نام را برای کمپانی و یا فروشگاه خود انتخاب کنید.

در ادامه چند برند معروف را به عنوان ایده اسم برند کیف به شما معرفی خواهیم نمود تا تصمیم گیری برایتان آسان شود.

چند کمپانی معروف برای ایده اسم برند کیف

شاید بررسی برترین برند های کیف به شما کمک کند که نامی در خور برای کسب و کار خود انتخاب کنید و قدم اول شروع کسب و کار را محکم و حساب شده بر دارید. از برترین برند های کیف در دنیا، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • Chanel
 • Gucci
 • Celine
 • Louis Vuitton
 • Saint Laurent
 • Chloe

تمامی برند های فوق توانسته اند به خوبی در ذهن مشتری خود ماندگار شوند و همین امر به کمپانی ها کمک کرد که مسیر موفقیت را بسیار راحت تر طی کنند.

کلام آخر

اکنون که با تعریف برند و اهمیت این موضوع در موفقیت کسب و کار ها به خوبی آشنا شدید، زمان آن فرا رسیده که ایده اسم برند کیف خود را بر طبق قواعدی که اشاره کردیم و همچنین نیاز های جامعه انتخاب نمایید و کسب و کار موفقی را شروع کنید. اگر در این مسیر هر گونه سوال و یا مشکلی داشتید، کافیست با ما در ارتباط باشید تا شما را در چگونگی انجام این مهم و همچنین انتخاب بهترین نام برای برند یاری کنیم.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.