مقالات آموزشی

معرفی بهترین سایت های آیکون متحرک برای دانلود

مفید بود؟

بهترین سایت های آیکون متحرک سایت برای کسانی که قصد بروز رسانی یا استفاده از آیکن های متحرک را دارند در این مقاله وب سایت مربوطه به آن ها معرفی می گردند که به کمک آن می توانید آیکون های محبوب و مورد نیاز خود را پیدا کرده و با توجه به برنامه های جانبی اندازه ی آیکون را متناسب با سایت تنظیم نمایید.

مطمئنا بهترین سایت های آیکون متحرک سایت می تواند نوع های مختلفی از آیکون را در اختیار کاربران قرار دهد، در واقع دست کاربر برای انتخاب آیکون باز است و به راحتی می تواند با توجه به سلیقه از میان انواع آیکون، یک یا چند مورد را انتخاب کند بدون آنکه هزینه ای برای طراح پرداخت کرده باشد.

 گرچه تعداد کثیری از آیکون های بسیار جذاب به صورت پولی در اختیار مشتری قرار می گیرند که در صورت داشتن حساب ارزی و همچنین پرداخت اینترنتی می توانید آیکون های مورد نیاز خود را خریداری کنید، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین سایت های آیکون متحرک سایت با ما همراه باشید.

دانلود آیکون از بهترین سایت های آیکون متحرک سایت

همه ی ما از این موضوع مطلع هستیم که راه های مختلفی برای دریافت و استفاده از آیکون وجود دارد که در صورت نیاز باید محصول مورد نظر را از بهترین سایت های آیکون متحرک سایت خریداری کرده و یا در صورت امکان یک شرکت یا طراح اقدام به ساخت و طراحی آیکون کند که اگر به دنبال چنین شرکت هایی هستید شرکت رایامارکتینگ می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

راه های مختلفی برای رسیدن به آیکون مورد نظر وجود دارد که عبارت است از:

 1. دانلود از بهترین سایت های آیکون متحرک سایت.
 2. سفارش آیکون اختصاصی از طراح یا شرکت هایی همچون رایا مارکتینگ در با نمونه های کار های مربوطه بهترین خدمات را در این خصوص در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 3. خود شما به عنوان یک ویرایشگر یا طراح با استفاده از برنامه های مربوطه اقدام به تولید آیکون های متحرک کنید.

بهترین سایت های آیکون متحرک سایت برای دانلود

در این قسمت به معرفی بهترین سایت های آیکون متحرک سایت می پردازیم که با مراجعه به آن می توانید آیکون های مورد نیاز خود را دانلود کرده و از آن برای هر اموری استفاده نمایید، به طور معمول آیکون های مربوطه عبارت است از:

 • freepik
 •  Iconfinder
 •  The Noun Project
 •  GraphicBurger
 •  Pixeden
 •  Flaticon
 •  Icons8
 •  IcoMoon
 •  iconmonstr
 •  Icojam
 •  Material Icons by Google

 نحوه ی استفاده از بهترین سایت های آیکون متحرک سایت

با توجه به معرفی بهترین سایت های آیکون متحرک سایت این امکان برای شما فراهم می شود که در صورت نیاز آیکون های مربوط به خود را از سایت های معرفی شده پیدا کرده و برای امور مختلف از آن ها استفاده کنید، البته لازم به ذکر است که برای یافتن آیکون مناسب برای خود باید در میان هر یک از سایت ها وارد شده و با توجه به دسته بندی، آیکون مورد نظر خود را به دست بیاورید، بدین صورت امکان دانلود هر آیکونی برای شما فراهم می شود.

جستجوی آیکون از بهترین سایت های آیکون متحرک سایت

 زمانی که وارد بهترین سایت های آیکون متحرک سایت می شود در قسمت جستجوی سایت می توانید نام آیکون مورد نظر خود را جستجو کنید که وب سایت با توجه به کلمه ای که شما در جستجوی سایت انتخاب کردید، نتایج مختلفی را به شما نمایش می دهند که اگر محتوای جستجو شده با درخواست شده متغیر بود به راحتی می توانید از کلمات مشابه استفاده نمایید.

اما زمانی که آیکون های جستجو شده با خواسته ی شما برابر بود در صفحه های مختلف می توانید آیکون مناسب را پیدا کرده و آن را دانلود کنید، گرچه برخی از آیکون های مناسب برای شما ممکن است پولی باشند که در صورت نیاز می توانید آن ها را تهیه کنید.

مزایای استفاده از آیکون های آماده

به طور کلی با مراجعه به بهترین سایت های آیکون متحرک سایت به راحتی می توانید آیکون های مناسب خود را تهیه نمایید، بدین صورت در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید آیکون های مورد نیاز خود را تهیه و را در امور مختلف استفاده کنید، در واقع دریافت آیکون و استفاده از آن در مکان های مختلف می تواند سرعت شما را بالا ببرد.

زمانی که از آیکون آماده استفاده می کنید زمانی برای دریافت آیکون صرف نمی کنید، البته همه چیز به زمان خلاصه نمی شود بلکه وجود آیکن های متنوع و زیاد می تواند بدون نیاز داشتن به طراح مربوطه، طرح مورد نیاز خود را به دست بیاورید، بدین ترتیب به صورت رایگان می توانید آیکون های زیبا و حرفه ای را دانلود کنید، البته امکان شخصی سازی بعضی از کار‌ها وجود دارد که به صورت دانلودی یا نسخه ی پولی قابل دسترس هستند.

معایب آیکون های دانلودی

زمانی که به دنبال محصولات دانلودی و آماده هستید باید این موضوع را قبل از هر چیز بدانید که این آیکون ها آماده هستند و قابل تغییر نیستند، در واقع ممکن است طرح دانلود شده با خواسته ی شما همخوانی نداشته باشد و شاید تنها طرح آماده با خواسته ی شما %50 مطابقت داشته باشد، در چنین حالتی دو راه پیش رو دارید:

1- اقدام به طراحی آیکون کرده و از آن در مکان های مختلف استفاده کنید.

2- طراحی آیکون متحرک سایت را به مجموعه های حرفه ای مانند رایا مارکتینگ بسپارید تا ظرف مدت کوتاهی آیکون درخواستی در اختیار شما قرار بگیرد.

البته این مجموعه تنها در خصوص طراحی فعالیت نمی کند بلکه با گشت و گذار در وب سایت رایا مارکتینگ می توانید خدمات ویژه ی دیگری را مشاهده کرده و در صورت نیاز از آن ها استفاده نمایید.

چگونه آیکون بسازیم؟

بهترین سایت های آیکون متحرک سایت می تواند برای افراد مفید واقع شود، مخصوصا اگر پروژه یا کسب و کار کوچکی داشته باشند اما زمانی که صحبت از ساخت یا طراحی آیکون می شود یعنی برای رسیدن و نهایی کردن آن باید طراحی آیکون را از قبل دانسته و مطابق با برنامه های قبلی طرح مربوطه را آماده سازی نمایید.

به طور معمول سرویس های آنلاین و برنامه های نصبی برای انجام این کار وجود دارند که در صورت نیاز می توانید یک یا چند مورد را بررسی کرده و از آن ها برای طراحی آیکون استفاده نمایید.

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.