مفید بود؟
بازاریابی و یروسی ، بازرایابی آنلاینی است که شامل نمایش و معرفی محصولات به افراد از طریق ایمیل ، ایجاد سایت های بخصوص ، وبلاگ ها و شبکه های آنلاین می باشد . این بازاریابی می تواند با هدف افزایش سهم بازاریابی محصول جدید معرفی نام تجاری و آگاهی از تفاوتهای بازار و … باشد . بازاریابی ویروسی با تأثیر گذاری به روی معرفی بیشتر محصولات و پایین آوردن هزینه ها به حداقل کار خود را ادامه می دهد . برای مثال وب سایت یوتوب یکی از پر طرفدار ترین کمپین های بازاریابی ویروسی است . بیش از 100 میلیون ویدئو در یوتوب مربوط به همین توع بازاریابی ویروسی می باشد . شرکت پی اس وای کره شمالی که یکی از ویدئو های تبلیغاتی خود را در این وب سایت به نمایش گذاشته بوده است که 1.3 میلون بار کلیک خورده است

بازاریابی و یروسی ، بازرایابی آنلاینی است که شامل نمایش و معرفی محصولات به افراد از طریق ایمیل ، ایجاد سایت های بخصوص ، وبلاگ ها و شبکه های آنلاین می باشد . این بازاریابی می تواند با هدف افزایش سهم بازاریابی محصول جدید معرفی نام تجاری و آگاهی از تفاوتهای بازار و … باشد .

بازاریابی ویروسی با تأثیر گذاری به روی معرفی بیشتر محصولات و پایین آوردن هزینه ها به حداقل کار خود را ادامه می دهد . برای مثال وب سایت یوتوب یکی از پر طرفدار ترین کمپین های بازاریابی ویروسی است .

بیش از 100 میلیون ویدئو در یوتوب مربوط به همین توع بازاریابی ویروسی می باشد . شرکت پی اس وای کره شمالی که  یکی از ویدئو های تبلیغاتی  خود را در این وب سایت به نمایش گذاشته بوده است که 1.3 میلون بار کلیک خورده است .

Author

مدیریت سایت

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.