مقالات آموزشی

نکات مهم برای استفاده ازسایت‌ تبلیغات رایگان و نکات تخصصی آن

مفید بود؟

امروزه با به وجود آمدن اینترنت و پیشرفت سریع آن، رشد چشمگیری در وسیله‌های ارتباطی و فناوری در ارتباطات و همچنین تکنولوژی روز دنیا را مشاهده می‌کنیم. در گذشته مردم برای خرید و یا جستجوی خدمتی باید در روزنامه‌ها و یا مجلات هفتگی به دنبال کالا و یا محصول مورد نیاز خود بودند و با هدر رفت وقت روبرو می‌شدند و گاهی نیز با جستجوی زیاد باز هم موفق به رسیدن خواسته خود نمی‌شدند.

در‌بخش کسب و کار نیز رونق در این حیطه به چشم نمی خورد و صاحبان کسب و کار برای معرفی محصولات خود با مشکلات زیادی  برخورد بودند. اما امروزه با پیشرفت در دنیای اینترنت و تاسیس سایت‌های مختلف تبلیغاتی و رایج شدن انواع تبلیغات آنلاین مانند تبلیغ در گوگل، تبلیغ در اینستاگرام و … این مشکلات برطرف شد. برای آشنایی با این سایت‌های تبلیغاتی لیست سایت های تبلیغاتی رایگان را در این مقاله ارائه خواهیم داد. 

 

آشنایی با لیست سایت های تبلیغاتی رایگان:

مردم با مراجعه به سایت تبلیغات رایگان در اینترنت و در واقع سایت تبلیغاتی رایگان جدید با یک کلیک ساده می‌توانند در جستجوی هر موضوعی که مد نظر دارند به راحتی جستجو کرده و به اطلاعات کامل آن دسترسی داشته باشند.

صاحبان کسب و کار نیز با تبلیغات گوناگون در اینترنت و مراجعه به سایت‌های تبلیغاتی رایگان پربازدید و سایتهای تبلیغاتی پربیننده و ثبت آگهی تبلیغاتی خود می‌توانند محصولات و خدمات خود را به افراد معرفی کنند و این کار باعث شده است تا انگیزه بیشتر و همچنین رشد در رونق و کسب سود حاصل از فروش بالا داشته باشند و در کسب و کار خود پیشرفت کنند.

در همین راستا تعداد سایت‌های تبلیغاتی رایگان و لیست سایت های تبلیغاتی رایگان بسیار زیاد است. این سایت‌های تبلیغاتی، مورد توجه تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار قرار گرفت. چرا که خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌دهند و تبلیغات را به صورت گسترده‌ای انجام می‌دهند.

چند نمونه سایت تبلیغاتی ایرانی

 سایت‌هایی مانند سایت آگهی رایگان ایران گوگل و همچنین سایت تبلیغاتی ایستگاه و سایت آگهی رایگان همشهری نمونه‌ای از لیست سایت های تبلیغاتی رایگان و سایت‌های تبلیغاتی رایگان فعال در ایران هستند و همچنین سایت‌های تبلیغاتی رایگان 100.

ما به کسانی که قصد دارند در کسب و کار خود پیشرفت بیشتری داشته باشند و یا تصمیم به شروع یک کار جدید دارند سایت‌های تبلیغاتی را در قالب، لیست سایت های تبلیغاتی رایگان پیشنهاد می‌دهیم چرا که تعداد مخاطب بالای این سایت‌ها به جذب مخاطب و مشتری بالقوه کمک شایانی خواهد داشت.

 البته باید خاطر نشان کرد که به علت تعداد بالای لیست سایت های تبلیغاتی رایگان باید دقت در انتخاب یک سایت معتبر با بازدهی بالا داشت و برای تبلیغات از هر سایتی استفاده نکرد. سایت‌های تبلیغاتی معتبر با کیفیت بالا در لیست سایت های تبلیغاتی رایگان هستند و باید دارای بازدهی و استانداردهای یک سایت تبلیغاتی باشد.

رایامارکتینگ را می‌توان به عنوان یک سایت برتر و با بازدهی بالا در زمینه تبلیغات و همچنین کیفیت و ارائه خدمات معرفی کرد. این سایت با افراد مجرب، هزینه تبلیغات در اینستاگرام و هزینه تبلیغات در گوگل مقرون به صرفه در میان مخاطبان از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

 

نکات مهم برای استفاده ازسایت‌ تبلیغات بر اساس لیست سایت های تبلیغاتی رایگان:

1. ثبت نام و حق عضویت در سایت‌های تبلیغات رایگان به صورت رایگان امکان پذیر است و برای استفاده از خدمات این سایت‌ها ثبت کرده و عضویت در سایت را انجام دهید

2. معرفی و گذاشتن لینک و ایمیل در سایت که مخاطب با انتخاب آن به سایت شما راهنمایی شود و راه ارتباطی بین شما و کاربر صورت پذیرد

3. استفاده از جملات جذاب در متن آگهی تبلیغاتی باعث می‌شود خواننده ترغیب شود تا پایان آگهی را بخواند

4. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در متن آگهی و مرتبط با عنوان اگهی بسیار تاثیر گذار است

5. سعی کنید آگهی خود را کوتاه تهیه کنید منظور از کوتاهی پرهیز از زیاده گویی است تا برای خواننده حوصله سربر نباشد

6. پرهیز از حاشیه در متن آگهی و مطرح کردن اصل موضوع تبلیغاتی برای جذب مخاطی موثر است

7. بعد از گذاشتن تبلیغ در سایت در فاصله زمانی مشخص به سایت سر بزنید و آن را بروز رسانی کنید

8. گذاشتن موضوعات در دسته‌بندی مشخص و در واقع تقسیم‌بندی آنها به صورت منظم باعث می‌شود مخاطب به راحتی به موضوع مورد نظر خود دسترسی داشته باشد  و باعث می شود در توجه مخاطب اثر می‌گذارد و باعث می‌شود جذب مخاطبین بیشتری داشته باشد.

9. هدف از تبلیغات در سایت جذب مخاطب بیشتر است، پس تلاش کنید از جملات کاربردی و جذاب برای جلب توجه مشتریان بیشتر استفاده کنید. 

 

 برخی مزایای ثبت آگهی در سایت‌ تبلیغاتی طبق لیست سایت های تبلیغاتی رایگان: 

1. افزایش در میزان ارتباط و میزان فروش

2. یکی از روش‌های بهینه‌سازی سایت و همچنین بالا بردن سئو سایت

3. بالا بردن بازدید از سایت توسط مخاطبان و همچنین ارتقا در کانال و یا پیج‌های تبلیغاتی شما

4. بالا رفتن رتبه سایت از طریق تبلیغات در سایت‌های پربیننده که باعث می‌شود افزایش در رتبه وبلاگ شما نیز باشد

5. ثبت آدرس لینک سایت شما در تعداد بالایی از سایت‌های تبلیغاتی

6. از این طریق می‌توانید رنکینگ سایت خود را افزایش دهید

7. قرار گیری آگهی شما در صفحه اول گوگل با کلمات کاربردی و دلخواه شما

8. همیشگی شدن و در واقع ماندگاری اسم محصول شما و یا شرکت و حتی سایت شما در ذهن مخاطبان. حضور دائم و تکراری در سایت‌های تبلیغاتی باعث می‌شود که اسم سایت شما به علت نمایش زیاد در ذهن مشتریان باقی بماند و این روش به برند‌سازی محصول شما کمک شایانی دارد.

 

 اسامی لیست سایت های تبلیغاتی رایگان در ایران:

1. سایت تبلیغاتی رایگان دیوار

2. سایت تبلیغاتی رایگان شیپور

3. سایت تبلیغاتی رایگان با ما

4. سایت تبلیغاتی رایگان همشهری

5. سایت تبلیغاتی رایگان آگهی 24

6. سایت تبلیغاتی رایگان ایستگاه

7. سایت تبلیغاتی رایگان ایران گوگل

8. سایت تبلیغاتی رایگان آگهی چی

9. سایت تبلیغاتی رایگان نیاز روز

10. سایت تبلیغاتی رایگان ایران تجارت

 

سایت‌های پربیننده در سراسر جهان:

این سایت‌ها در روز بیننده‌ها و مخاطبان علاقمند، فراوانی دارد که در سراسر جهان هستند. می‌توان گفت که این سایت‌ها در حیطه تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات در جهان می‌پردازد. در دنیای امروز به سایت‌های پربازدید که در زمینه بهترین کسب و کارها که در فضاهای مجازی فعالیت در سال 2015 میلادی داشته‌اند نگاه اجمالی دارد.

برای آشنایی بیشتر با روش کسب و کار در محیط سایت به بررسی برخی از این سایت‌ها می‌پردازیم. در این مطلب خواهیم دانست که در سراسر جهان 50 سایت برتر که میلیونها مخاطب دنبال کننده دارند و از نظر رتبه در سطح بالایی قرار دارند کدامند و باید بدانیم که استفاده از این سایت‌ها می‌تواند دیدگاه شما را برای شناخت روش‌های تجاری موفق گوناگون آماده می‌کند.

در این سایت‌ها می‌توانید دسترسی به خدمات و محصولات گوناگونی با بالاترین سطح داشته باشید و سایت‌های زیادی که به شیوه زندگی می‌پردازد. در این مقاله به سایت‌هایی که در رتبه برترین سایت‌ها جهان قرار گرفته‌اند نیز می‌پردازیم. 

 

Google.com

Google پر بازدیدترین سایت در اینترنت که در رتبه اول قرار گرفته است، این سایت در موتور جستجوگر از مخاطبین زیادی برخوردار است و با اینترنت برابری می‌کند. باید بدانیم که گوگل فقط یک موتور جستجو در اینترنت محسوب نمی‌شود، این سایت سرویس‌هایی مانند گوگل مپ و خرید و فروش در زمینه‌های مختلف و همچنین خدمات بازاریابی نیز است که در اختیار دها میلیون کاربر در سراسر جهان فعالیت میکند. 

 

Facebook

Facebook دومین سایت پربازدید است که دارای رتبه دوم بعد از گوگل را به خود اختصاص داده است. این سایت توسط آقای مارک زاکربرگ که در آمریکا تحصیل کرده است راه اندازی شده است. این سایت تعداد زیادی از کاربران را به خود علاقمند کرده است و از طریق ثبت آگهی برای این سایت درآمدزایی می‌کند.  در این سایت ارتباطات کاربران در محیط سایت خلاقانه طراحی شده است.

 

You Tube

You Tube در طبقه‌بندی سومین سایت برتر و پربیننده در جهان است، که میلیون‌ها نفر از این سایت استفاده می‌کنند. این سایت برای پخش ویدیو طراحی شده و فعالیت می‌کند. این سایت را آقای استو چن راه اندازی شد. باید بگوییم که این سایت در میان کاربران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

Yahoo.com

Yahoo در برابر سایت‌های دیگر در چهارمین طبقه‌بندی قرار گرفته است. این سایت توسط آقای جری یانگ و دیوید فیلو در کشور آمریکا شروع به فعالیت کرد. در جهان این سایت مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است. از مشهورترین خدمات رسانی این سایت یاهو میل و یاهو مسنجر است. 

 

Baidu.com

Baidu یکی از سایت‌های پربازدید دیگر است که این سایت برای خدمات رسانی به چینی‌ها در محیط وب طراحی شده است. این سایت در سال 2000 شروع به فعالیت کرد و در روز میلیونها نفر از چینی‌ها در جهان از خدمات این سایت استفاده می‌کنند. این سایت به یکی از پیشرفته‌ترین سایت‌های کارآفرینی دیجیتال در دنیا شناخته شده است

 

Amazon

 

Amazon آمازون سایتی برای معرفی کتاب طراحی شده بود اما امروزه به معرفی و ارائه خدمات و محصولات گوناگونی فعالیت می‌کند. آقای جف بزوس، این سایت را راه اندازی کرده است و این سایت در دسته معروفترین و پربازدیدکننده‌ترین وب سایت‌های مجازی شناخته شده است.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.